Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vlezdobruselista, Šláfenberk, Kraďousek, Dluhoslav Sobotka, Je toho povícero na co se tu zapomnělo!
  • Čapisrál = teplouš Semjon Gayínek








    YEAH !!!
  • My víme, kdo je Čapisrál, to bohatě stačí...
  • Bohatost a krásu ruského nadávání a klení obdivoval i Francouz Armand Maloumian, který strávil v Gulagu osm let...: "ještě dnes dokážu plynule a bez přestávky rusky nadávat celou hodinu..."
  • Rád se dívám na videa autohavárií z Ruska, líbí se mi to ruské klení a nadávání...a nikde jsem dosud neobjevil slovník ruských nadávek, nejlépe komentované nahrávky.

    Dobře by mi to rozšířilo obzor - zatím ani nevím, co znamená to nejobvyklejší ...bljáť!
  • Samozřejmě i zlosynkyně s zločinkyně jsou možné tvary, český jazyk je bohatý. *15*

    A president speach: buble bum... *15*
  • Becherovič a Koblihář
  • ti dva jsou opravdu VŠEHOschopní.
  • komunisti předloží navrh na české překlady a počešťování
  • co, ukrošisti zuří, protože na náš Krym už proudí plyn z Kubáně a elektrárny jedou na plný pecky!
  • A proč ne zlosynkyně nebo zločinkyně?To prezident speach jsem nepochopil,vysvětli to.
  • Pravdoláskař a dobrosráč také chybí.
  • Možná se pletu, ale mě to připadá, jako by se "nestranný a nezávislý" autor snažil, úplně náhodou, zesměšnit našeho jediného schopného politika pana ministra Babiše. Samozřejmě další schopný politik je pan prezident Zeman, ale to zase úplně jiná liga.
  • A co Havlofil?
  • zlodcera, zločinka a dále nán (nanák), husák, chlapák.
    A ještě by se k tomu mohla přidat president speach *15*
  • Dobré a vtipné,ale stálo by za zařazení např.výplody retardorů ze všech redakcí R-TV i novin a časopisů.Např.pojem lídryně je důkazem že modelátoři jazyka existují.Leader=tahoun,vedoucí,takže např.tvary tahouně-tahouna,vedoucíně...Zbývá vymyslet feminium od zlosyna,zločince a naopak mužský rod od nány,husy,děvky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit