Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šměřovat bude tak, kam chodí čísař pán pěšky.
  • Ten člověk je již zralí jít marodit !
  • Lidovci selhali už když šli do vlády s ANO.Křesťané a estébáci, to je jako nebe a peklo
  • Politickou partaj, kterou vede veterinář, no to mne potento. *1*
  • "Kam bude tato strana dál směřovat?" - na smetiště dějin, jako ODA, DEU a další. Tak jako komoušům pomalu vymírá jejich členská základna nevzdělaných dědků, kteří celý život tahali ve fabrice vozejk se šponama, tak černoprdelníkům pomalu vymřou jejich svíčkové báby a pánbíčkáři... a nějakej bělopodbrádek to nevytrhne. *1*
  • Strana stoji za povsimnuti. Neznalost, zloba, nenavist bez faktu, na takovou diskuzi neni co rict. Ve vlade skutecne neselhali a jsou videt. PROTO JE TEN NEPRICETNY REV KOLEM.
  • ten plevel co tam zůstal po minulých volbách,který se nestydí ještě plivat po těch co uklízejí tu spoušť co zde ti podvodníci a zloději nechali maji tu drzost ještě někde vyskakovat.Dávno měli dostat po těch svých tlamách a věřím,že jestliže budou ještě chvíli vyskakovat,lidé to nevydrží a dojde k tomu.Mnoho z nich už mělo sedět v kriminálech,vždyť co jméno,to je zločinec.
  • za Luxe jsem Lidovce bral,od jeho smrti je to pakáž.
  • Selhali jste na plné čáře a v koalici vůbec nemáte co dělat s těmi páry hlasů,co jste vo volbách dostali.Zklamali jste církevními restitucemi kdy takovému dobytku co si říká církev jste v restituci darovali majetek na který vůbec neměli nárok,který jim nepatřil,nebo jen nakradli sami před rokem 1948.U takové církve bych nenechal pokřtit ani fenu kde pak dítě.Nestačí že máte na svědomí Husa,nyní už i Českou republiku.Amen.
  • Černoprdelníci neselhali. Selhali jejich voliči *5*
  • Oni nemohli selhat, vždyť přece mají bohaté historické zkušenosti, jak vládnout kdykoliv a hlavně s kýmkoliv!!!
  • -Ve vládě jsme neselhali, dřeme jako kobyly.-
    Přihráli jsme si 75 miliard, potažmo 150. (Občané, důchodci, rodiny s dětmi jsou nám u .....le).
    O tempora, o mores. Dělat z nich nebude nikdo a to neplatí jen pro Bělobradka.
  • Když jsem posledně poslouchal v televizi hodnocení a přínos lidovců jako členů vlády, tak jednen si mohl myslet, že celou vládu tvoří pouze lidovci. Bělobrádek konstatoval, že lidovci si beze zbytku plní svůj program. Vůbec nepřipustil, že program vlády je koaliční. Já se domnívám, že selhala koalice, když lidovce do vlády přibrali. V každé totiž byli pouze "potížisté". A náznaky toho jsou i v této vládě. A lidovci, jejichž část jsou věřící, by neměli nikdy lhát. Ale jak nelhat, když politika je právě na tom založena.
  • Zatím je tady nejlepší vláda za 26 let ale doufám,že vydrží v úterý tlak zoufalců a gaunerů z FUJ 09 a ODS,abych nemusel cinkat tentokrát francouzskými klíči.
  • KDU-ČSL = Jidášova strana
    Fuj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit