Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz pro Jiřika: Můžeš nám všem zde objasnit slovo propaganda? A prosil bych bez invektiv. Mám dvě napomenutí admina.
  • nechal bych so to odlít ze sádry a nalakovat jako hajjzl na sraníí,aspon bych měl pokaždé dobrý pocit
    • No, ty už jsi takovej sráč, nikdo tě ani nemusí lakovat. Máš to od narození. *12*
  • je zajímavé, jak se dnes oslavují zločinci. Zatím co dříve by to byl podvodník a povaleč, dnes je to s vrahy mašíny, vrahy co vraždili po generace ve jménu boha říkající si církve oslavovaný a preferovaný geroj. Pojmenovávají po tomhle svinstvu dokonce ulice, letiště atd. To co bylo odsuzováno jako kult osobnosti se dnes v makro měřítku provozuje znovu. Tento "velikán" co prodal nacistům naší zem, byl tak velký, že se nevešel do jedné urny.
  • Je to tvář kterou jsem nemusel a nemusím vidět.
    • Ty ale, na rozdíl od Havla, vůbec nikoho nezajímáš, ani tvý názory, protože jsi, na rozdíl od Havla, ke kterému mohu mít také určité výhrady, naprostá nula - nula, prostě nic.
      • Přečetli jsme slova "demokrata"!
        • No čističi, ještě, že umíš jakž takž číst, to se u popelářů moc nevidí. *1* *1*
          • Rád se nechám poučit někým inteligentním, demokratickým!
    • Mne ta busta přijde jak stojan na masky pro Fantomase?
  • Já i moje stará maminka si velice vážíme pana Havla, protože se za nás obětoval trpěl za nás a vybojoval pro nás svobodu. Nechceme už frontu na banány, nechceme komunismus. Pamatujeme, jak za totality jsme museli ráno ve čtyři hodiny ráno vstávat a postavit se do fronty na chleba a stejně se na nás často nedostalo. Tak máme radost z lavičky pro pana Havla a těšíme se, že nám pan farář Duka požehná.
    • Ty jsi snad úplně blbá, když už chceš chválit, tak si napřed udělej jasno, odhalili bustu, ne lavičku, a stačí, že ji požehnal Sobotka, ještě ten sádelnatý Duka, vždyť by pro něho museli mít samostatný vojenský transportér.
    • Ta fronta to byla kolikátá léta?
      Já prožil celá sedmdesátá a osumdesátá a nic takového nepamatuji?Za to teď vidím fronty na pracovní uřad.
      To asi pan Havel neviděl.On prominentní disident a restituent.
  • A to se prý utajuje, že Sobotka měl položit věnec i na hrob zemřelého vraha Mašína!Prý mu to bylo rozmlouváno, tak jsem zvědavá co o tom řeknou naše sdělovací prostředky!
    • Jestli je to pravda, tak to u mne stoupl na ceně. Docela chápu, že stoupenci zločinecký komunistický ideologie národního hrdinu nemají rádi. Mají radši komunistický vrahy. *16*
      • Pan Havel má taky na rukouch krev.Schvalování humanitárního bombardování *7*
        • To jsou takový komunistický žvásty, víš. Tam šlo o to, že jednak docházelo k vzájemné genocidě srbů a Chorvatů a jednak proto, že jsme v Evropě takové ohnisko zažili již před 1. SV. Jinak myslím, že kdyby třeba slušní Češi zejtra začali věšet komunistický zločince, taky by do toho Západ zasáhl. Protože komouší se mají odsoudit a zavřít do Jáchymova.
          • Tak už máš jistě sbaleno. A vezmi si něco teplého sebou, třeba nějakého faráře *9*
  • vypadá jako Temešvárský vykupitel.....
  • Strážník hlídající Havlovu lavičku odešel, vandalové ji opět poničili...na stolku nebyla Lahvička...

    Ochladilo se lepší by byla na každém rohu "Havlova Lahvička" .....určitě by jí jeho příznivci ani odpůrci neničili.......
  • Tak mohu?
    • Tak po zjištění že mohu bych rád uvedl jen pár základních věcí.
      Američané o nás ví ještě méně než běžný Čech o Proximně Alfa Centauri a to že instalovali hlavu nějakého středoevropského lháře a podvodníka, na popud několika papalášů, zmanipulovaných bývalou ministryní zahraničí , která byla pověřena řízením Havla v jeho disidentské funkci je jim v podstatě pumpička, protože většina z nich ani neví, kde náš ministát leží!Normální nezmanipulovaný a samostatně myslící občan bude mít Havla zafixovaného jako lháře a podvodníka, který zavinil totální morální i ekonomickou devastaci našeho kdysi tak bohatého státu.Na tom nic nezmění ani názvy letišť, laviček a vyvěšování jeho fotografií.Až budou moci pravdivě promluvit lidé, kteří tohoto podvodníka a lháře znali a historici se nebudou bát zveřejnit všechna fakta, tak se všichni, včetně jeho fandů podiví. A nebude to trvat dlouho!
      • Bravo!
  • Kdyby se stavěly u nás stavěly Havlovo sochy, tak by měl permanentně ruce zbarvené do ruda jako od krve a ještě by mu musela ta krev kapat, aby to bylo věrohodné. Ale dělají zatím jen lavičky, tak kdyby byla někde blízko kde žiji, tak jí půjdu poblít i kdybych si musel vyvolat zvracení rukou. Nic jiného tento lidský odpad nezaslouží.
    • ... kdyby se stavěly tvé sochy, puch z nich by byl cítit 20 kilometrů proti větru, blbe :)))
    • nějaký hlupák posprejoval ružovou barvou, sochu Koněva *9*
      • To mohla udělat jen pravicová zvěř.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit