Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V nadějnou blízkou budoucnost tak věří hlavně studenti a vysoce kvalifikovaní odborníci. Nespokojenost pak vládne na opačném, avšak očekávaném spektru, tedy mezi nezaměstnanými a výrazně levicovými voliči.........nevím jak to ten presstitut myslel, ale i mezi levicovými voliči jsou studenti a vysoce kvalifikováni odborníci, a/nebo snad levicový volič nemůže myslet pozitivně? A i u těch studentů bych byl s tím hodnocením opatrný. Pokud jsou zajioštění od rodičů a bydlí na MaMáHotelu a nemíni na tom nic měnit neboť i rodiče vidí že by se sami neuživili, tak je raději nechají doma a budou jim utírat nudli u nosu kdoví jak dlouho tak proč by potom neviděli svoji situaci v růžových barvách. Jen co přestanou hulit trávu a prozřou tak se velice podiví
  • Jsem starší, levicově smýšlející, se životní úrovní celkem spokojený. Nemohu ale být spokojen s vysokým zadlužením ČR, s neschopnými politiky, úředníky, novináři, …….. kteří přivedli republiku na okraj propasti a chtějí být za to ještě chváleni. Všem poctivým přeji krásný den.
  • Tento režim není pro staré a chudé. Jsem socka. Celý život jsem se učil podle rady. Mám dvě vysoké školy, nespočet odborných kurzů, rekvalifikací a stáží u firem. Mám 30 let praxe jako manažer. Stále jsem se podle rad jiných připravoval a zdokonaloval. Dopadl jsem tak, že jsem socka s tím, že jsem pro každou firmu nepřijatelný pro překvalifikovanost. Tím pádem mně prý nemohou náležitě zaplatit a hlavně přijmout na jakékoli pracovní místo. Dnešní ideální lidský zdroj je ve věku do 30 let s 30 letou praxí, s AJ, NJ, francouzštinou, španělštinou,ruštinou a korejština je velkou výhodou. Zároveň musí být ochoten pracovat na směny za minimální mzdu. Raději budu stará socka a všem pravičákům škodit jak to půjde. Bude ze mně levicový záškodník.
  • Ale to je nemilé, jak se to mohlo stát? Naše veřejnoprávní média budou muset pořádně přitvrdit, jinak těm "rádiovkám" zkrátka nedoje že se mají stále lépe a jejich úkolem je nakupovat, utrácet a v případě že na to nemají, tak si půjčovat. *2*
    Ale teď vážně:
    Všimli jste si jak se ve zprávách ČT usídlila povinná dávka ekonomického optimizmu?
    Včera nás přesvědčovali o tom, že naprostá většina firem se chystá zvyšovat platy a nabírat nové zaměstnance, předtím zase že roste prodej bytů, protože byt je ta správná investice, výhledy ekonomiky jsou skvělé atd. atd. Zkrátka "lidi neblbněte a utrácejte", stát potřebuje inflaci, jinak bude muset zase uměle srážet hodnotu koruny.
    Zprávy ČT začínají být předvídatelné jako průměrný americký film. *7*
    Na začátku optimistická ekonomická masáž, pak nějaký plivanec na Zemana, pokud Zeman udělá něco pozitivního, pak se to vůbec nezmíní, následuje nějaká špína na Rusko, zmínka o spravedlivém boji USA proti Islámskému státu atd.
    Zajímavé, německá ekonomika má problémy, díky umělému tlačení cen ropy dolů se zadělává na další problémy, začíná klesat růst čínské ekonomiky, její stagnace bude pro západ znamenat pohromu, americký dolar žongluje na pokraji propasti, Brusel cpe uměle vytvořené miliardy na povzbuzení investic, což je už jasný projev zoufalství...
    Ale Česko jako sluníčkový stát, osamělý ostrůvek prosperity a růstu si může pískat, protože jeho se to prý netýká. *2*
    • Já bych utrácel, kdyby bylo z čeho. Na začátku krize jsem investoval abych podpořil ekonomiku, jenže jsem byl asi osamocen. Teď už nemám z čeho a na krku dluhy. *15*
    • anna.tvaruzkova.58
      Česka se to přece vůbec ani zdaleka netýká. Je tady přece Babiš, ten nic takového nedopustí. Až však budou zveřejněny opravdové výsledky a ne ty jeho samochvály, snad už konečně jeho obdivovatelé pochopí, že by konečně měli brát v úvahu to, co dělá a ne to, co kecá. To, že nakrátko se ekonomická situace zlepšila, to není jeho zásluiha, ale především důsledek zlepšení ek. situace Německa. To zlepšení DPH je výsledkem automobilek, kde jsme pouze montovnami.
      • DPH a HDP je pro někoho velký problém, kam jednotlivé zkratky zařadit, že?
  • stěžovat. Mám se docela obstojně, podobně jako za komunistů. Jenže to neznamená, že budu zavírat oči a předstírat, že ten humus okolo, v němž žijeme, je prý snad v pořádku. To by totiž mohla být stejná argumentace jako za protektorátu, kdy na Londýn padaly bomby, u Stalingradu byla jatka, ale u nás až na pár popravených odbojářů byl celkem klid a většina pracujících otroků pro říši se měla poměrně dobře. Jde o to, že mezi tím jak se máme a jaký je režim, nelze úplně klást rovnítko. Od revoluce jsem očekával že tady zavládne normální Demokracie a svoboda. Jenže realita je taková, že jeden hnůj jsme vyvezli a do druhého jsme zabředli....
  • Lidé jsou otráveni vývojem po sametu a budování kapitalismu už nikoho nebaví, zvláště pak když vidíte jek bují státní administrativa a někdo na to musí vydělat! V soukromém sektoru zaměstnanci pracují mnohdy za minimální mzdu, protože jakékoli zvýšení mzdových prostředků by mělo za důsledek krach firmy.Krize ve stavebnictví, řešená zastavením výstavby stěžejních akcí jako např. dálnice má za následek snížení cen stavebních prací, krachy malých firem a agonie těch větších. Ovšem úprava platů státních zaměstnanců je priorita. Ničím nepodložená, hlavně ne výkonem!! Kdo to zaplatí- pouze ti obyčejní lidé, kteří nemají možnost čachrovat se svým daňovým prohlášením a hlavně několik dalších generací, které příjdou po nás!! No a výhled na pracovní nasazení mladé generace žalostný- každý chce být manažerem, obchodníkem, politikem....to tu státní káču nenakrmí.
    • anna.tvaruzkova.58
      Uvědomte si jedno. Pokuid zisky z výroby nepůjdou do státního rozpočtu, ale do kapes kapitalistů, pro obyčejné lidí se nic nezmění.
  • V tisku je asi chyba, né dvě pětiny, ale dvě třetiny.
    • 41% opravdu nejsou 2/3, evidentne patris do skupiny socek co jen breci jak se maji spatne pritom se maji jen tak dobre jak jsou schopni!!! (a jak umi pocitat...) *3*
      • Jaká zášť z tebe mluví. Jistě sám jsi neschopný, respektive schopný všeho. *12*
  • Perový Kleptoman Tunel Já První a Lihoslav Kraďousek nejlepší ministr financí na světě a v přilehlém vesmíru vám holoto vzkazujeme-----žijete si jako prasata v žitě a máte se nejlíp od dob starého Egypta. Víte co nám to dalo za fušku rozbít fungující stát a rozložit ekonomiku, aniž by kdo vážněji proti rozkradení a likvidaci protestoval? Jen se podívejte, jak se bouří lidé na východě Ukrajiny. Náš kolega Porošenko likvidaci své země a chlácholení davů evidentně nezvládl tak dobře jako my. Můžete si holoto svobodně nakoupit kolik chcete banánů a zvolit si svého zloděje. To je vám snad málo? Můžete se s vidinou našeho náboženství zlatého telete zadlužit na nekřesťanský úrok do konce života a nakoupit si tunu haraburdí. Můžete poznat dobrodružství vojáků v poli nebo táborníků přespávajících pod širákem, díky našemu systému exekutorů a zlodějen. Posílíte tak své zdraví a sportovního ducha. Nevážíte si nevděčná chátro naší dobroty a nezištné obětavosti...... *8*
    • Žvást hodný jen neschopného (nebo spíš( všeho schopného komouše. Ta bestiální bolševická tlupa dotáhla tento stát na samé dno a teď ještě kvičí. Co tahle zvednout tu svoji línou prd..l a místo rudooranžových nesmysných pindů se jít o sebe postarat, např tím, že místo shánění soc. dávek budu shánět své kvalifikaci odpovídající práci.
      • bolševiku. Jen mne překvapuje síla a údernost tvé sebekritiky.
  • U nás se mají dobře jen zloději a nemakačenka.

    Slušní lidé kteří chtějí poctivě pracovat a za práci dostat slušný plat mají smůlu Často
    dostávají jen almužnu ( jednu z nejnižších v EU) a protože nemají žádná práva
    často dělají beze smluv nebo bez zaplcaných přesčasu - aby pan podnikatel ušetřil pro sebe.

    Mladí lidé nemají peníze na rodinu pokud se nezadluží na 100 let ale těm co pracovat
    nechtějí stát dotuje rodiny od narození až po důchod.
  • To Alenka: Souhlasím. Chyba je v tom, že konsum mnozí lidé považují za cíl a nikoli za PROSTŘEDEK. Tak jak nám to vnucovali komunisti. Smysl života spočívá v něčem jiném.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit