Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VV = Humberto. *2*
  • Ze by zmrzlinku financova Bartova firma ABL? VV je strana podvodniku se zajmem rozkrast stat do posledniho a zadluzit nas dozivotne. *12* *12* *12*
  • Véčka možná odejde z vlády cha-cha cha *6*
  • I když mám vyznamenání, nevzala bych si od Johna zmrzlinu. Jednak bych se styděla za něj a blít se mi taky nechce. Jsem mladá, ale ne blbá.
  • Tahle vláda, už to má odpískané, jsou to zloději, kteří okrádají obyčejné lidi a zadlužují příští generace. Jsou to všichni komedianti a šašci a principál Nečas, ten cirkus,vede. Zachvíli nebudeme smět marodit, jít do nemocnice a i umřít, je to dobytek. Pokud budou nové volby, budu volit levici.
    • máš úplnou pravdu. Mému kolegovi řekl nadřízený:
      tvoj psí povinnosti je přijít do práce a udělat ji, až pak můžeš umřít ... !!!
      To nepotřebuje komentář. Buď je tak blbý , nebo si neuvědomil, co to za pitomost plácá !!!
      Alias VV - to jsou opravdu jen šašci a v žádném případě jim nejde o voliče, jen o své lukratívni pozice ve vládě, tak jako každému jinému v politice...
      Když jim teče do bot, tak začnou se ohánět voliči, občany, jak ONI chtějí hájit naše zájmy !!!
      Ale to není pravda !!! Jde jim jen a jen o posty, což dokazují i teď novým místem pro Peake !!!
    • To uděláš moc dobře.Ale jsem zvědav,jak potom tu levici budeš hodnotit.Míra
  • Myslím, ze VV opravdu prohospodařili důvěru,kterou jsme jim dali a dnes za za ně jen stydíme. A na tom nic nezmění ani kornout zmrzliny.
    • Ze se nestidi rozdavat zmrzlinu zmetek jeden karieristickej ,vzal bych ten kornout a nacpal bych mu ho do drzky at se udavi krivak
  • Nečas Johna přece nemůže opustit,byl by sám na Kalouska a ten by ho mohl pro jeho neschopnost z vlády vyhnat.Tím by si i někteří v ODS oddechli a Kalousek by opět bodoval !
  • Další strašák na obzoru, tak tedy jednou a pro vždy, nebo nevím a dnes asi ne, Johne, už je to trapné ce předvádíte.
  • "Véčka možná odejde z vlády" proboha novináři co to zase je za titulek?
  • Já mít takovou mzdu jako poslanci všech stran tak rozdávám pivo,párky a zmrzlinu každou výplatu protože občané to jsou nejdražší dárky. Šjoda že se nedaří zlevnit chod státní správy kterou jsem nikdy nepopotřeboval a myslím že by měli fungovat jako živnostníci. Kdo je potřebuje tak zaplatí a hle to by bylo úspor.Pak by nebyl žádný Fejk a podobní vyžírové
    • Jooo, taky jsem proti vlade, parlamentu.
      Treba mit krale, ten bude mit 10 poradcu a basta !
      Bude to fungovat lepe a nebudou nam tak zrat nervy !!!
      Ted kazdy krade, bohatne, jak se po letech ukazalo i o Grossovi !!! Paroubek, mafian , ktory chodil i do hotel-bordelu v Dubi, pry NEvedel, ze je tam bordel !!!
      To opravdu maji lidi za pitomce ? Nebo jsme opravdu pitomci !!!
      *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit