Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co se týče služebních cest, v zemích bývalého SSSR od Charkova po Biškek jsem byl, nejste jediný. To je vše, co mohu k vašemu výronu dodat.
  • Rozhodně by nebylo špatné, kdybyste příspěvek přeložil do češtiny, případně ho přeložit nechal. K nadměrnému výskytu slova migrant snad jen toto:
    Je zajímavé, že může uspět SPD nebo DSSS s hesly jako "Stop migrantům!", zatímco v příměstském autobuse slyšíte hlavně "ruštinu" a například v roce 2011 mělo přes 13000 obyvatel ČR příjmení Nguyen. Nebo to zajímavé není a průměrný Čech  dokáže chápat pojem komplexně a spojit ho s převažujícím způsobem obživy.  
    Dále není od věci připomenout si, že mnoha ukrajinských dělníků a dělnic rodiče či prarodiče byli našimi spoluobčany v jednom státě.
  • nevedu kampan a přesto na mě čumí z každého plakátu,stop Drahošovi,stop migrantům-on je ten Drahoš migrant,jo jeden migrant ze Slovače na mě čumí z každýho plakátu a pro jistotu už má vedle sebe jen malované igráčky neb ty nemohou myslet,možná jednou předčíte ty igráčky a dojde Vám to,ale nepředbíhal bych události.
  • Jo já mluvím o Československu od r.1918 a rozhodně se nezastávám komunistů ale vzhledem že občas zavítám služebně do zemí bývalého SSSR tak vím o čem mluvím,a tam jim jsou laciný děvčata šumák a je vidět jak si vy přívrženci stbdou vážíte vlasti.Jenom pro Vaše informace dodnes nám závidí jak se rozdělil stát a neřešte jestli to bylo správné nebo ne .V každém případě at překročíte hranice EU v Polsku nebo někde jinde pochopíte proč nadávam na čobola a opilce na hradě,ale nemá cenu se o tom bavit-máte vládu agrofertu tak se modlete aby po nich zbyl systém aspon jako Slovensko a ne systém Ukrajina.
  • KIMCID
    kumul :ano a poučovat ho bude ovado z páté cenové bez ubrus jménem kumul
  • Ta dementokracie se zato líbí putyce.
  • Ja zas napsala jednu kratkou, slusnou vetu a prispevek nesel odeslat kvuli ''prekroceni mnozstvi odstavcu''...
  • Od rána jsem měl dva příspěvky ale koukám, že tady nejsou. Je vidět jak chráníte ty kreten. zEmana a Bureše. To je perfektní. Je vidět ta svoboda slova. Proto soudruzi Čest práci.
  • To neni sestavovani vlady, ale zoufalstvi...
  • Kladný obraz!

    V mnoha zemích ještě hovoří o Československu.

    Kladný obraz měl původ ve všeobecně rozšířeném povědomí o láci zdejších děvčat a politiků.

  • Nějaká fakta, nebo se máme spokojit s výkřikem do tmy?
  • Co je to Zemanovský systém?
    Děkuji.
  • Zemanovský systém posiluje na úkor vlády, která  by měla být vrcholným orgánem výkonné moci.
  • Havel byl také prezident takže na ovara nesmí šáhnout a jiných si nevážíte,inu klasická tupost zemanobabišovce🙂
  • Zmanipulovaná fraška není až tak demokracie přestože to pravidla připouštějí
  • Nemá smysl se dohadovat s příznivci stbduo lidi jsou furt stejní jen se mění okolnosti do kterých se dostávaj,to už byl bamberský kufřík.Neřešte jestli se předřu vzhledem k své délce života už jsem něco udělal a hlavně soudruhu nejsem prezident.Můžete mít připomínky k Havlovi,ale za něj Československo,poté Česko mělo v zahraničí kladný obraz,Klaus měl též své chyby,včetně čilského pera a privatizace ale aby jsme byli známi coby satelit Ruska a Číny a sprostého prezidenta to se povedlo až Zemanovi.Občan by si měl vážit symbolů státnosti i když s prezidentem nesouhlasí ale prezident se nesmí!!!chovat jako owado 6 cenové a i tak jednat.
  • To jako že někdo zemře úplně stejně jistě, jako za chvíli vy nebo já?

    Tak zásadní objev a vy ho publikujete jen tak mimochodem? Nejste skromný až přespříliš?

    Co je to ta "prosta"? O ničem takovém jsem dosud neslyšel, ani u zkoušky z anatomie jsem na nic podobného nebyl tázán.

  • Podle svých déle než čtrvrtstaletých zkušeností mohu  říci:
    1) Neuráží.
    2) Nemluví, pouze si při výplodech podobných vašimu připomenu: "Ja tak proto ta vaša angličtina! A sviňáci v Anglii sa néspíš ventilujó česky...". (Maryša, ŠOU, Brno, 1976(?))  A ano, ten často odkazovaný pořad jsem slyšel na vlastní uši.
    3) Nemlátí. Je ale pravda, že jsem svůj hřbet nikdy nenabízel. 
    4) Podvodník být nemůže - majitel akcií není zodpovědný za konání statutárního orgánu, pokud jím on sám není.
    5) Uráží mne hlavně drzost lidí, kteří neváhají zasvěceně diskutovat o věcech, o kterých jen slyšeli, a to ještě v televisi.
  • KIMCID
    békáte jen vy že to není podle vás ovčané
  • KIMCID
    Příroda nás už zbavila Havla, ZAPLAŤ PŘÍRODA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit