Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Důchodci Českého státu, spojte se.Tak nejdříve to byli horníci, oni si při svých 40 000,- platech museli brát půjčky a hypotéky a teď je nemají jak splácet. Vybrečeli si k předčasnému odchodu do důchodu 8 000,- Kč měsíčně, mě a moha dalším lidem, kteří nechtěli neskončit na pracáku a byli nuceni jít o rok dříve do důchodu sebrali 1 300,- Kč. některým i mnohem více. Pane Sobotko, kde je spravedlnost? Dnes se cpou miliony do soukromých přepravních společností a řidiči, místo aby stávkovali proti svým zaměstnavatelům, stávkují proti vládě a bezostyšně si berou jako rukojmí náš lid. Kdo podepsal nevýhodné smlouvy s úřady, vláda, nebo majitel společnosti? A jaký nástroj mohou použít důchodci, možná by pomohlo, nakoupit reflexní vesty a jít překážet na silnice a přechody, zastavovat provoz, otravovat na úřadech a možná, že by Sobotka také našel pár set milionů. Každý chce přidat tisíce, důchodcům vláda ucpe hubu nějakou tou stovkou a jelikož hned po přidání dochází ke zdražení vlastně všeho, tak se výsledek rovná 0. *7* *9* *10*
  • Neměl by být název , " Sobotka dal další peníze daňových poplatníků soukromým dopravcům." Je to nehorázná sprostota, když na úkor nás všech vláda podporuje soukromé firmy podnikající v dopravě, podniky, jejichž zaměstnanci si berou jako rukojmí lidi, kteří jim přispívají na jejich platy. A nářek řidičů, jak jsou na tom špatně? Jezdil jsem do práce jako OSVČ autobusem, tenkrát mě lístek stál 8,- Kč, po zaplacení jsem čekal na lístek, ale řidič se na mě podíval s otázkou, Ty chceš lístek , ano já jsem dával lístky do nákladům a tak jsem jej chtěl. Oni totiž lidé posledních pár stanic lístky nechtěli, hlavně ve večerních spojích a tak vlastně okrádali dopravní podniky a řidiči vesele bohatli. Křičet, že máme málo, je náš národní folklor a aby řidiči zavřeli hubu, najde se nějaký Sobotka a věnuje jim z našeho pár desítek, možná stovek milionů a to, že tím okradl ostatní lidi si vůbec nepřipouští. Oni mu to ti okradení spočítají u voleb a už aby to bylo. *16* *16* *16*
  • Sralbotka už větří podzimní volby a slibem neurazí. *12*

    Otázka nezní koho volit, ale koho nevolit !!! Ukažte mně jednu stranu nebo hnutí, které za posledních 27 let neměly nadrozměrný korupční malér !!!

    Volbou je i to, že se voliči žádná kandidátka nezamlouvá., To si volič nezvolí tím, že k volbám z trucu nepůjde, ale pouze tím, že do volební urny vhodí jakýkoliv neplatný hlas. O formě neplatného hlasu jej musí volební komise ve volební místnosti poučit. I pro jeden jediný neplatný hlas si musí zástupci volební komise na voličovo požádání s přenosnou volební urnou k němu domů zajít.Takže i toto je demokratická volba ! To je hlas lidu ! Nenechte jej utichnout a demokraticky zašlapat do prachu cest a bahna měst ... nebo obráceně...? *16*

    Základní zásadou je dojít do volební místnosti. Skoro bych řekl, že je to morální povinností dospělého a svéprávného občana. *5*
  • https://www.novinky.cz/ekonomika/434284-americane-pry-za-okd-nabidli-pul-miliardy-v-dopise-sobotkovi-hrozi-arbitrazi.html
  • Příliš mlžno je spojeno s platy řidičů osobní autobusové přepravy.Kdo všechno je v ČR nedoplacen?Vyslovte tuto otázku co by referendum a zalije vás záplava nedoceněných.Já ty peníze řidičům přeju,ale jsou jen dalšími ve frontě žadatelů.U gesta Sobotky nejde jen o 420 mil.Kč z rezervy letošního roku.Jde o trvalou zátěž pro příští roky.Buďme rozvážní a spravedliví.
  • Pane Sobotko, zavřete hranice, vystupte z EU, nastartujte průmysl, zemědělství, vyžeňte čmoudy, přestaňte vyplácet sociální dávky netáhlům, začněte podporovat mladé rodiny, začněte říkat pravdu a hlavně přestaňte krást(politici). Tenhle národ pracovat a hospodařit umí a jeho část je zatím hrdá na svoji historii. Uvidíte, že peněz bude dost a hlavně národ nebude vazalem. Já vím, vy nemůžete, protože musíte poslouchat, protože nemáte žádnou hrdost.
    • Sice jsem se ještě z hradu nevrátil, ale po krátkém vzhlédnutí zpráv na ČT 24 jsem dospěl k přesvědčení, že mohu ještě dnes prezidenta republiky požádat, aby mě jmenoval předsedou vlády zatím ještě České republiky. Když to náhodou udělá a jmenuje mě, tak zítra a tím to začne, úřady práce dle místa trrvalého bydliště jednotlivých ministrů vlády a jejich kamarádů, musí zákonitě kolabovat, takový to bude nával. Je to zatím sen ale ... Ten slavný den musím ochránit republiku tím, že odvolám z postu ministra - zelináře a kemedianta, ti dva jsou totiž nejvíce nebezpeční pro vlast.Následně uvolním z funkce ostatní, tedy mimo zadolárka. Ten předloží v OSN naší žádosto neutralitu. O dalších krocích Vás bude určitě nestranně informovat na ČT 24. Čest práci
    • Pane,staňte se premierem a ukažte jak se to všechno má udělat.Já Vám fandím,ale nejsem Vámi oblbován?Přesvěčte,vstupte do politiky a jako politicky negramotný nám to předvedte.Pak Vá národ padne k nohám.
      • Ale nyní vážně. Ono nejde vůbec o mne, ono k tomu stejně dříve nebo později dpojde, tedy v tom smyslu, že v republice se dříve narodilo dost normálních lidí, kteří měli jiný názor na politiku, kterou dělali komáři a zároveň mají svůj názor na politiku, kterou dělají tzv. demokrati po roce 89. A právě tito lidé mají co srovnávat, mají právo porovnávat to jak říkám "karakter". Podívejte, proč nejde slušný člověk bez uvozovek do politiky ? Odpovím, protože slušný člověk řeší co ? uživit rodinu, mít práci, sedět s kamarády a pod. Podle mého soudu je politika stejný způsob obživy jako jakákoliv jiná lidská činnost, toliko s vyjímkou toho, že ten, kdo chce jít do politiky nesmí být "hladový" a to jen ten karakter. V situaci, do které se bohužel díky panu Sobtkovi a dalším hnilobám dostala za posledních možná ??? let,když chceme uchránit naší iedentiu, tak musí přijít člověk, který je v tom širším slova smyslu "introvert". Asi nechátepe proč. Možná introvert je schopen odolávat vnějším tlakům, které jistě přijdou. Má další výhodu, má čas si vybírat spolupracovníky, tedy není obklopen "kmarády" a hlavně dle mého zjištění nejsou introverti zkorumpovatelní.Z historie víme, že nejlepší vojevůdci byli introverti. Závěrem - stejně dle mého názoru to do poloviny tohoto roku, tedy pře volbami vláda skončí, odejde hlavní škodič Bělobrádek, Sobotka a Babiš. U Babiše s pozastívm s tím, že to bude ten poslední, který chce v republice chalifát a to je to nejhorší. Přijde revoluce taková, že zdravý selský rozum zvítězí ne nad lží a nenávistí ale nad lží a klamem.
        • Dík za upřímnost.Slušný člověk nejde do politiky,protože se v ní nevyzná a tuší,že těm politickým vlkodlakům neodolá.Ale tuší,kdo je vlkodlakem.Proto by měl ve volbách prozřít a vkodlaky volebními hlasy zahlušit.K tomuto poznání nechť každého volitele doprovází Bůh.
      • To by ale moc bolelo hlupáky a těch má tenhle národ podle mého odhadu nejméně 30%. V každém případě děkuji za důvěru, kterou si jistě nezasloužím. Ale díky
  • Typická schizofrenie. Jednorázové příspěvky a pak nic jen další problémy. Odsouvání až na ty příští.To komouši to měli líp zařízený. Dotovali veřejnou dopravu, takže se všem vyplatilo jezdit busy či vlaky. A dnes? Mnohdy je osobák s jednou osobou levnější než cesta autobusem. O vlaku ani nemluvě, tam je to ještě horší. Vlak je dnes prostě luxus.
    • Tak počítej ten luxus vlaků.

      Jízdenka do Piešťan mě v lednu stála něco přes 450,-Kč. To vychází na opět něco přes 1,00Kč/km. Cesta trvala asi 6 hodin. Ukaž mně auto, které to dá za 6 hodin, které pojede stejnou cenu 1Kč/km, které se nezapyká na 5 hodin na dálnici v bouračce a auto, kde se při jízdě můžeš kochat krásami Moravy, Slovenska, Čech.He? *5*
  • Sobotko! A co jiné zaměstnanecké profese? Měl bys vydat také Vládní nařízení!
    To se to ustupuje jen těm, co řvou, nebo jinak vydírají vládu, a v důsledku vlastně občany tohoto státu? Existuje spousta jiných profesí, kde jsou mzdy oproti "vyspělým" státům docela směšné!
  • Z vystoupení A. Babiše:"Takže, pane Bendo, prostřednictvím paní předsedající, vy tady sedíte 24 let, tak já se ptám,co jste tady řešili z těch tunelů polistopadové historie naší země (...)Vy jste tady řešili kupónovou privatizaci, Harvardské fondy Koženého?Ty nás stály 100 miliard. (…)Státní banky, které jste nechali rozkrást a které jste následně vyvedli do ČKA, kde jste to rozkradli po druhé.A co lehké topné oleje.A konkurs Chemapolu.A Agrobanka za 50 miliard.A Bohemia za 20.A co kauza IZIP, peníze, které skončily někde na účtech ve Švýcarsku.Proč jste nevysvětlili tento tunel vašim členům ODS!ČKA nás s tála 230 (236?) miliard.IPB měla 270 miliard špatných úvěrů.A co naše předsednictví Evropské unii spojené s kauzou ProMoPro.Pan Kalousek mluvil v Bruselu o ostudě ohledně Čapího hnízda.Ne, vy jste udělali největší ostudu.Vy jste řešili kauzu ProMoPro za 180 milionů Kč, které odešly na účty nastrčených firem a které vybírali bílí koně v hotovosti. (…)A co třeba mimořádná schůze kvůli solárním spekulantům? Celkem Češi - daňoví poplatníci zaplatí kvůli špatnému zákonu zhruba 600 miliard korun navíc za podporu solárních baronů,což je kvalifikovaný odhad Energetického regulačního úřadu.A navíc pět z dvaceti největších solárních elektráren mělo anonymní akcie.Kdopak asi byl jejich vlastníkem?Martin Roman?Nebo Háva od Kalouska?Kmotři?Nebo dokonce někteří poslanci?Nebo samotný Klaus?Když náklady na solární elektrárny začaly prudce klesat, ale podpora ceny garantované státem ne,očekávalo se, že vláda Mirka Topolánka nějak zareaguje.K ničemu nedošlo.Důsledky - jedno z největších tunelů na veřejné prostředky se tak potýkáme dodnes.Za rok 2016 vydá český státní rozpočet na podporu obnovitelných zdrojů téměř 44 miliard,z toho je dotace ze státního rozpočtu 22 miliard a zbytek zaplatí občané.(…)Dotační podvody. Já se ptám, prostřednictvím paní předsedající, paní Němcové, ta tu sedí 18 let.Svolali jste mimořádnou schůzi třeba kvůli největšímu dotačnímu podvodu ROP Severozápad,kde byl tehdejší šéf Petr Kušnierz už odsouzen na pět let za to, že si říkal o úplatky?Právě dnes ho soud poslal do vězení na sedm let za ovlivňování dotačních projektů v hodnotě 1,4 miliardy korun.Zajímalo by vás, kdo ho do funkce dosadil?No přece ODS.Konkrétně tehdejší předseda regionální rady Jiří Šulc.A pan Kušnierz začal u soudu mluvit - o tom, jak ho ovládala chobotnice vedená lidmi napojenými na ODS.
    • Heslo "Zdeno"-mluvíte mi z duše a proto s Vaším textem plně souhlasím.Doporučuji voličům na podzim letošního roku,aby tato fakta zohlednili.
    • A vysvětloval to tady někdo? A proč jste ve Sněmovně neřešili privatizaci karlovarské Becherovky?Nebo asi tady všichni trpíte ztrátou paměti.Tak já vám to připomenu.O privatizaci karlovarské Becherovky pravděpodobně rozhodlo to, že vítězná firma měla ve vlastnické struktuře Karla Schwarzenbergapřítele finančníka Zdeňka Bakaly, který o několik let později brutálně ovlivnil privatizace OKD a z firmy vytuneloval 110 miliard korun.Vše kolem privatizace Becherovky se odehrálo ve středu 3. září 1997.O přestávce jednání Poslanecké sněmovny.Tehdy se pro strach z parlamentu narychlo sešla Klausova vláda a většinou hlasů upřednostnila nabídku pana Bakaly a Schwarzenberga. (...)Pro tento projekt zvedli ruce všichni ministři za Občanskou demokratickou alianci.Je zvláštní, že členem ODA byl tentokrát taky pan Schwarzenberg.Byť většina Klausovy partaje podle pamětníků upřednostňovala firmu Stock.Nicméně vyhrál tedy pan Schwarzenberg a s panem Bakalou a to přesto,že jejich podnikatelský záměr byl meziresortní komisí vlády označen za nejhorší.Proč jste tedy ve Sněmovně nikdy neřešili podivné okolnosti této privatizace,kterou prokazatelně ovlivnila vysoká politika, nikoliv ekonomické zájmy českého státu?(…)Privatizace OKD. Proč policie nezasáhla, když bývalý šéf Fondu národního majetku Češka podal trestní oznámení a pokusil se tento proces zastavit?Případ OKD je případ bezprecedentního bezcitného vytunelování firmy, kde jeho finančník Bakala a jeho kumpáni díky privatizaci získalia vytáhli z firmy OKD přibližně 110 mld. korun. Ano,vážení horníci, 110 mld. korun.(…)A co je dneska výsledkem?OKD hrozí kolaps.Hrozí uzavírání dolů a propouštění horníků.Ptám se.Proč nehovoříme o této kauze a jejich důsledcích, která se významnou měrou dotýká státu?Je tu snad mimořádná schůze kvůli tomu?Jasné, že není.Pan Bakala byl přece sponzorem politických stran.Přece ODS a TOP 09.Jen v roce 2010 dal 15 mil. ODS a TOP 09 7,5 mil.A Věcem veřejným 6 mil.Já vás tedy žádám, abyste ty peníze vrátili firmě OKD.Vraťte to horníkům, abychom platili méně pro jejich předčasné důchody, které jsme jim slíbili… atd."
  • Proč tak málo? Proč ne 10 miliard?

    A když už máme před volbami, proč nedat všem firmám který vysoutezili státní zakázku třeba extra prachy ať si ti zaměstnanci taky úžijou?

    Tohle uvažování, že jedny okradu abych druhým zacpal hubu, je slušné řečeno hodně nemorální.

    A nejlepší je ze to jde bez výběrového řízení... To fakt nebude právně napadnutelny, že vyberko vyhrál subjekt který v ceně nemel náklady na mzdy ridičů?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit