Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čímpak asi ti Zelení "šlápli" na kuří oko zdejším rudokožcům, že jim tak "leží v žaludku"? Musím se zajímat o to co ti Zelení prosazují.
  • ... ignoruji póvl :)))
    • cha cha hi hi ty, sám povl a odpad, vyvrhel a otloukánek ignoruje? Se povedlo!
  • Čím menší a bezvýznamnější ho*no, tím víc smrdí a řve šlápni do mě.
    • ... hezky ses představil, pitomečku :)))
      • A nyní ty: špína z chlíva, prasič stránek, čichač kalhotek Simonky. Krásný život odpadu, co?
  • To i tato bezvýznamná ho*na a ekoteroristé, mají sjezd? Kam ten svět spěje?
    • ... ke tvé d*menci naštěstí ne, troubo :)))
      • všichni ztichli. Prase z chlíva proneslo nosnou myšlenku.
  • Nějak tam nevidím nic o postoji Zelených k migraci, ke "šlechtě" v čele EU a další ožehavé otázky.
    Jinak jsou tady vylíčeni skutečně plasticky a objektivně. Škoda, že jsou Zelení, protože Růžoví by asi bylo trefnější *3*
  • než se čekalo. Moc pěkně se v TV pořadu vyprofiloval fracek Stropnický. Není se co divit, že byl vyfičen z pražského zastupitelstva. Tady se prezentoval jako převeliký zastánce muslimáků. A převelice bojoval za právo těch dvou blbek ze zdravky, co chtěly chodit do školy za Batmanky.Jo hochu když jsi k nim tak přilnul - vem si je domů. Ale v ČR těžko někdo skousne, že si tady budeme vykrmovat ... co dokonce chránit muslimy. Tady není místo pro tuto chátru. Evropsky se neosvědčili. Neváží si někdejšího vlídného přijetí. Nyní je třeba aby jste se Zelení takto zřetelně vyprofiloval, jak to ve skutečnosti vidíte.
    • ... nejprimitivnější primitivové jako ty nedají bez TV ránu a žerou pěkně, co se jim podstrčí :)))
      • v chlívku není TV? Co by tam dělala? A čím by to tak prase ovládalo?
  • ... soudný člověk se takovou atrapou nezabývá, ale zde soudné lidi hledat vůbec nelze :)))
    • Běž si začmuchat dobytku a nepruď tady.
      • tak to vidíš? Ty soudné prase z chlívku?
  • Stropnický je můj osobní přítel a milenec.
    • I já jsem jeho osobní přítel a milenec *14*
  • Volím jedině zelené, přidejte se ke mě.
  • Zelení jsou nejlepší stranou, která tady ČR kdy byla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit