Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Možná, že kdyby se aspoň trochu snažili, tak by to docela šlo ale těžko říci. My tam nežijeme tak se to hůř soudí na dálku. Kdyby se možná drželi svého dobrého kopyta a to je hudba. Tak že by jim to lépe šlo. Kdyby do lidí, mlátili do bicích, tak by třeba v Itálii vzniklo nějaké bubenické seskupení.

 • Místo Camorra stačí napsat ANO v Brně (Brno-střed, Židenice a další) a Faltýnek jr., a máte článek hotový. Pro doplnění, hnutí ANO mj. vybíralo 10% z každé zakázky a podle sdělení policie si přišli na "výpalném" na 47 miliónů.

 • Zbaví, jako vždy to shrnou do moře... A až plovoucího plastoostrovu si všimne nějakej aktivista tak nám tady ve střední evropě co poctivě třídíme a recyklujem zakážou plasty používat....🤮

 • Je to smutné město.Stovky migrantů se pohybují okolo hlavního nádraží.Stojí v hloučcích na ulicích. Je třeba je obcházet, jinak se do vás pustí.V hlavní sezonu a banda si zabere jen tak zahrádku restaurace.Nic nekupují jen tak vysedávají.Majitel po 2 dnech rezignuje a odstraní stolečky a židle.K vyhlášenému hotelu přijíždí bus s turisty.Zděšeně a s despektem vysedají se svými kufry.Nechtějí uvěřit, že tady budou bydlet.Jeden z vyžírek drze v parku  požaduje po manželce cigaretu.Když jej rezolutně odeženu ihned ukazuje prstem ostatním soukmenovcům co strašného se stalo.Tak dopadlo hezké a kdysi přívětivé město.

  • Svět se prostě mění. Ta Vaše xenofobní, zlá manželka bez kouska citu k těmhle trpícím lékařům a inženýrům jim nenabídla hned celou tafiku?!! Že Vám není stydno!!! 

 • No - některé naše "vyloučené" lokality také krásou neoplývají...

  A už vůbec nevoní...

 • Ještě, že tady je vše v pořádku. Odpady se pečlivě třídí Žádné mafie ani justiční ani jiné zde nejsou. Lidská práva jsou dodržována na 12O%. Žádné protiprávní jednání nebylo zaznamenáno! Lidé se nepomlouvají a mají se rádi!

  Všichni nám občanům pomáhají a chrání nás i Asistenti kriminality. Ceny jsou mírné a lidi se maj!

  • Tak, tak. U nás je prostě všechno jak má být. Naše vojska postupují vítězně vpřed! To už věděl pan vachtmajstr v Putimi. 

 • Itálie by bez Camorry byla jako matka bez svého dítěte. Ovšem této matce mohou a zjevně chtějí ublížit mohutné šiky migračních nájezdníků, klimatičtí alarmisté a další destruktivní síly, které stále víc zvětšují svůj škůdcovský potenciál a tak stále víc ohrožují italskou státnost, italské tradice a obyčeje, italskou hrdost a důvěru Italů v demokratický systém. 

  • Byl jsem v Itálii nějakou dobu a všiml jsem si, že největší binec tu dělají "turisti" z České republiky.

   Lezou do míst, kde je to zakázané, fotí a dělají rámus na místech piety, sednou si u pizzerky a žerou tam své svačiny. Oblékají se jako burani a mají rasistické řeči jako praví idi….oti.  Italům migranti nevadí, štve je, že ostatní země, jako rasistická, antisemitská, islamofóbní a ateistická V4 se na ně vykašlaly a navíc premiér Babiš odmítá pomoc se střežením společných hranic EU - poslal tam 8 policistů................

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit