Přejít na výpis diskuzí

Víza: Nesolidarita EU s Českem je skandální, tvrdí John

8.11.2010 16:06
9 příspěvků

Český ministr vnitra Radek John v pondělí v Bruselu na setkání s kolegy ostře kritizoval Evropskou komisi i členské země Evropské unie za to, jak se stavějí k česko-kanadskému vízovému sporu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • jednoznačně zavést víza. tím by se to aspoň opticky srovnalo. jsem si jistý, že nikdo by ani nepípnul. opravdu nechápu, proč se "naši" představitelé tohoto kroku tak bojí. Pokud EU a EK nedrží klausuli solidarity, pak nemá do čeho kafrat. vy sebemrskači, začněte si už sami sebe trochu vážit. nikdo z nás za cikány nezodpovídá. to není naše povinnost jim natáhnout budík na 5, aby šli ráno do práce. kanada se jich pokrytecky zbavila a ještě nás obvinila z rasismu, takové pokrytectví si nic jiného než víza nezaslouží.
 • proč naši vlezdoprdelkové nezavedou viza pro Kanadu a USA
 • Proč neustále ta hra na ukřivděné? Kanada se prostě brání. A všichni dobře vědí proč a komu za to můžeme poděkovat. Tak sklapněme a buďme rádi, že nás tam pustí alespoň na vízum.
  • Mařeno, jestliže se Kanada brání, tak bychome se měli bránit i my, tzn. i EU. Všichni víme, že si z toho kdosi udělal byznis. *10*
 • co bude ,až se vrátí cigáni nazpět do česka.Dostanou nové byty a podporu na nákup nábytku a chlastu,už nikdy bych je do česka nazpět nepustil ,kdy nás tolik pomlouvali.
 • nesolidarita s Ceskem je stejna jako nesolidarita Slovenska s Reckem. Kdyz se Necas prostorece vzslovil, ze Cesko by Recku taky nepujcilo pak se John nesmi prilis divit. Neni mozne stale jen neco chtit po druhych a kdyz obcas nekdo chce neco po Vas tak rikat NE. Takze by si John mel uvedomit, ze si za to vlastne muze sam :-)
  • Takže jinými slovy, v tej Únyjy jeden na druhýho zvysoka s...
   Furt je to ale to nejlepší, co tu je.
 • Staré země EU potřebovaly, jak naši zemi,tak postkomunistické země zatahnout do tohoto spolku,aby se mohly v těchto zemích zmocnit majetku a zemědělské půdy.Pak odkopnout.Ty co nás bezhlavě do EU zatahli,bude třeba ,v budoucnosti,popravovat za vlastizradu.Ukazuje se,že,díky obyčejnému českému blbovi,přes dvacet roků vládnou,v této zemi,jenom lumpové.
 • Postoj EU plně odpovídá důležitosti našeho "knížectví" v
  rámci EU a jeho ekonomického vlivu. Zkrátka, když nic
  nemáš, nikdo se s tebou nebaví, natož aby se tě
  zastával.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit