Přejít na výpis diskuzí

Vidět a zemřít: Zbaví se Neapol mafie a odpadků?

22.1.2020 12:13
Eva Dragulová   7 příspěvků

Druhé největší město Itálie se nepyšní zrovna nejlepší pověstí. Neapol je plná rozporů, protichůdností, a především zločineckých klanů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zbaví, jako vždy to shrnou do moře... A až plovoucího plastoostrovu si všimne nějakej aktivista tak nám tady ve střední evropě co poctivě třídíme a recyklujem zakážou plasty používat....🤮

 • Je to smutné město.Stovky migrantů se pohybují okolo hlavního nádraží.Stojí v hloučcích na ulicích. Je třeba je obcházet, jinak se do vás pustí.V hlavní sezonu a banda si zabere jen tak zahrádku restaurace.Nic nekupují jen tak vysedávají.Majitel po 2 dnech rezignuje a odstraní stolečky a židle.K vyhlášenému hotelu přijíždí bus s turisty.Zděšeně a s despektem vysedají se svými kufry.Nechtějí uvěřit, že tady budou bydlet.Jeden z vyžírek drze v parku  požaduje po manželce cigaretu.Když jej rezolutně odeženu ihned ukazuje prstem ostatním soukmenovcům co strašného se stalo.Tak dopadlo hezké a kdysi přívětivé město.

  • Svět se prostě mění. Ta Vaše xenofobní, zlá manželka bez kouska citu k těmhle trpícím lékařům a inženýrům jim nenabídla hned celou tafiku?!! Že Vám není stydno!!! 

 • No - některé naše "vyloučené" lokality také krásou neoplývají...

  A už vůbec nevoní...

 • Ještě, že tady je vše v pořádku. Odpady se pečlivě třídí Žádné mafie ani justiční ani jiné zde nejsou. Lidská práva jsou dodržována na 12O%. Žádné protiprávní jednání nebylo zaznamenáno! Lidé se nepomlouvají a mají se rádi!

  Všichni nám občanům pomáhají a chrání nás i Asistenti kriminality. Ceny jsou mírné a lidi se maj!

  • Tak, tak. U nás je prostě všechno jak má být. Naše vojska postupují vítězně vpřed! To už věděl pan vachtmajstr v Putimi. 

 • Itálie by bez Camorry byla jako matka bez svého dítěte. Ovšem této matce mohou a zjevně chtějí ublížit mohutné šiky migračních nájezdníků, klimatičtí alarmisté a další destruktivní síly, které stále víc zvětšují svůj škůdcovský potenciál a tak stále víc ohrožují italskou státnost, italské tradice a obyčeje, italskou hrdost a důvěru Italů v demokratický systém. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit