Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Redaktoři proč pisete ,,tidle tvrdej tohle a tidle zase tohle,, Mate taki internet tak kouknete na video a napiste jsi svuj nazor kurnja,staci už skakat podle ... veřim že taki jako my nechcete aby vasi deti lhali a videli valku!
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    předvčerem byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..

    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj.,
    • To Pepek Vyskoč (s kradeným nickem): Podlost a primitivnost komunistických zrůd je neuvěřitelná. Jeden z těch psychopatů neváhá ukrást nick, ukrást názor, přetvořit ho podle své zvrácené rudofašistické stepní ideologie a stále s ním tady tapetuje. Dal jsem si tu práci a vyhledal původní příspěvek napsaný pod nickem Hmm a ukradený a znetvořený jistým komunistickým agentem a zde si ho dovoluji okopírovat v původním znění:

      "Podlost komunistické lůzy je bezpříkladná. Tak jak je učil jejich vzor syfilitik Uljanov, řídí se jeho heslem, že k dosažení vytčeného cíle jsou vhodné jakékoliv prostředky, A tak se neštítí ukrást nick i celý názor a "přetvořit" ho podle své zvrácené komunistické ideologie. Proto je můj příspěvek dále ještě jednou v původním znění.

      Stále se ještě najdou levicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický komunistický režim.
      Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
      Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a které si dnes mohu koupit, mohu svobodně cestovat...

      Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli komunisti celé půlstoletí "budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali...
      Pokud se někomu po komunismu stýská, tak nechápu, proč neodejde tam, kde ho budují. Nebude k tomu potřebovat ani souhlas uličního výboru, závodního výboru KSČ, devizový příslib banky."
    • Měli jste taky třešně?
      • Někdo taky pěstoval nutrie, mají dietní dobré bílé maso a kvalitní kožich.
        • Ještě jsi nenapsal jak velkou zahradu jste měli, ale tvůj názor na politiku je správný, všechna čest.
    • Proč jste měli slepice v příhradě, u nás měla babička kurník.
  • Tečka - noční můra zdejšího komufašisty!
    • No vidíš to, "Noční můro" a máš zase novou nicku!
      • Tobě to dnes ale mimořádně myslí!
        • Dík!
  • Kdo je další ve "smyčce" kolem Ruska a Číny na řadě a na americké výplatní listině?
    Blížící se termín voleb v Utbekistánu napovídá, že by k podobnému vývoji, jako na Ukrajině, přistoupily USA právě v Uzbekistánu a snad v Kirgízii. Kruh kolem Ruska by byl stále těsnější a o to hlavně americe jde. Je ekonomicky tak dole, jak ještě nebyla. Uvidíme...
    Rusko i Čína jsou si toho velmi dobře vědomy a proto pravděpodobně i ta rychlost s podpisem paktu o Euroasijské unii. Je třeba do ní zapojit urychleně těch několik zbývajících středoasijských postsovětských republik.
    • Sakra s tou EAunií to jaksi nevychází a není se čemu divit za rusa někdy něco fungovalo?
      http://zpravy.e15.cz/zahranicni/politika/hned-po-podpisu-hadky-kazasi-se-prou-s-rusy-o-vyznam-sve-unie-1090126 *1* *1* *1* *1*
    • Jó a ještě vytvoří RVHP a to h---o co v té EAunii mají si budou navzájem posílat a potom tam bude ráj. *1* *1* *1*
    • Při současné vojenské síle Ruské armády, kdy balist.rakety dopraví jaderné hlavice kamkoliv na Zeměkouli, budou vojenské základny NATO prd platné i u hranic Ruska. Nemluvím o tom, že prvním cílem by se staly právě ony základny, a tím i stát který si je nechal na svém území vybudovat. To platí i pro Polsko.
      Až Rusko vyrazí Zlaté rubly, udělá z Dolaru a Eura papírky a společně s EAunií ovládnou půl světa. Obrovské nerostné bohatství jim pomůže a posílání mafiánů na šibenici také.
  • že v dopoledních diskusích s Tečkou, převládají plusové body u jeho příspěvků. Vím že má možnost dávat si 3 - 5 najednou, ale od cca 15 hod. mu to není nic platné! Vyplývá z toho, že ten parchant - provokatér, je opravdu nalepený na PC od rána do noci, a na něčí objednávku tu "točí dokolečka" pořád to samé. Některé nicky si nechává (asi 30) a některé bere z kalendáře (včetně ženských jmen).
    Zasírá všechny diskuse, což je naškodu původním tématům. Je to tu jako na Tečkali, místo na Tiscali.
    • Jo jo ten skurvyzjeb tečka kterého vysmolila nějaká běhna u popelnice je asi domluvený s nějakýmí bu*eranty s toho gay klubu a ti mu přihazujou hlasy, protože je jasné že tady je jen jeden kozomrd pod xx nicky, taková ho*ada nemůžou být dvě, dříve se myslelo že je ještě nějaký Not CSSD, ale pak se zjistilo že je to taky ten prasák a dobytek tečka, prototo už ten nick nepoužívá. *12* *12* *16*
      • No a tebe asi zplodil nějaký ruský okupant z roku 1968 vepřová hlavo *12* *12* *12*
    • Nejen ty 3 plusové, ale dává všem oponentům obvykle tři mínusové - najednou. *12* *16* *12*
      • Kurňa, tobě to zase pálí...
  • Tečka - obávaný nepřítel zdejšího komufašisty!
    • Na tebe se všichni můžou tak akorát ...... ! A to zvysoka, blbečku!
  • Dnes už lidé nepochybují o tom, že komunismus a fašismus jedno jest. Soudruh Putin to jasně ukázal celému světu.
    • Jedno jest pouze toto: Tečka = Č u r á k (s velkým Č) !!!
      • Škoda že nejde takovým blbům jako jsi ty jednu natáhnout,potom by se ti snad rozbřesklo co vždy byl,je a bude rus. *10*
        • Blb jako jsi ty, Tečko, se jen tak nevidí. Už mnoho lidí zde uvedlo, že by ti tu tvoji fašistickou makovici nejradši vysipali na hnůj!
          • y
    • *7* *7*
  • Komunisti se snaží, seč jim síly stačí, vybudovat fašismus na celém světě. Hitler - jejich vzor!
    • Tečka se snaží, seč mu síly stačí, vydělat aspoň na provokacích, když už je jinak nepotřebný!
  • velké bada boom *1*
  • Ti co zvonili klíči by měli být protaženi pod mostem díky jim tady žijem jako nevolníci kterým diktujou co mají jíst a berou střechy nad hlavou, že pak konči pod mostama.
    • Jó doba kdy vládli tajemníci KSČ skončila smůla co,dnes musíš mít v hlavě něco jiného než vědomosti z VUMLU ty tě opravdu neuživí *1* *1* *1* *1*
    • Putinovský hňupe! Odval se na východ!
    • Ty jistě patříš k fašistům, placeným samotným vůdcem Putlerm.
    • Před 30 lety lidé nikdy nevybírali popelnice jako dneska aby mohli přežívat.
      • Je vidět, že ti je 20 a o minulosti prd víš *1* *1*
        • Ty blbečku jsi proti mě smrad!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit