Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tipuju, ale nejsem pravičáckej hnůj, abych se tím zabýval. A odhady si nech. Větší blb než volič STBáka být nemůže
  • Jedna kuna na ministerstvu financí už byla, jmenovala se Miroslav Kalousek. To je ten chemik z Bechyně, kdybys tápal.
  • Ano přesná ukázka tupce, který dokola volí zlo. Mimo jedněch komunálních voleb a doby kdy jsem byl na slovensku, tedy parlamentní volby v roce 1991 jsem vždy volil KSČM a nestydím se za to. Je to jediná strana, která si snad ponechává slušnost a morálku. Ostatní voliči jsou u mě tupci nejen ničící bezohledně ostatním život, ale i sobě. A tvůj problém je vážný. I malé dítě když se spálí už na to nesahá. A hle ukázka tupce viď článek nade mnou *16*
  • Marně jsem hledal, kde jsem napsal špatně i nebo y, to by pak byla opravdu "hrubka jako prase". Pokud myslíš zapomenutou čárku před že, toto se nenazývá hrubkou, češtináři. Mimochodem, cos měl z jazyka českého?.Já to tipuju asi takhle: diktát tak za 3, sloh za 4, literatura 1-2, to se nechalo opsat od chytřejších spolužáků. U tabule to asi bylo horší.
  • ERO. máš docela slušnou slovní zásobu, samozřejmě že jsem volil ANO a vůbec se za to nestydím. Nebo jsem měl volit kmotrovskou ODS, slabošskou ČSSD nebo bezpáteřní KDU-ČSL? Poraď mi prosím, když jsem takový trouba. Zatím všechny vlády od roku 1989 stály za ho.no, jenom pomohly tuhle republiku rozkrást a zadlužit. Podívej se na státní dluh v roce 1989 a dneska, vývoj nezaměstnanosti nebo počet chudých pod úrovní životního minima. Pokud jsi zastáncem toho, co se tady za ty roky "podařilo", tak si dojdi někam s hlavou, to v ní máš opravdu na.sráno!
  • A jaký máš argument ty, mentále zaostalej?
  • Jak jsem četl o té parlamentní rozpravě, tak z toho vyplývá, že jd ejenom o žvanírnu, nota bene ještě neuvěřitelnách ODS áckých tupců s inteligencí houpacího koně, což krásně demonstrovala Černochová. Jestli ODS nemá inteligentnější členy, že musela do parlamentu dát na kandidátku takovouhle slepici, tak to už je opravdu vyprázdněná jako žaludek opilce po ránu...Jedinám štěstím pro zbytek sněmovny bylo to, že ji řídil místopředseda Filip, který namísto, aby se páral s diskuzemi hlupáků, tak to ukončil a bylo to...
  • 100%souhlas!!!
  • Jen naprostý a kolosální HŇUP si může myslet, že tenhle novodobý čobolácký estébácký kolonizátor spasí českou zemi - ve skutečnosti byla udělána kuna ředitelkou kurníku. Tupé stádo to ovšem zjistí teprve tehdy, až bude pozdě.
  • Ty ale ve skutečnosti nemyslíš, primitive, jinak bys nenapsal takovou hrubku jako prase a co hlavně - ŽÁDNÝ ARGUMENT, tak drž ústa, když nemáš co říci.
  • Prací? No i krást je práce *1*
  • Právo: sebevražd přibývá lidé je páchají kvůli bídě a beznaději......a zloději jsou vysmátí......jak dlouho ještě?
  • A tobě právě hráblo?
  • Babiš si svůj majetek vypracoval prací i když ty miliardy také nechápu, ale jestliže se k němu přirovnala Jana Černochová, tak to má od počátku nakradené. Kolik jí je let a kde vůbec pracovala jestli vůbec.
  • Eštébák kobilhář
    by se měl válet v hnoji za jeho lži,podvody a voblbování lidí!Kam jste dali rozum voliči tohoto šmejda jen mu koukněte do očí jste slepí?
  • To máš v palici ty troubo! Volič Stbáků bude radit co si máme myslet *16*
  • Myslím že ERA a SMRT KAPITALISMU mají také hnůj, ale v hlavě. Dříve se říkalo na.ráno.
  • Zase ze sebe bude dělat oběť hnůj. Kdo se mu o to prosí?
  • Mohl se klidně válet u moře a nemusel tu provozovat podrazy, lži a sviňárny. Hnojů tu máme myslím dost, tak je nemusíme dovážet:-( *16*
  • Anebo by mohl JÍT MEZI PŮLKY, to by uvítalo hodně lidí, tentokrát myslících.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit