Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ptáci již na to přišli dávno, že veverky jenom pošťuchují aby se ve veřejnosti neřeklo,budou se tam držet židlí dál a klidně si nechají kálet na hlavu od ptáčků, prachy jsou prachy a jsou jedny, ať jsou čistý, nebo špinavý.
  • Bakala jim poručí a JOHN s NEČASEM se než přikrčí.Dále s námi budou rýt,jak Bakala bude chtít ! *4* *4* *4*
    • ....s navíc dobře vědí,že jim v předčasných volbách nepomůže přelézt pět procent ani všechny prachy toho grázla Bakaly,pardon naše peníze,tak udělají vše,aby žádné předčasné volby nebyly,ale to se nepovede,protože ta vláda se sežere sama... *3* *3* *3*
  • Moudrost na zítřejší den: Pokud si chcete celý zítřejší den udržet dobrou náladu, musíte obejmout alespoň osm lidí. Nebo alespoň jednomu dát přes držku.
    • Já bych tedy raději lumpy fackoval.
  • Já bych dal všem vládním.Ty jejich naducané držky.To by to pleskalo!
  • Komunisté bali u moci čtyřicet let a šli k čertu.Tento režim je u moci dvaadvacet a půjde k čertu mnohem dřív.Záleží jen na tom,kdy se většina probudí.
  • Jen ať tlačí, aby se z toho nepo.....! Když už moudra, tak taky jedno přidám:
    Chcete mít klid a pohodu (?)- nechoďte na internet, nečtěte žádné zprávy, neposlouchejte rádio, televizi, sousedy, nenoste hodinky, ignorujte doktory - jen tak si udržíte odstup od všeho, co Vás stresuje, a o to jim jde!!!
  • Nečasovi chybí soudnost,kdy je na čase,opustit i dobře placené politické koryto.Jinak už by tam nebyl.On a Topolánek jsou vejlupci ze zavedených bolševických rodů.Komunisté kdysi poslali i Minaříka do Svobodné Evropy ,aby odtud komunisty špinil.Mně je u obou podezřelé,jak bezhlavě dělali hrdiny z vrahy Mašíny.Tím mnoha slušným lidem pravici znechutili.Pokud jim komunisté udělali obdobné,jako s Minaříkem,tak se komunistům dílo povedlo.Většina národa už je proti pravici.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit