Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • At vsichni cigosi tahnou do Indie i s panem Kocabem. *11*
  • C I K A N I A N A S E V L A D A P A T R I D O P L Y N U
  • Je tedy třeba aby se tam poslali fízlácký posily, aby sirkám pomohli proti zlé většině
  • Historie popisuje GHETA jako UZAVŘENÉ LOKALITY či jako UZAVŘENÉ ČTVRTI obývané Źidy a jejich velmi vzácnými proselyty. V ČR jsou zatím pod ochrankou uzavřené ZEVNITŘ pouze některá nová sídliště mohovitých ... Naopak jsou nebezpečné lokality, kam se BOJÍ vstoupit nejenom slušní lidé, ale i záchranáři a policisté. Ale pohyb obyvatel těchto lokalit není zvenčí nikým omezován.. takže NEMŮŽE JÍT O GHETA. Gheta, stejně jako Holokaust, jsou ochranné známky Židovského národa a je sprosťárna tyto historické realie spojovat s jinými národy.
  • Ano. Gheta do Prahy, nejlépe v blízkosti vlády či minsterstev, kde o tom rozhodují. Tam bude jistě práce pro Romy dost a průměr výdělku je tam nejvyšší.......
  • Na toto tema je pouze jedina odpoved-KOLABORANTI A TOTALNI ZMRDI!
    Dejiny se vrati,ze bude nutne cikanskou havet zlikvidovat.Tomu nezabrani ani "chartista" Kocab.
    Z jednoho tisice cikanu je v Evrope behem sesti stoleti 12 milinu!!! *12* *12* *12*Hnuj!
  • My také nechceme ghetto a stěhují je tady v noci aby občané nic nevěděli.Pan Bakala to dělá vědomě .Přišlo my to e-mailem bohužel a nejhorší je že to podpruje i radnice s primátorem. Naši pánové si myslí že občané nevydí a hlavně neslyší.Děje se to v Havířově a jiných městech našeho kraje.Občané Varnsdorfu nejste v tom samy ale s Lukášem Kohoutem nic nevyřešíte chce se jen zviditelnit.
    • Jaké máte anonyme vzdělání ? Váš pětiřádkový příspěvek je samá hrubka.
    • A to jako občané toho města budete nečinně přihlížet tomu, jak vám budou díky těmto lemplům klesat seny nemovitostí? Tak to si potom zasloužíte.
    • Bakala ubytovává cikány bůhví odkud i do Karviné Nového města.Bydlí tam moje švagrová a ta je z těch černých už celá nešťastná.Cigani,i ti malí ji sprostě nadávají,neustálý řev,smrad a bordel.Na její stížnosti radnice jen krčí rameny a tvrdí,že s tím nemůže nic dělat,protože ty byty jsou soukromé a majitel si tam může sestěhovat koho chce.Jo a s těmi autobusy plnými černých přijíždějících v noci do měst,kde jsou byty RPG je to pravda,švagrová to viděla na vlastní oči.
      • Majitel si tam může sestěhovat ale jen ty nájemníky, kteří dodržují zákony. Pokud vaše radnice nejedná, tak je vyházejte na dlažbu. Nebo se snad bojíte a srazíte podpadky?
        • To je těžké.Bakala je jedním z majitelů OKD,což je nejvýznamnější zaměstnavatel v regionu a radnice Karviné dostává od OKD velké peníze za důlní škody na městském majetku a ještě sponzorují různé akce ve městě.Nevylučuji ovšem,že Bakala může radní i korumpovat.
  • No tak si opět policajti po delší době přijdou vybít komplexy na normálních lidech z Varnsdorfu a cigoši se opět na to budou dívat pěkně z oken :-( Na cikány sahat nesměj, to by byl rasismus ! Připadá mi to jak v 89, akorát že místo bílejch helem, mají helmy černý :-(
  • Kalousek vás osvobodí od daní ,mám je na dostřel z luku 50 let množejí se ve dne spí a noc si krátí zábavou jak když lev řve a to všechno jsem platil se svými spoluobčany daněmi, a důchod mám horší jak členové KSČ kteří mají jistě větší zásluhy o devastaci všeho *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit