Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je až s podivem, kolikrát za poslední dva měsíce člověk slyší od našich poslanců: " Občané této republiky si přejí" nebo " občané této republiky si nepřejí" Nejvíc se tímto ohání ti, kteří tato slova vůbec neznali. Přitom, kdyby dali na přání občanů dřív, nemusel by Kalousek být jejich hrobníkem. Proto by si to měli vyřídit s ním a celou TOP09, rozpustit sněmovnu a zmizet občanům z očí.
  • A zas nám začnou předvolební deklamovánky o starejch, blbejch bez vzdělání o o tzv. slušných lidech, chytrejch, se vzděláním (vysokoškolským-pochopitelně) a vysokými příjmy.
    Do toho navíc budou mektat herci, zpěváci, sportovci a další "celebrity" od leknutí. A blbové to zas sežerou. *1*
    • Je a bude to tak! K tomu doktoři, primaři a jedeme dál.........?! Nic se moc nezmění, nadávat se bude dál!?
    • .... chtěl jsi něco, blbe?
      • Ubožáku. Jsi k pláči.
        • ... to ty nejsi ani k tomu, primitivní nudle :)))
          • Mne nevyprovokuješ, nulo, já se s tebou zahazovat nebudu.
            • ... delas to celou dobu, jsi vdecny fackovaci pitomec pro kohokoli :)))
      • Nas.at ti do huby, d´ Mente!
        • ... vadím ti snad, bezmozku?
          • Zasekni se rypákem do futra a nech ty houby bejt.
  • podle vseho se zda, ze pro slusneho obcana neexistuje slusna alternativa, jak zajistit, aby se do vlady dostali lide alespon trochu nezatizeni minulym rezimem a vladami poslednich 10 let...
  • Blbý český, moravský občan opět má reagovat na hozenou kost a poslechnout nějakého troglodita Erika Besta: "tak tio vidím a tak to bude", ještě mají napsat, že většina vzdělaných občanů, středoškoláků takto smýšlí a že takto budou volit, blbý občan se nenechá zahanbit a bude takto volit, jděte s tím už do pr de _ le.
    • Český občan občas podlehne taškařicím. Naproti tomu občan moravský doposud úspěšně používá selský rozum. *3*
    • ... ses nějak rozjej, chytrej tatarskej občane :)))
      • Paznechte, pokud neumíš česky, hrej si s koulema a strkej si prst do análu, hnuse.
      • Jdi se vysrat blbe
  • P.S. Ještě by mě zajímalo, jestli poblouzněná a zfetovaná pražská pravičácká omladina stále ještě touží po feudálním jhu pro všechny prostřednictvím uctívání šišlavého spícího restituujícího rakouského Budhy. Doufám, že už jí ta magorie alespoň trochu vyprachala z hlavy a uvědomila si, že je s tím hrozně, ale opravdu hrozně k smíchu... :-)))
    • ... lepší je k smíchu býti než k blití jako ty :)))
      • Vy pravičáčtí robůtkové jste ve své jednoduchosti hrozně roztomilí... :-)))
        • ... mě tvé způsoby dělení světa nezajímá, přitroublý blekoto :)))
          • ... nezajímají :)))
            • Tak proč se na mě furt lepíš, teplouši???
  • Kdo volí levici, tak volí naši nezkorumpovanou, polistopadovou a hlavně demokratickou stranu, naši KSČM !!!
    • *1* *1* *1*
  • Havlovci končí, vše je rozkradeno!! *15* *2* *1*
    • A zbytek darovali Dukovi *16*
  • Můj tip výsledku voleb: ČSSD 35%, KSČM 23%, TOP09 10% (ano, tolik hlupáků se opět chytí na blekotu s čírem), ANO 6%, SPOZ 6%, ODS 4%, zbytek se rozpustí mezi nevýznamné straničky. Takhle to bude.
    • ... na tebe se nechytí ani retardi v ústavech :)))
      • Na mě se nikdo chytat nemusí, prdíku. Horší je, že sr takoví, jako ty, zase chytí na namaskovaného Kalouskova Karlíka.
        • ... zkus si představit, že mě ani trochu nezajímá žádný politik, eduarde :)))
    • Výměna zlodějů,nic víc !
  • Amík je chytrej jak rádio! *15*
    • Maličko doplním - jak rádio Jerevan.
  • Kdo to je tej JUDr Vlk ? To je ale hlupák, kde se tu vzal?
    • Je to syn Vlka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit