Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jitřenko.a to jste slyšela na vlastní uši? *5* Možná po něm jde ABL,ale na vlastní oči jsem nic zatím neviděl...
  • John sklízí spravedlivou odměnu za jeho oblbování s bojem proti dinosaurům.Sám se zařadil mezi sebranku,která zde vládne přes dvacet roků.Až jeho vláda skončí,tak také bude mít sám dost nahrabáno a země bude zase značně zadluženější.Tedy stejný konec vládnutí jaký měli už ti před ním.Nic víc.
  • Ty ses zničil sám,když si podvedl po volbách voliče,kteří nalítli tvým protikorupčním slibům... *5*
  • Johny Pětka, už nežije a na zničení své osoby si skutečně stačil sám. Takže na jeho tvrzení "Vím, kdo mě chce zničit" je jediná odpověď " jsem to já sám" toto ale trvalo naž na to přišel......
  • Hihi Ovar na rajonech, vy jste dva volove, kteří jen kritizují. BLBEČKOVE :-)),kteří jsou nicky .
  • Jsi jistě hodnej člověk,ale každej máme něco...Nikdo není dokonalý.Hezký večer. *4*
  • Jo ufe urážej mě-Marek a ne Rajona-krycí jméno R.Johna v seznamech STB.Ale možná se tam odtud znáte,tak event.promiň za nadbytečnou informaci. *5*
  • R. John má pravdu.
    Vlastně vše už začalo tím, jak se novináři vytasili s tím, že má nemanželské dítě. Tažení proti němu se už dalo poznat v období ještě před volbami v květnu. (a to nemluvím o tom, že volby jistě byly zmanipulované, protože jak si udělali volby studenti, z důvěryhodného zdroje VV dostaly 35 % a TOP 09 1 %-zajímavé, že) . Samozřejmě, že kmotrům silně p. John vadí, protože šlápl do vosího hnízda. Korupční aféry ve skutečnosti nikdo nemá zájmem řešit, natož vyšetřovat. Proto se R. Johna tato mafie snaží zbavit všemožnými prostředky.
    • Ale Jitřenko, nemáš trošičku stihomam? Nejsi tak trochu přespříliš podezřívavá? Tohle je už myělenka z fantasmagorické knížky a ne ze života. Ještě řekněte, že se jedná o kolonizaci Země mimozemšťany, kteří tohle všechno vymysleli a zrealizovali.
    • Ha, ha, ha, kdyby blbost nadnášela, tak tu lítáš Jitřenko jako straka.... *1*
      • No tak to bys teď byl někde na Marsu.
      • Jeníku, budete asi pěkný p..., ten kdo věc vidí jinak než Vy, tak to bude v..., že?
  • Pane bože Johne, tebe nemusí chtít nikdo zničit, ty si na to svojí tupostí, blbostí přímo debilitou stačíš sám. Může tě ale uklidnit, že to samé jako ty, je každý ministr za VV- Velkých Volů, prostě směšný, nekompetentní šašek, přesně to samé jak ministři HOP zlodějů, jedna dinosauří svoloč s politickými turisty! *1*
  • Jsou mezi novinářskou pakáží opravdu kvalitní šmejdi.To zas ne že by nebyli.Když pan Čunek elegantně vyvedl hnědočechy ze Vsetína pokládali na parapetní desku 5000,- kč bankovku se slovy "potřebuju slyšet toto".Dáno tím že do novin u nás píše každý kdo má v zadku díru,psáno obrazně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit