Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proboha KTEROU???
  • Já se domnívám, že VV si kálí na svou hlavu sami postupně jeden za druhým. Zřejmě voliči neměli moc šťastnou ruku, když do vedení zvolili lidi, kteří teď ve strane "vládnou". Nepochybuji, že mezi jejich členy a příznivci by se našlo dost schopnějších, slušnějších a méně "cirkusáckých" lidi, kteří by zodpovědněji nakládali s mandáty svých voličů. Holt do nového se vždy nahrnou liidi ambiciozní nezávisle na jejích schopnostech. A potom to tak vypadá, že každý tahá na "všechny" strany.
  • VV pro své židle zabijou i matku. Takové chamtivé kreatůry se musí hledat. Hlavně když Peak vysvětluje jak se jim daří plnit jejich program, místo aby řekla, že má řidli přirostlou k řiti. To je opravdu hnus.
  • Proč nejde odvolat vládu , parlament a udělat okamžitě nové volby.Já tomu nerozumím, to máme v tom marasmu žít ještě 2 roky, nebo kolik?jTo jsme blbější než Slováci? Já vím, že tam také mají problémy, ale řekla bych, že jsou na tom lépe jak u nás? Také musí šetřit a škrtat, ale co se děje u nás to už je genocida národa, hlavně morální.
  • to "kálení" není tak zlý. stále ještě vv nepotřebují při zasedání zakrytí hlavy alespoň turbanem nebo motocyklovou helmou.
  • Článek zní špatně. Mělo to býti : " Občané si nechají kálet pravičáky na hlavu, ale nikdo neví proč si nechávají libit" Od roku 1989 se dostala k mocu ta největší pakáž, která byla poschovávána někde v kanálu nebo byla importována do ČR imperailisty ze zahraničí. Dnes už každý ví, proč byli nutné s tohouto svoločí zatočit jako to bylo v 50 letch. Škoda, že byli komunisté tak sociální ke všem stejně. Komunistům bylo nejdůležitější rozvoj země a péče o člověka.
  • Jsou to opravdu jen pimprdlata. Ty kdo tahaj za provázky máme dost blízko kolem sebe. Stačí se jen dobře dívat, kdo a s kým se schází a kamarádí. Je to pořád stejné. I Hitler měl kolem sebe sestavu průmyslníků a novodobé šlechty a židé mezi nimi mu jaksi nevadili tak jako ti obyčejní, co nikomu neškodili. *3* *3* *3*
  • Na udělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku,by byli i komunisté padesátých roků strašné měkoty.To bude chtít mnohem tvrdší ruku mladé generace.Za ty nasekané dluhy,které má budoucí generace splácet,se budou muset mladí,těm lumpům ,co je nadělali,nějak revanžovat.
  • Všechno je to stejný politický dobytek zralý na co nejkrutější odporažení,na katovské mučírně,.za podíl na zbídačení a dalším zadlužení této země.
  • Ono je totiž úplně jedno, jaké loutky na tom pimprdlovém jevišťátku poskakují. Za provázky vždy budou popotahovat rukou společnou a nerozdílnou. A bohužel "na věčné časy".
  • Ty si jako myslíš že timladí budou lepší? Vždyť VV jsou mladou stranou, ale co je to platné, když jim ve škole, ani doma neřekli co je to morálka.
    Usmívejte se, bude hůř!
  • Ty to máš pěkně vychlastaný v tý prázdný makovici. *16*
  • já na to říkám (s nadsázkou) už nějaký čas, že je nehorší od vymření Přemyslovců,ale jinak si rozumíme *3*
  • Myslím že už je pozdě, švejk dlouho otálel *16*
  • Koryto je bližší než čest *16*
  • A já vás ještě opravím a doplním.Mám sestru,která je ročník 1930 a ta prohlásila toto,že poznala Masaryka,Beneše,Hitlera,Gottwalda,Zápotockého,Novotného,Svobodu,Husáka,ale tak mizerně se ještě neměla jako za vlád po roce 1989 a doslova prohlásila,že tento systém je nedemokratický a totalitní než všechny předcházející.Potvrdila mi ,že kdo sel vítr,sklízel bouři.Žila s matkou,protože otec byl v odboji a řekla mi,kdo lezl zadním otvorem ten se měl při každém režimu dobře,ale ona si vždy připadala jako člověk a ne jako psanec a senilní opravdu není,protože musela celý život pracovat a měla větší důstojnost než teď.Omylem volila VV,za to se dnes stydí,protože věřila Johnovi a výsledek?Přeje si ,aby byly předčasné volby,aby mohla volit stranu,která něco dělala pro lidi.
  • Plně souhlasím, pouze by akt měl být proveden, co nejrychleji *1*
  • A co změní nové volby? Vůbec nic! Zas se tam nanominují staré kur..y v nových kabátech. Je nutné vzít kalašnikov a všechny je vypráskat a dát tam nové mladé lidi.
  • Slava, tak uz konecne tahni a neopruzuj tady svymi blitky. Chudaku, hrajes si na pamet naroda a pritom vubec nic nevis, jen kecas a kecas......
  • Že ti občané, kteří Vás v debatě opravili, jsou hlupáci. Tahle vláda sice nic moc, ale nenutí občany emigrovat, nestřílí do lidí při přechodu hranic, nekonfiskuje soukromý majetek, nenutí zemědělce vstupovat do JZD, nezavírá občany pro jejich názory a nevraždí občany v inscenovaných politických procesech. Buďte tomu rád Mirku, protože jinak byste už visel. Je z Vás na blití.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit