Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrdina putin se tradičně stává blbem dne. Gratuluji.
    • Tebe tady sleduji již hodně dlouho, ale vážně, jak mohl Bůh něco stvořit jako si ty je mi záhadou. Ty jsi nikdy nenapsal nic pozitivního, pouze urážíš, pomlouváš a vždy se zmůžeš max. na tucet urážlivých slov. Pokud máš nějaký psychický problém zajdi si někam pitomečku, toto nejsou má slova, ale Tvá. Pokud potřebuješ pomoc, tak napiš, třeba se někdo najde kdo ti na Velikonoce pošle malované vejce.
  • Hup!!!

    Jsi šikovný Stbáček Semjon *15*
    • Ty se na šikovnost nikdy nezmůžeš.
  • Semjon Gayínek krade nicky, i mě ho chtěl ukrást, ale já se nedal!
    • Ty trosko,na mně nemáte,naučte se pořádně psát vi stroskotanci.)))
      • Čti ty imbecile se zakrnělým mozečkem:
        vy, vykat, vysoký, výt, výskat, zvykat, žvýkat .........
        • Jsi tradičně v koncích, balíku.
  • Ruský Trolleček Blbeček Zlej Rybanna hrdina BTW Putin troll zase neudržel nervičky na
    uzdě. *15* *15* Stačí sem jednou za den nakouknout a ve vteřině vyskočí - pořád chodí náhodou kolem? Samozřejmě že ne. Má službu a táboří tu celé dny v kuse.
    Také podvádí s hlasováním aneb mínus 4 za vteřinu. Jsi internetový placený troll. To je jasné.

    Vedeš moc smutný život chcípáku. Tady machruješ anonymní nulo. Tvé publikum tvoří tak 3 lidé. Ví jich tu není. 90 procent hlasů a nicků tvoříš ty nulo *15* *15* *15* *15* *15* Venku musíš držet hubu. Jinak by jsi po ní za ty proruské kecy dostal. *15* *15*
    Jdu se bavit a na tebe seeeru. Bojuj otroku. Páni z KGB ti hodí kosti. *15* *15* *15*
    • ...popsal ses dokonale trosko :)))
  • Leonid Iljič Semjon Gayínek!
  • Miloš Zeman se zase pochcal pokadil a poblil. Inu co se v mládí u komunistických zločinců a alkoholiků naučil to ve stáru našel *15* *15*
  • Leonid Iljič Obamgután!!!
    • Zloději nicků ! Tvůj Putin je zase vrah, zloděj a zakomplexovaný prcek s malým ptákem *15*

      Rasisticky urážíš člověka černé pleti. Hlavně že ti prý vadí ten fašista Bandera.
      Vám Putinovcům nevadí fašismus protože vy se jako náckové chováte. vy jen hledáte klacek na Ukrajinu. Díky za to že jsi zase dokázal jaký jsi pokrytec
  • Hup!!!
  • KGB do plynu!
  • StBácký howado s nickem hrdina vrah záprdek Putin už to zase přehnal s fetováním vodky a všude vidí Tečky. *1* *1* *1* *1*
    Jeho pán Miloš Zeman je stejný dobytek. Na ruské ambasádě se ožere jak to prase, pak si rozbije hubu o schody a trapně to svádí na psa *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit