Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Požádám Ústav pro jazyk český o exkurz po vašem slovníku.
  • Kdo to je tej JUDr Vlk ? To je ale hlupák, kde se tu vzal?
    • Je to syn Vlka.
  • Klaus ať vezme za ruku Hájka a táhnou do pr.....Klaus už se nadělal zla ažaž. *12*
    • ... ty neumíš ani koupit jízdenku na vlak, tak neřeš něco, na co nemáš, máňo :)))
  • Havlovci končí, vše je rozkradeno!! *15* *2* *1*
    • A zbytek darovali Dukovi *16*
  • Dobrý den. Mám pro Vás tip, je to ojedinělá metoda, jak vydělat peníze - perfektní na letní večery. Vydělávám si takto bez práce už nějaký čas a je to perfektní. Do práce chodit sice nepřestanu, nicméně když to jde, tak beru takové peníze bez práce :) A tohle všechno znám z http://www.Recenze-Plus500.cz
    • Máš pravdu jelikož je to hra na principu LETADLA musí mít hodně hráčů, ti první vydělávají a ti další to calují, ale už na ně nic nezbyde, proto agituj dál jinak to brzy skončí!! *3* *3*
    • Český občan občas podlehne svodům jak vydělat peníze. Naproti tomu občan moravský doposud úspěšně používá selský rozum. *1*
  • Kdo volí levici, tak volí naši nezkorumpovanou, polistopadovou a hlavně demokratickou stranu, naši KSČM !!!
    • *1* *1* *1*
  • Kádrová dvojčata Zeman Klaus jsou spoluzodpovědná za dnešní pol. marasmus.
    Je smutné že díky zdejším bezmozkům se opět dostanou k moci. Klausovo dítě
    ODS se po všech zlodějnách a skandálech nechá umřít a Vašek se vrátí
    oblbovat lidi v čele tzv. nové pravice.
    Arogantní kmotr Zeman už se nám předvedl. V rámci OPOsmluv rozdal
    dozorčí a státní korýtka ODS. Nyní jima podaroval své podporovatele z před.
    kampaně. Vládní úřad dal členu ´jeho nikým nevolené pidistraničce SPOZ.
    Členové této partaje jsou ¨hlavně převlečení komunisté dnes majetní kmotři
    kteří obchodujou se stejnou bratrskou sebrankou v Rusku teda SSSR.
    Je na čase dát šanci jiným lidem a tyto profláknuté struktury poslat do důchodu.
    • "Kdo se nevypořádá se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu."
      A jelikož jsme se s komunisty nevypořádali, "nebyli jsme jako oni", tak si holt komunistický holokaust budeme muset zopakovat.
      • Se svou minulostí se vypořádáš až tě ponesou na poslední cestě!
  • Já volím Karla. Je to aristokrat, kníže, a šlechtic.
    • Cukříku tvůj Karel nemá s aristokrací geneticky nic společného. Tři slova jež jsi použil mají stejný význam. A nevadí ti,že okradl stát, tedy i tebe o těžké peníze a majetky?
      Já ho volit nebudu, protože náš stát okradl o velké hodnoty a ještě si z něj dělá srandu.
    • ... samozřejmě :)))
      • Nevnucuj se, nulo.
        • ).(
  • Je až s podivem, kolikrát za poslední dva měsíce člověk slyší od našich poslanců: " Občané této republiky si přejí" nebo " občané této republiky si nepřejí" Nejvíc se tímto ohání ti, kteří tato slova vůbec neznali. Přitom, kdyby dali na přání občanů dřív, nemusel by Kalousek být jejich hrobníkem. Proto by si to měli vyřídit s ním a celou TOP09, rozpustit sněmovnu a zmizet občanům z očí.
  • A zas nám začnou předvolební deklamovánky o starejch, blbejch bez vzdělání o o tzv. slušných lidech, chytrejch, se vzděláním (vysokoškolským-pochopitelně) a vysokými příjmy.
    Do toho navíc budou mektat herci, zpěváci, sportovci a další "celebrity" od leknutí. A blbové to zas sežerou. *1*
    • Je a bude to tak! K tomu doktoři, primaři a jedeme dál.........?! Nic se moc nezmění, nadávat se bude dál!?
    • .... chtěl jsi něco, blbe?
      • Ubožáku. Jsi k pláči.
        • ... to ty nejsi ani k tomu, primitivní nudle :)))
          • Mne nevyprovokuješ, nulo, já se s tebou zahazovat nebudu.
            • ... delas to celou dobu, jsi vdecny fackovaci pitomec pro kohokoli :)))
      • Nas.at ti do huby, d´ Mente!
        • ... vadím ti snad, bezmozku?
          • Zasekni se rypákem do futra a nech ty houby bejt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit