Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kdyz uz se neco jakoby tady " resi " , tak by se to melo resit a ne o tom jenom tupe zvanit. Pani Filipi je uz dama v letech. Na tom postu je , jestli se tady da necemu verit , uz asi 10 let. Takze , ne ji vystridat , ale otazka zni : Kym ji vystridat. Ono nekoho odnekud odstranit neni az zase takovy problem. Problem je ho nahradit nejmene nekym rovnocenym , nerkuli lepsim. Neznam pohopitelne stavy a kadry ceske diplomacie a ani znat nechci. Ale , jde o to ale , je nekdo k mani , kdo je schopen to po ni ihned za techto predpokladu prevzit ? Jak to vypada asi ne. Tam se opravdu nikdo nehrne na takovyhle flek. Tam jde o krk 24 hodin denne , jak jsem tak nejak pochopil z tohohle clanku. 

 • "Už i Američané, i když zatím neoficiálně, nám říkají, že už je tam paní Filipi moc dlouho, že se příliš sžila s Asadem a s jeho režimem, a naznačují, že bychom tam mohli vyslat někoho jiného,"

  Jsme snad americkým protektorátem ? USA by si měli svoje skvělé rady nechat třeba pro Kurdy v Sýrii nebo civilní obyvatelstvo v Iráku, Afghanistánu atd.

 • Tak zase, ty neskutečné bludy, které píší student Denk a hlídací pes  Břeštan, mne opravdu nezajímají. Když může být ministrem zahraničí bývalý asistent europoslance Pocheho neumětel Petříček, tak paní Filipi je pro porovnání s ním  super diplomatická hvězda.😈 

 • To je snad v pořádku, že má paní velvyslankyně podporu prezidenta a ministra zahraničí?!

  V tak složité misi, jako je Sýrie bych rád viděl někoho dalšího.

  Ale radit a poučovat, to my umíme. A Bican na Hlídacím čoklíkovi v tom extra vyniká.

 • Velvyslankyně Filipi si ve své funkci počíná bohulibě. A vůbec nic nemění na tomto faktu nenávistné pokřikování nepřátel demokracie, jenž soustavně pomlouvají Filipiovou, která ctí realitu a odmítá zkratkovitá řešení zatížená axiómy zvrácené ideologie na základě merkelovské propagandy .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit