Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...tento úřad okamžitě zrušit!!!!
    Nemá to na světě obdoby!!!
    Historií ať se zabývají historici.
    Občané ať volí dle výsledků vládnutí stran!
    Učitelé ať učí ve školách pravdu!
    ...ale takovýto ubohý úřad pravičáckých korytářů raději zrušit...a tento den se již blíží!!!!
    • Já jsem pro, zrušit.
  • Prostě parta odvolanejch je naštvaná že ztratila dobré korýtko. Ten ůstav je stejně na nic.
    Protože na dějiny se dívá každej jinak. Jeden vnímá vládu ksč jako špatnou a druhej
    zvláště v dnešní hrozné době zase s láskou pamatuje na dobu jisté práce dovolených
    důchodu a bezpečnosti.
    Jeden odborník kouká na Napoleona jako na despotu a druhý ho zase uznává jako
    velkého státníka. Takže je to pouze úhel pohledu a ten má prostě každej jinej.
    Dnes není problémem ksčm ale předluženej rozkradenej stát. Sociální a pracovní
    katastrofální stav většiny společnosti a stagnující plat při neustálém zdražování.
    Na tom se podílelo mnoho potkanů co se pro své blaho uvrtalo ke ksč ale dnes
    už sebe a své rodinky považujou za čisté pravičáky a tzv. smetánku. *1* *1*
  • Až do mediálního zviditelňování taškařice kolem ÚSTR jsem o tomto úřadu nevěděl. Nechyběl mně.
  • Jste všichni blbci,obzvlášť Not a korektor, nejenže žvaníte vo hovnu a vůbec ne k věci ale navíc vám ani nedochází,že ta "TV debata" je jen další sehraná habaďůra mezi kámošema,který si z vás dělaj dobrej den,nazdar *12*
    • Chudinkovi NOT CSSD nedošlo, že dělá pravici medvědí službu. Jeho zakrnělý mozeček to asi neutáhne.
      • Mazej chytat potkany a nevotravuj tady zkurvence!
        • Nenadávej slušným lidem ty duševně zaostalý prasáku, víme že jsi d e b i l !!
          • Jestli ty jsi clovek,tak to pak je kazdy nadclovek ty hermaphrodite! *3*
        • Tak pojď ke kocourkovi, když ses tak pěkně pojmenoval. S tebou bych byl hotov raz dva.
          • Jenom nevím jestli jsi zkurvenec nebo potkan. Zkurvence jsem ještě nejedl.
            • Az me potkas,tak se nikdy nenazeres-vyrazim ti zuby Z M R D E! *6*
  • BOHATÁ DISKUZE O NIČEM.Kdysi jsem tomu Pospíšilovi fandil a myslel jsem si že jej Nečas podpásově zařízl.OMYL.Oba dva jak Nečas,tak Pospíšil jsou stejné trubky.

    TO JE OBRAZ NAŠICH POLITIKŮ DNEŠKA.TEN ODS-ácký HOLOBRÁDEK JEŠTĚ NIC KROMĚ KUŠNĚNÍ NEUKÁZAL.
    • ... capsloct z tvých tlachů chytré řeči neudělá, blázínku
      • (capslock)
  • potrefená husa nejvíc kejhá.mají zřejmě strach, že v těch archiv ech je polovina vlády a když
    se to provalí, jdou od válu ještě letos
  • Meritum věci spočívá v tom, že politici potřebují lid dostat do zástupných problémů. K tomu jim poslouží cokoliv i blbá televize. V podstatě je vše jen komedie. Po debatě si poplácají po ramenou a jde to dál se státem do pekel.
  • Ten pyskatej teplouš (z ODS) se mi líbí. Oni chtějí ( oba) předem určovat, kam a jak se bude vláda ubírat. Kdo a s kým bude spolupracovat. Uplně zapomínají, že to by měli určit voliči. To už je do nebe volající. Ten kněz ( řiditel úřadu pro nic) když přijde o koryto , tak si stěžuje židovce Olbraitové ( v USA) a v německu jinému šaškovi. Ty pak píší našemu prezidentovi, jak se vlastně tady máme chovat. Ten úřad zrušit a ty panáci co tam byli zaměstnaný ať vrátí platy. Že jim není hanba takhle se živit. Udavačstvím. *12* *12* *12*
  • nač studovat,co se dělo za totality,je třeba studovat to,co se děje nyní a je to větší zlo,nežli minulý totalitní režím a pán Pospíšil se na tom podílel,takže se ani nedivím,že se rozčiluje i když do něj bych to neřekl.Stále je napadaná KSČM,ale ti,co rozkradli národ a stát nyní a mají důvěru ubohých 17% obyvatel kydaji hnůj na ty,kteří za to nemohou.Tahněte už konečně od valu i s tím vaším USTR,který je stejně dotován z prostředků daňových poplatníku a bude klid,Vykopejme Kalousky,Nečasy a jejich zlodějskou bandu a opět bude v tomto státě nádherný život,nebudou fronty před popelnicemi,kde mnozí za tohoto režimu hledají obživu,nebude tolik nezaměstnaných a budeme si žít opravdu jak v době,kterou se snaží USTR studovat.
    • Co ta tvoje hrdinna KSC(m) tedy vlastne dela v parlamentu poslednich 23 let?
      Krome toho,ze je toto fasisticke uskupeni dotovano danovymi poplatniky a to bez rozdilu!
      Penize za hlasy,za nemale platy techto poslancu a jejich pobocniku....
  • Další chudák z ODS stébla se chytá,jste už trapni a nudní,výzkumníci dělali na ÚSTR přes 20let hovno,tak ať ten zasranej černoprdelník Herman valí doprdele i s partou vynálezců,motýlkářů a parazitů.
    • ... ty děláš ho*no celý život, šmejde
      • Zato ty sám seš senkrovna s prasečí hlavou *12* ,šašku! *3*
    • Přesné *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit