Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svátky již tradičně přinášejí divákům televize nejnudnější podívanou. Zejména pohádka střídá pohádku jako na běžícím pásu, až se ze sledu pohádek udělá divákovi špatně. Výběr televizních pořadů o svátcích jasně svědčí o pohrdání divákem, zejména na ČT. Stále víc se mi vkrádá do mysli otázka "Za co platím koncesionářské poplatky ?". Veřejnoprávní racketeering České televize odmítám. Cítím stále větší odpor k vyděračským poplatkům pro ČT.  
  • na křesťanství si troufáte, zesměšňovat Krista a kříž, zkuste to s islámem a perverzákem mohamedem a uvidíte jak budou hořet divadla a kina, debilové

    • Krista a symbol kříže nejvíce špiní jeho vlastní nositelé, kteří se vyznačují veskrze kladným vztahem k násilnému získávání majetku (viz. násilná rekatolizace po Bílé hoře) a v poslední době bohužel až přehnaně kladným vztahem k mladistvým. 

      Tuhle skutečnost vidí i ten, koho jste označil debilem. 

      • že ty si zase pleteš křesťanství a zlodějskou církev

        • To jura72:

          Máte bohužel pravdu, tak jak jsem to napsal, to tak vypadá. Chybu musím uznat. 

          Zaměnil jsem nádobu za obsah. Někdy je snaha vyjádřit se zkratkou cenou za logiku. 

          Hezký den

  • Tu o Kristovi už jsme viděli mockrát.

    Dokonce často v ochotnickém představení sboru pedofilních herců.

    Teď tu o Karkulce. 

    Proč by mělo cokoli hořet kvůli pohádce? Fanatismus (jakýkoli) je zároveň k smíchu a zároveň nebezpečný. 

  • co je hořící kino, proti katedrále

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit