Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Více by mě překvapila zpráva, že v současné době se v nějaké církvi žádný pedofilní průšvih nekoná. *1*
    • souhlasím *1*
  • Černoprdelníci - členové spolku pánbíčkářů a svatouškářů, co na to říkáte ? Ve jménu otce, i syna, i puchu svatého ?
    Tihle pastýři boží jsou opravdu buzeranti !
    Moc silné kafe *16*
    • Voe, puchu svatého ? Snad šuku svatého ! Ve jménu poklopce, i penisu, i šuku svatého *1*
  • *12* a ty musíme dle těch našich dementů podporovat, fakt hnus. *16* *11*
  • Nenormální církev,nenormální věřící vše proti přírodě.Proto jsem ateista a budu a pokud si sem bude chtít někdo zvát buzeranty tak jen za svoje.
    • To je pravda, rovněž jsem ateista, ale obávám se, že přesvaté buzíky nebude nikdo z pánbíčkářů zvát za své, tak svatí zas nejsou, to spíš pichnou peníze na kostel. Se divím, že se ještě nikdo neozval z pánbíčkářů a zastánců vysvěcených pedofilů *16*
  • No a to u nás jim ještě chtějí dát statky a miliardy které nebyly nikdy jejich !!!
  • Takovou pedofilní pakáž jěště chcete politici z ODS a TOP 09 podprovat a vracet jim majetky je to humus.Kolik ještě takových případu vypluje na povrch.
    • Kolik ? To si nikdo netroufne odhadnout, není jasné kolik bylo ututláno a neoznámeno. Když se tak ohánějí Bohem - co by na to řekl ? Když páchají tyhle kur.árny, tak nevěří tomu co hlásají a na svatoušky si jen hrají.
  • Někam ta boží síla musí. Když ne nikam jinam,tak aspoň do prdýlek seminaristů.
    • Ať si ji nasměřují sobě vzájemně do vejfuků svatých *12*
  • Citát z článku: "...Představitelé LC se přitom po odhalení pedofilních zločinů zakladatele řádu Marciala Maciela dušovali, že se jedná o jediný podobný případ v této vlivné kongregaci."

    Citát - Mudr. Chocholoušek: "...něco takového se nám stává maximálně jednou za deset let."



    Očekávám, že pachatelé budou svými nadřízenými velmi přísně potrestáni, viděl bych to minimálně na dva zdrávasy a tři otčenáše *3*
    • A pět mší navíc + vykropení péra vodou, posvěcenou od papeže
  • Hernajs..je to pořád dokola už stovky let a to v každém takovém spolku, kde kvůli soudržnosti, vlivu a hlavně majetku, "božsky" nedokáží tyto spolky strávit fakt , že člověk je jen člověk a podle toho má jednat...konkrétně tedy se zabývat otázkou celibátu a dát tak možnost těmto chlapům žít tak nějak normálněji, což by toto nevymítilo, ale zcela jistě silně omezilo...Osobně si myslím, že i Kristus měl ve svém věku "lidské potřeby a bylo mu občas smutno"....
  • No jo, to je zase vděčný téma ! Tady se homosexuálové mají jako ve vatičce, vůbec se tím netají, nikdo jim nic nedělá, můžou se i "brát", ale jen se nějaký vyskytne v určitý komunitě, tak to je tedy humbuku. Seminaristé jsou už plnoletí, takže se nejedná o pedofilii, ale taky o homosexualitu. Jinak se mi to samozřejmě vůbec nelíbí a u kněží je to morální selhání, které má dalekosáhlý dopad. Když tyhle sklony zjistí, má odejít a nedělat hanbu církvi. Pak ať si žije s kým chce a jak chce, ale sám za sebe. *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit