Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vše nej k svátku pane prezidente
    • Také se připojuji, a pevné zdraví pane prezidente. Většina národa českého je s Vámi.
      V příštích prezidentských volbách máte můj hlas o5 jistý.
  • Od Tiscali klasická multikulti propaganda. Jinak s Hitlerem je Merkelová jednoznačně nejhorším kancléřem v dějinách Německa.
    A ta další multikulti agentka Clintonová volby vyhrát nesmí, to by byl konec i USA jako západní civilizace, stačí, když už EU je v koncích.
  • Naštěstí jsou na světě ještě i jiní světoví hráči..a tyhle představy jsou tzv. účet bez hospodského..Svět už dnes není jen "západ", co prokazatelně přinesl a stále přináší akorát chaos ve světě, "majdany" a "běžence" do Evropy, která už dávno není středem světa, ale spíše vlastní sebedestrukcí a přeměnou v něco úplně jiného, včetně změn map, trhů i vlivů..
  • Co třeba u Merkelové podrobnější životopis? Ona se narodila a hned najednou šup a už je v r. 1990. Copak asi bylo mezi tím?
    • Pestrý život snaživé východoněmecké svazačky.
  • ženy v politice jsou celmi dobré v dobách klidných a slunečných.Jsou-li pod tlakem, při krizových situacích, selhávají.Všichni to známe.Řidička, která se dostane do šlamastriky, a nemusí to být ani její vinou, zavře oči a pustí volant.
  • Chlodvik přinesl germánům křesťanství a baba Merkel islám!!!
  • Velitelka Hillary a císařovna Angela. Co říkáte na tenhle tandem?
    Už jsem dneska blil 2x. *11* *12* *11* *12* *16*
  • Vzhledem k tomu, co Merkelová předvádí poslední rok, tak je to celkem šílená představa. Podle mě ale vše bude jinak, Merkelová v příštích volbách padne a v USA vyhraje Trump.
  • Proboha, nestrašte! Merkelová je naprosto zkompromitovaná a doufejme, že brzy skončí. V krizové situaci se ukázalo, že je neschopná. Jinak CSU-CDU není ve skutečnosti konzervativní pravice, ale střed nebo spíše levý střed s totožnou politikou jako má SPD. Clintonová je rovněž naprosto znemožněná poltikou agresivních válek a převratů (Majdan). Navíc jí umetal cestu manžel. Doufejme, že vyhraje Trump..
    • vanhorne
      "že brzy skončí".Asi se to nestane,jinak by ji uz vylifrovali.
  • Virus zika, ohrožující novorozence zakrněním hlavy, udeří v celé Americe, varuje WHO-
    já si myslím,že v americe už to víc zakrnět nemůže
    • další mocenský blud nebo pravda.kam zizela nemoc šílených krav kam zmizela ptačí chřipka?kam zmizela ebola?
      • taky se divím,že by zabral aspirín? asi těžko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit