Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč asi Sobotkovu servilní snahu odmítla Francie i Německo? Není všechno tak modré či oranžové, jak nám naše skvělá média prezentují.

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vrazdici-monstrum-Poslanec-Foldyna-nabidl-trochu-jiny-pohled-na-pilotku-Savcenkovou-427025
    • ... jenom lidé s prázdným životem řeší takové zbytečnosti, nezávidím ti to, trapáku :)))
      • BP, tvůj problém je, že tě cos nutí celý život lhát a krást.
      • Malej penisek ti leze na mozek:-D
        • ... ten tvůj tam nic nenašel, tak se vrátil sem, ty nejposlednější primitive na netu :)))
          • podle sebe soudím tebe tvé heslo? *1* *1* *1*
            • tak že jsi to přiznal *1*
            • ... chytrá hesla nejsou potřeba pro největšího hlupáka R :)))
  • ... R je dokonale zdrcen svým obrovských duševním deficitem, je mi jej trochu líto :)))
    • Na pitomečky si troufneš zbabělče.
    • ty jsi zdrcen sám sebou *15*
      • ... neopisuj, hrozně nudíš, odcházím, nemáš absolutně na to, beznadějný degene :)))
        • bla bla degene *1* *1* *1*
          • ... něco z vlastní tupé makovice by alespoň jednou za rok nebylo, bezmozku?
            • Ne jen z tvé to stačí:-D
  • ... jsem nadšen ze spousty hlasů, perfektně se strefuji do živého všech pitomečků :)))
    • a to jsem ti ještě nedal hlas já,pitomečku,mám porouchanou klikací mašinku
      • ... co ty nemáš porouchaného, třeba psaní mezery, že, tvé hlasy jsou na dvě věci :)))
    • Tak ses pochválil a teď se jdi učit.
      • ).(
        • šup mazej studio kamarád už ti skončilo
          • ... hezky popisuješ své primitivní zájmy, vřelé díky, puberťáku :)))
            • je promiň tys nepřepnul na Déčko? *1* *1*
    • jen tu čtu tvé bla bla bla
      • ... díky, už tě vůbec neřeším, nejsi žádným obohacením, čau, nudná atrapo :)))
        • Děvečko vzpamatuj se, čeká tě v posteli další přičmoudlý kunčovt.
        • ano podepsal jsi se správně nudná atrapa.čau
          • ... zase jednou došla slovní zásoba, trapný nevzdělaný opisovači?
            • bla bla urážka bla bla
  • Nějaký důvod proč se přes PC nedá hlasovat a přes tablet jo???
    • teď jsem ti dal bodík přes PC. A sobě taky.
      • mě to nejde
        • ... tobě toho nejde spousta, trapáku :)))
  • Nejoblíbenější je hrdina Putin, Zase si oísálci něco vymyslili.
  • Blijec se evidentně něšťastným rodičům nepovedl. Promarněné dětství, žádní kamarádi, všude šikanován, fackován. V životě nic nedokázal, nemá být na co hrdý a tak alespoň tady sígr srší síru. To je to jediný, co mu zbývá. Z očí do očí by to však neuměl, na to je příliš zbabělý. Sklopil by oči, zalezl do svého brlohu a tam skřípal zubama. Další lidský odpad, buďme k němu tedy milostiví.

    Člověk by řekl, celej Tečka. *15*
    • ... výborně, mé úsilí přináší skvělé ovoce a degen jako ty píše primitivní slohovou práci :)))
      • ... ano, vím, že největší magor na netu má mnoho tváří a primitivně se ukájí hlasy :)))
        • ... přééésně Tečko :)))
  • Jasně, za rachotu bubnů a kytar jásajíce nad ničemným obamou se sune dav zpitomělých lidí do pekel. Jako celý svět.
    • ... hrdina Putin je tupý blb, ale na tebe nemá, jedině, že se jedná o stejného chudáka :)))
    • Nadšeným máváním a cinkáním klíči to začíná, následuje procitnutí, pláč, křik a úprk.
      • ... a zrození lidského odpadu jako ty, bezmozku, jsi zářnou ukázkou procitnutí :)))
  • Jako obvykle, kecy z Tiscali. To je princip současné společnosti - lži, pokrytectví a vymývání mozků.
    • ... buď v klidu, u tebe není co vymývat, pitomče :)))
  • Sbohem Kubo
    • ... tvé sbohem bylo už dávno, degene :)))
      • něco k tématu nebo jen dále svou ubohost hodláš tu předvádět?ale na to bys musel mít koule viď *2*
        • ... k tématu se takřka s nikým včetně tebe bavit nelze, nedovedeš ani správně psát :)))
          • bla bla a tvoje standartní přání otcem myšlenky...bla bla .jsi nula s malým piň.ourem *1* *1*
            • ... perfektní, přesně to jsem chtěl, sebereflexe primitiva, pokračuj, ale beze mě :)))
  • Rudá lůza tady prská vzteky, protože vidí, že komunismus na Kubě chcípá. A až Kastról zaklepe bačkorama tak tam nastane ráj.
    • ... u tebe se ráj zjevně dostavil už dávno, trotle :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit