Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Foto: makáče na snímku je mi líto, takhle jsem se já v práci nikdy nezamazal, a to jsem kdysi dělal i čističe nádrží na ropné produkty...

    Asi by měl nejprve shodit háro, vlasy na ježka mi přijdou tak nějak šikovnější...

    Žádné jiné povolání neprošlo od pádu komunismu takovou dehonestací jako horníci.
    Brávali 10, 12, nebo i patnáct měsíčně, když běžní zaměstnanci dva až tři tisíce měsíčně.
    Pochybuju, že dnes mají alespoň dvacet...

    A té slávy, rekordy, televize...většina bohužel prachy velkolepě prochlastala a v nějakých čtyřiceti končili s podlomeným zdravím s fáráním.
    Z těch výplat dokázali ti chytří našetřit, postavit v pohodě pořádné domy, koupit auta i užít dovolené v tehdy přístupné cizině. Dnes tuto práci nebrat.
  • Co chcete pořád reorganizovat. Ta společnost už byla tolikrát reorganizovaná , že by tam v podstatě neměl už kdo pracovat. Akorát ten mamagment je pořád nabubřelý. 10 let si vypláceli nadstandartní odměny a dividendy a pak se někdo diví , že je kasa prázdná.Při zavírání Paskova byl- je do šrotu posílám majetek , který je v podstatě nový(nová zařízení bez většího opotřebení) ale dle rozhodnutí vedení to šlo vše do šrotu, jak jednoduché .Co na to správce konkurzní podstaty. Je slepý a nebo chce být slepý??? Nebýt duchapřítomnosti některých vedoucích pracovníků z jiných šachet , tak vše skončilo na skládce. To je ta hospodárka. *8*
  • Takže Bakala se Sobotkou to rozkradli a nyní to bude stát platit včetně dluhů a takže to i zaplatíme gaunerum znovu?
  • 70% zaměstnanců jsou poláci a slováci.
  • A co na to čssd?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit