Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • holoto nevděčná, dovolili jsme vám krást, zbavili vás přítěže zbytečného morálního balastu a předsudků zvaného svědomí. Postavili jsme vám takovou krásnou potěmkinovskou iluzi zvanou kleptokracie pardon demokracie i státní svátek jsme vám nato schválili a furt si stěžujete.....
  • Kdo vyleze hodně vysoko, tak také z té velké výšky spadne !!!
    • byli tam jini a nespadli, jen Prescas je mekej a delal, co mu nakazal Kradlous
      • Nechtel jsi napsat :Prescasi makej a ne Mekej?
  • pod vedením hrdinné a moudré Komunistické strany Česka svrhne zločinný kapitalismus a zakroutí mafiánské hydře krkem. V dolech poznají lupiči sílu Lidu a tvrdá práce je osvobodí od nemravných myšlenek na krádeže a zaslepení mamonem. Poté rudý prapor vítězně zavlaje a národ vykročí vstříc lepším zítřkům. *8*
    • jen jestli si soudruzi z ODS a KSČM navzájem nevypomáháte, tak aby to tady bylo ode zdi ke zdi.
    • Velice hezky napsané. A ještě víc mě potěšil soudruh Peppone, který nepchopil ironii a přidal k tomu svá rudá "moudra". *2* *2* *2* *1* *1* *1*
    • Pravda. Pracující lid zvítězí a vítězství po těch zrůdnostech pravičáky bude trvalé. Ano, je třeba imperialialisty, buržousty a flanďáky zašlapat do země a vypracovanou ocelovou pěstí je rozdrtit. Zabrat všechny a majetky a všechno znárodnit. A poté nebude hladu, neboť parazité budou zničeny.
    • hmmm ... zrejme dobrej matros
  • Óóó, jak trpí. "Devětačtyřicetiletý Nečas je prý i osm měsíců od zásahu velmi ukřivděný, dokonce prý jeho chování přešlo v zatrpklost." Přitom si žije v luxusu a má stejně vysoký plat jako když dělal premiéra.
    • Chodit všude kanálem, to není nic moc. Až přestane myslet tím, co má v kalhotách, tak se mu uleví.
      • Alibaba ,myslim si ,ze uz ocenil ,co nedocil nez vyplacel SKOCNE konkubine.Na foto vypada
        jak kdyz nastoucha muzske hovezine po kastraci.Jinak to nemohu napsat ,slo by o neslusne slovo. *1* *3*
      • on tím nemyslí, za něho myslí Nagyová, ovšem taky tím co má mezi nohama. *1*
        • To se mylis;zmizi prachy za konskou drinu ,zmizi placena naklonost.Pani vrchni reditelka se jiste neztrati ,jakmile vyjde cista jak slovo Bozi z "nespravedlivych obvineni" bude Necas
          opet SOLO.
  • není lepší napsat co to máme za zm*dy ve vládě ?
    • netreba psat, az na par zatvrzelejch "pravicaku" to vime vsici
  • Židle Benda - Není naštvaný na ODS, ale na žalobce Ištvana a policistu Šlachtu. Zastavil mě policista, že jsem jel na 30 km 44 a chtěl 2 stovky a 3 body. Byl jsem také na něj naštvaný, protože jsem mu říkal, že jsem jel 30, ale on nedbal. Jak já ho nenávidím. Dám to k ústavnímu soudu a vezmu si Lžičaře a uvidí.
    • Jo a ještě se mi stalo, že jsem vyjížděl z garáže a než jsem vystoupil, že zavřu vrata, přišel policista a dal mi flastr, že nejsem připásaný. To jsou ti plukovnici, kteří si na mě a asi na Petra a Janu zasedli. Dám to Orlovi a Sokolovi.
      • Libor ,jako FRASKA dobry.
      • me zas buz-erovaly kvuli pasum ... na to se este zmuzou
  • Sebrali mu "hračku", tak vříská jako fakan! *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    • Jenže tou hračkou byla celá Česká republika a lidé v ní žijící. A Tolja se k ní choval skutečně jako rozmazlený fakan. A hračka je teď tak polámaná, že ji hned tak někdo nespraví.
  • Žije si s kobylou jak *12* v žitě za 20let v politice si nakradl dost a žije z toho on i bejvalka s dětičkama.
  • Ještě že jsme se ho zbavili!
    Nechci za předsedu vlády hlupáka, který se sebou nechá vorat, nota bene takovou ženštinou! *1* *1* *1* *1*
    Teda von ten "novej" není vo nic lepší! *6* *6* *6* *6*
    • Kocicaku ,mej Uctu k Pani vrchni reditelce,je ted asi Spolecnice ,ale registrovana dle /jineho
      tisku /.Je-li to podlozena informace ,pak ma siroky okruh pusobnosti.Expremier je take
      ragistrovany / na adresse rodicu/nekde na Morave.Zde plati svuj k svemu.
    • Nastoupili horší.....
      • vy jste taky ve vlade ?!
  • Člověka, který lezl do zadku Sudeťákům a který vyznamenával vrahy Mašíny, aby se zavděčil svým kamarádům přece nemohlo čekat nic dobrého.Ale nebude tak zle. Za tu korupci ,za níž se dnes taktně označuje jenom daňový balíček, ale která byla víc kvůli církevním restitucím, mu jistě církev ŘK dá tolik, že klidně vyplatí a zajistí i bývalou ženu a děti a sám si bude žít jako paša.O tom nikdo nepochybuje. On věděl, že se dopustil trestného činu a proto, ab si to zajistil u církve tak narychlo podepsal smlouvy, aby jim to jistil v každém případě.
    Stálo by však za to zjistit, zda přijetí zákona za podpory odsouzeného korupčníka ODS nebylo taky protizákonné a potom tento zákon anulovat od samého počátku. A občané by alespoň pocítili zadostiučinění!!!
    • Církve už mají své a na něj se vykakaj.
      • ale kdepak, cirkve jsou prostrednikem, aby se majetky dostaly do "spravnych" rukou a taky aby se obesly Benesovy dekrety, no a neco jim (=cirkvi) z toho taky kapne
        • A jak to víš ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit