Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • antiblb je ten blb tečka, primitiv a chromajzl, jak duševní tak fyzický, jeho jediná zábava je otravovat tady v diskuzích, bydlí ve staré kuči a brzy mu to spadne na palici, pak bude od něj klid.
    • ... chacha cha, exemplární moula se chytil dokonale, polib mi :)))
  • Na tý fotce, na hlavě, to už tam byli holubi???
    • ... na tvou hlavu si nesedne ani vrabčák, jak smrdíš, blbe :)))
      • Ty máš fekálie v palici, blbečku!!! Chichichi
        • ).(
  • Já osobně bych nechtěl mít bustu prolhance Havla doma ani na záchodě.
  • svěle vystihl podobu vekého dramatika a spisovatele.Takto chudák nemocný Havel vypadal, když ho vytáhli z potoka kam ho strčili komouši ve snaze zbavit se ho.Havel trpěl i za vás!!!
    • Havla do potoka nikdo nestrčil, spadl do něj sám když byl totálně ožralý, a komouši ho z potoka vytáhli - ti estébáci, co Havla hlídali, aby se mu nic nestalo, aby jsme nepřišli o budoucího prezidenta. Píše o tom mimo jiné disident Wolf.
    • Trpěli i jiný a víc. Ale neměli žaludek na to,co se tu po roce 89. stalo.Tak že nejsou známý.
      • ... gramatika primitiva za pochodu, degene, že :)))
        • stale se nezmužeš,než na kopirováni svého textu?myšlenka vlastní žádná?
          • ... tobě posílat myšlenky by vyšlo nastejno, jako bych je posílal Kimovi, primitive :)))
  • Ztratily se ovce!!!
    Naposledy viděny v pondělí v Praze na Albertově. Důležitými poznávacími znaky jsou:
    - červené kartičky, které mají při sobě
    - místo tradičního bečení se dorozumívají vulgarismy
    - jejich mimořádná tupost - věří vše co jim média nakecají

    Jejich výskyt prosím nahlaste jejich majiteli na adresu:
    Americká ambasáda v Praze
    Tržiště 15
    118 01 Praha 1 - Malá Strana
    • *1*
  • Bolševici, buďte rádi za to "NEJSME JAKO ONI". Jinak byste zdobili kandelábry!!! *16*
    • Až se dostane mladá generace moci,tak se s těmi lumpy,kteří se po komunistech prolhali k moci,mazlit nebude.Pak budou tito lumpové masově velebit nebožtíka Hitlera,jaký že to byl velký humanista oproti mladé generaci.
    • jste mnohem horší
  • Kdybych měl vyjmenovat ty, kteří skutečně bojovali za demokracii a mír, tak v tom dlouhém seznamu by pan Havel jistě nebyl.
    Pokud vezmu u nás na příklad Karla Čapka uštvaného až k smrti českou reakcí a příznivci fašistů. Oproti panu Havlovi jeho dokonalou tvorbou a její rozmanitostí, pak glorifikace osoby pana Havla je velmi mírně řečeno přehnaná.
    Je smutné, že právě umělecká fronta vyzdvihuje pro mne zcela bezvýznamného literáta, člověka, který naopak vypustil a vpustil nevkusný kulturní bum a mezilidských vztahů, pomluv a vlastního kultu osobnosti. Kromě USA snad ostatní státy pochopily, že větším přínosem pro světový mír je Haškův ( komisaře rudé armády) Švejk, proto je jeho socha nejčastější co se týká spojení s Čechy ve světě.
    • Já jsem na Švejka hrdej.Nebyl to žádnej hlupák TOTIŽ.
      • ... narozdíl od tebe, nikoho nezajímá, na co je hrdý primitiv :)))
  • je v pr.......
    Venkov a malá města, která přišla díky idiotské ekonomické politice státu o hospody a školy, o autobusová spojení a fabriky, jež se mnohé daly zachránit, začínají být na nový režim rozzuřené. Ale i v městech je dost chudých a slabých, které beztrestně týrají úředníci, exekutoři, všichni ti, co mají „razítko“. A nad tím se vznáší jako vládnoucí elita tenká, ale mocná vrstva eurohujerů a mladých a nevzdělaných, ale agresivních a nafoukaných jakoby „intelektuálů“.
  • Na odhalení busty hodit bobek, spíš by mě zajímalo proč tam šel Bohouš na kobereček! Že by se "demokratům" u nás něco nelíbilo? No, zanedlouho se dozvíme.
    • odpověď je: dostavba temelína
      • V situaci,kdy je Česko na pokraji státního bankrotu si dlužit na dostavbu Temelína je vlastizrádný zločin ,na národě Čechů.Proto je třeba všechny lumpy,kteří tento zločin prosazují,po revoluci odporážet,co nejkrutěji na katovských mučírnách,za vlastizradu.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Jde těm lumpům,za každou cenu, dotlačit Česko do státního bankrotu.Aby pak mohli Česko zašmelit cizákům i s Temelínem.Čechy pak odsunout do Izraele k odporažení Arabům.Česko si pak rozparcelují Češi a Němci.Chce to všechny politické lumpy,kteří se po komunistech prolhali k moci odporážet na katovských mučírnách,,s bezbřehou krutostí.
  • Jestli by nebyl lepší sádrový odlitek lejna - hezky by to vypovídalo, co v republice po vaškově (a nejen jeho) působení zůstalo.
    Jinak na strašení dětí celkem dobré. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit