Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • simone až v lednu jo? *1*
  • Teplošek Simon a spolek přátel žida Soroze v akci. Ještě, že jste takoví blbci, kteří nic nedokáží. Jste prostě spolek idiootů.. *2* *2* *2*
  • víme sajmon, teplo
  • Ovčáku, neucucávej Becherovky, pak z toho sajmonuješ a teploušuješ. *1*
  • víme sajmon, teplouš
  • No jo, a klikajuščaja mašina chorošó rabotajet, takový rekordní počet kliků "nesouhlasí". *1*
  • vanhorne
    "ruské tajné služby aktivní"
    Spolek Pratel Putina nastoupil do sluzby v plne polni.
  • vprdeli ty tupče
  • vanhorne
    "Já jsem z České Canady"
    Kde to je?
  • Koukám, jak jsou tady ruské tajné služby aktivní. Ale ta ruská stepní "logika" se pozná na první pohled.
  • vanhorne
    Jestli mas hlad hladovy holiči, zavolej a dostanes food stamps.

    https://www.reference.com/government-politics/can-apply-food-stamps-over-phone-76f1445f85ec2e5c?
  • Hladová Amerika

    Ve Spojených státech, v té zemi, kam všichni vzhlíželi, bylo 45,1 milionů lidí závislých na potravinových lístcích. 25 % dětí hladoví a nemají tři jídla denně. Počet dětí bez domova je ve Spojených státech nejvyšší v historii. Uvádí to studie National Center on Family Homelessness, zveřejněná minulý týden. Každé pětačtyřicáté dítě je bezdomovcem – a většina z nich je mladších sedmi let. Hrubým výpočtem se jedná 1 300 000 dětí.
  • Hra inteligentních lidí.
  • ano jeho pracovní tábor pro cikány v Letech, opravdu mohu považovat za pozitivum (jediné) maldej kníže neudělal pro nás nic jen pro sebe a své soukmenovce
  • To je blábol,když nevíš tak nepiš kraviny.Nepíše se rok 1989,ale 2016.Já jsem z České Canady,ale takhle blbě necintám,ale něco o tom vím.
  • Stejné jako u nás.Projdi se po Praze,samej žebrák a divní lidé bez práce ,zloději apod.Kolik tato deformacie připravila děti o mámu nebo tátu?Kolik je rozvodů.Obtěžování lidí o příspěvek na to či ono.Svěrák,který chtěl na presidenta "Čecha",který se nenaučil ani českou hymnu a,když mluví a nespí tak blekotá.Církev dostala peníze ,tak si má církevní školy hradit již sama a ne ze státního.Tak tento člověk vybírá na to či ono.Já,když dám z toho okradeného důchodu tak pouze do vlastních rukouch postiženého ,ale ne šibalům tohoto typu.
  • Jestli myslí zzzz knížete Karl von Schwarzenberg, tak to je potomek slavného šlechtického rodu, který pro naši zem vykonal velice mnoho pozitivního (zvelebování krajiny, zakládání rybníků v jižních Čechách...), je třeba znát historii Zemí Koruny České. A pokud jde o tuto osobu, tak on se narodil v Čechách, byl tedy občanem této země, ale komunisté ho vyhnali ze svého domova. Získal občanství Švýcarska a když u nás komunismus chcípl, vrátil se do své domoviny a bylo mu uznáno jeho původní občanství. On s komunisty nespolupracoval a žádnou "prověrku" tedy nepotřebuje.
  • vanhorne
    "potřebuješ inteligenci"
    Znam nektere cerne, kteri opravdu neoplyvaji takovou inteligenci jakou se honosis ty.
  • myslíš tu samou prověrku co dostal pan kníže když byl poradce?v té době občan jiného státu?
  • nemáš přijít až v lednu pussy *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit