Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Najděte si prosím,na youtube dokument o předchozím
    "strašlivém neomarxistickém diktátorovi" Venezuely Chavézovi
    (který byl tak oblíbený že na jeho obranu vystoupili prostí Venezuelané) a pokusech o jeho odstranění,
    o roli "neziskovek" , a budete se na tyto polopravdivé zprávy dívat jinak.
    Už jsem jeden z nich našel, posuďte sami ,hlavni tu část se střelci na střechách a obratném sestříhaní videí. https://youtu.be/invuUu1otXg
  • za ekonomickými potížemi Venezuely stojí jednoznačně USA, a rovněž za popouzením středních vrstev proto vládě, která umožnila vzdělání i normální život těm nejchudším.

    ono stačí přerušit s nepohodlným režimem v blízké cizině obchodní vazby, neodebírat, a hned je ten stát v extrémních potížích. A že tam pobíhají neznámí a nikdy nezjištění "neznámí střelci" je typické, byli v Kyjevě, legenda o tom. že zabíjeli i u nás kdysi vyhnala lidi do ulic,Je to pořád stejná písnička.
  • ... trapný nemakačenko Kalenda by nevydělal ve fabrice ani na tam dotovanou stravu a nájem :)))
  • ... jsem v pohodě, kterou mi může závidět třeba úchyl, který zde parodoval můj skvělý nick :)))
  • Kdyby byl ustaven na Sahaře socializmus, do deseti let se tam dováží písek .- ( nepřesně jen smysl) - Churchil
    • je to ten samý Churchil,který se stala jen o moc a měnil strany jako ponožky? Tentýž, kdo odvezením indického obilí z Indie vyvolal obrovský indický hladomor? nebo snad ten, který volal po vyzabíjení indických bojovníků za svobodu, rasista?
      • Hlavně to byl vrah Kurdů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit