Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky ovceee beeeee!! *1* *1*
  • Stejný nicky, stejní prudiči, ukazujou snad svoje przádele a žádnýho úchyláka nenutí jim na ně čumět!
  • Zdá se, že recesisté "bez studu a hany" ještě nevymřeli. Možná, že holými zadky chtějí ukázat jakýže to mají blahobyt *1* *1*
  • To je k zblití tyhle zprávy co tím chce autor říct vždyt to je nenormálnost na druhou!!Poslouchejte radši www,svobodny-vysílač.cz tam se dozvíte pravdu kterou Vám veřejnoprávní media neřeknou!! *11* *16* *12*
  • Kdyby bylo aspoň na co se koukat, ale dneska je to z většiny za trest na to koukat :D, njn ať žije McDonald a podobné rychle šmejdy.
  • Lidé klesají na úroveń zvířátek: naplnit si zažívací trakt a kopulovat. Holky tak klesají na úroveň obyčejných pouličních ku.ev, Slušný člověk jimi musí pohrdat. Slušný člověk nikoho svou nahotou sexuálně nedráždí.
    • Skoro se mi nechce věřit, že by "jako anonym" uměl napsat rozumný příspěvek s nímž se ijá naprosto ztotožnuji.(Podle mínění jiných nejsem rozhodně puritán.)
    • a to je rozdíl mezi námi DEMOKRATY a vámi diktátory. Mně se něco nemusí líbit, nemusím s tím souhlasit, ale pokud to nijak neomezuje moje práva a svobody, pokud to nikoho nepoškozuje AŤ SI KAŽDÝ DĚLÁ CO CHCE. Ty máš všude plnou hubu demokracie, ale každého kdo smýšlí jinak než se ti líbí, přitom označuješ za bolševika nebo úchyla "demograte".
      • Tečko, existuje něco jako MORÁLKA. A jsou věci, které by gentleman neudělal. A dáma také ne, pokud se ovšem neživí veřejnou činností na ulici a nepoužívá své (ne)ustrojení se jako reklamu.
        Netvrdím, že by ta holka nebyla pohledná, ale porrno do MHD nepatří.
        Ať si každý dělá co chce? Ať třeba souloží v metru, pokud je tam dost místa a nemusím kvůli tomu stát, že. A třeba se tam taky může v koutě vykálet, když to na konečné uklidí, že.
        Bolševik je úchyl, jinak tomu bolševismu nemohl věřit. A kdo je to demokrat to doporučuji "vygůglovat si".
        • morálka. Jenže KDO JSI TY ABYS URČOVAL CO JE MORÁLNÍ A CO NE? Na diskusích tady pokrytecky jančíš proti těm či oněm jen proto, že nejsou v souladu s tvou "západní demokratickou morálkou". A přitom ti vůbec nevadí že tvá morálka má na svědomí vraždy loupeže války rabování ekosystému rozvrat států, masakrování dětí. Komunisté se taky oháněli morálkou....čím se od nich lišíš kromě toho že z bolševismu obviňuješ každého kdo není v souladu s tvým myšlením a chápáním???????
          • Ano, jsou to pořád jen pravidla, která jsou v té dané společnosti vžitá. Někomu pasují, někomu ne, ale není to nic svatého. Co společnost, to jiný zvyk nebo mrav a při tom to neznamená, že jsou lepší nebo horší, jen nesmí být lidem ubližováno.
            • Morálka nejsou jenom "vžitá" pravidla. Existují jistá "nadčasová" pravidla, jejichž smyslem je vést lidi k tomu, aby se chovali jako LIDÉ a ne jako prostí živočichové, kteří žijí pouze proto, že se náhodou narodili a jejichž smyslem chování je pouze řídit se živočišnými instinkty a naplnt vlastní trávicí trakt a uspokojit živočisnou touhu po kopulaci.
      • Já přiznám, že když se mi holka líbí, tak se ji podívám na zadek a když ne, tak se na ni nedívám. Někdo se ale podívá a štve ho to.
    • Chodíte na plovárnu nebo na pláž?
      • Ahoj Kadliku, beeeee!!! *1* *12*
      • MHD není plována ani pláž.
        • Psal jste o dráždění nahotou. Tak asi na koupališti Vás nahota nedráždí nebo tam prostě nechodíte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit