Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1) Byl to člen KSČ
    2) Spolupracovník STB
    3) Rozvrácený rodinný život - rozvedený a žije na divoko s nějakou mladou vychytralou....
    4) Neumí mluvit česky - blábolí cosi nesrozumitelného
    5) Majetek nemohl pořídit z normální práce
    6) Jeho ANO je sbor rozvedených zkrachovalců !

    Kdybych byl ženou, tak se mu obloukem vyhnu ! ! !
  • Pratele, oznamuji vam, ze jsem uspesne podstoupil lobotomii a uz zase budete moct cist moje prispevky do diskuze. A zaroven sdeluji sockam a komousum, a vsem, co tady kvici, ze jste ubohe nuly a ze vas mam vsechny u prd.le. Tak se treba pose.te a cim vic budete kvicet, tim vetsi radost pro mne.
    ,,,
  • Babiš hartusil, že mohl ležet na pláži - ale to by si pak nemohl šít zákony na míru a hrát si s rozpočtem. Holt nemůže mít všechno.
  • Ten Mirda Kalúsku musí mít strachem tak staženou tu jeho exministerskou řiť, že by se mu do ni nedostala ani Jiřinka z Plzně, která si přesedla do jeho lavic v parlamentě. *1*
  • Paní Černochová ať je zticha.Co předvedli ODS,to hraničí ze zlodějnou.Když někdo jiný(npř.p.Babiš)chce udělat pořádek,tak je to špatně.Ať aspoň nehážou klacky pod nohy. *12*
    • Babiš je ten pravej na pořádek ! cha cha cha *1*
  • ostapkotab
    ten zkurv€nej slovenskej estebak nemuze chudak lezet na plazi,na druhou stranu treba by ho nasla nejaka morska obluda a dala si ho jako jednohubku,pozna zkurv€nce na mile,na dalsi stranu by bylo lepsi kdyby lezel v penale.
    Dale : zkurv€ny svinstvo novinky.cz : symbol chudoby,duchod-----v cesku rapidne pribyva sebevrazd a dalsi svinsvta.nejvyssi cas politiky a media vyzabijet
    koho bude ten zkurv€nec ozebracovat,kdyz pul naroda chcipne hlady a druha pulka spacha sbevrazdu ? *12* zkurv€ny
    • Pan ostapkotab je buďto přibržděnej anebo jeden z těch zlodějů, co jim ANO šlape na prsty.
  • Andreji držím palce a mám z toho dobrý pocit,když dokážeš na..at tolik "ctitelů" *4*
  • Když tak koukám na jeho fotku tak se ani nedivím,že má miliony.Dneska je všechno o informacích no a on jak je vidět vidí za roh!
    PS.Jinak jsem ho nevolil a jeho vizáš mě nevadí a že udělá zázrak taky nevěřím.Ale bohatí budou bohatší a chudí chudší to je kapitalismus a jiný kapitalismus nebude!
  • Jen naprostý a kolosální HŇUP si může myslet, že tenhle novodobý čobolácký estébácký kolonizátor spasí českou zemi - ve skutečnosti byla udělána kuna ředitelkou kurníku. Tupé stádo to ovšem zjistí teprve tehdy, až bude pozdě.
    • Zato TOP09 a ODS republiku skutečně, ale skutečně, zachrání. Dělají to už 20 let.
    • Jedna kuna na ministerstvu financí už byla, jmenovala se Miroslav Kalousek. To je ten chemik z Bechyně, kdybys tápal.
    • 100%souhlas!!!
  • Právo: sebevražd přibývá lidé je páchají kvůli bídě a beznaději......a zloději jsou vysmátí......jak dlouho ještě?
    • ostapkotab
      ti zkurv€nci z medii tyto sr@cky zrejme pisi zamerne------pripadame jim malo nasraní *12*
    • Tak dlouho pokud se český ovčan tomu nevzepře jako Ukrajina a jeho lidé proti pokusu kolonizátorů z EU.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit