Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • měli jim pořádně nařezat
  • Měli je na tejden zavřít do reaktorové komory. *1* *1* *1*
  • Dubře jim tak. V USA by je sestřelili.
  • Taky je mohli z toho komína sestřelit !
    • No to taky skutečně i mohli a legálně..!, protože kdo může vědět, že to není někdo, kdo se jen takto maskuje s cílem opravdu něco nebezpečného provádět a to úplně všude... Na takové skutečně pasuje obvinění s terorismu s cílem obecného ohrožení obyvatelstva a nedej Bože !.., že něco takového jednou opravdu napadne musulmany se v přestrojení za tyto.. o něco vážného takto pokusit..!
  • A teď uvidíme zda jsou jaderné elektrárny opravdu bezpečné. Pokud podle zelených nejsou, měli by se konečně přestat množit. Takových hnutí, která jen otravují a zůstává po nich jen plná žumpa, bohužel máme nejen u nás plno.
    • Já bych ještě jako součást trestu nechal pomalovat jejich bydlení různými nápisy typu Fuj zeleným debílkům apod., když podle nich je to legální. A hlavně je nastěhovat do stanů na nějaké křižovatce na nedodělané dálnici na Drážďany. Ono by je to brzy přešlo!!!
  • Greenpeace aspoň nedotujeme, Ale naše domácí ekoteroristy dotuje MŽP stamilionóvými částkami. Ať mi někdo vypráví o tunelech a tunelářích.
  • TU ZELENOU PAKÁŽ,BYCH UTOPIL JAKO NECHTĚNÁ KOŤATA.Poradí si s nimi všichni,jen u nás je necháme beztrestně vyvádět,aby lezli po komínech,do továrenských objektů a podobně.I u jiných kategorií lidí,bych zkrátil řetěz.
  • Alespoň někde se chovají k úchylům normálně. Proč si z francouzů nevezmeme příklad?
  • kdyby tito ochránci čisté přírody místo různých násilných akcí spíše třeba čistily potoky nebo moře od nečistot. Tím by byli prospěšnější!
    • To je tedy inteligentní logika.
      Takže oni budou čistit a druzí špinit ?
      A jak se to Ti co špiní odnaučí !!!
      *2*
    • To byla sakra násilná akce. Určitě (demokraticky) mlátili ty bezpečnostní složky. *3*

      Pokud by to byly ženy, tak opravdu by čistily.
      • Taky jsem nikde nečetl, že by měly kalašnikovi.
        Pár islamistů by jim tam udělalo větší pořádek !
    • To jim už doporučoval Jakeš. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit