Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narode český nestěžujte se .Bude ještě hůř. Za to vše může jenom náš ex president KLAUS.Ten nás tam dotáhnul do té prokléte unie.
    • Klaus může za uprchlíky ? Klause nemusím,ale že by za to mohl zrovna on může napsat buď Zlej Troll, nebo nějakej jemu podobnej imbecil.
  • kudy chodil
    tudy skodil

    ve dne skodil, v noci krad
    socialni demokrat
  • Nevím,co si slušní lidé slibují od této vlády. Je to spolek, který má tak křivou páteř, že se to hned tak nevidí. Hrabat pro sebe dokud to jde. Na obyvatelstvo se kašle. Za dva roky přijdou další a vše se bude opakovat. Vivat damokracie.
    • No za zkoušku by stály strany jež tam nejsou nebo mají malé zastoupení,hlavně pryč z EU
    • ... netrap se damokracií, zoufalče, a koukej něco s sebou dělat :)))
      • Zkus si udělat něco se svoji hlavou, o moji se nestarej. Já nemusím být expert na vše jako ty,
  • Hodiny v PS se přežvykují známé věci ohledně migrace. Není nikde snaha o to, aby se urychleně řešila příčina, proč toto vzniklo. Tedy, KDO to vyvolal a proč. Potom nedovolme převoz těchto dárečků přes moře k nám a je po problému. Obránci zemí postižených konflikty, ti mladí silní muži, si toto musí vyřešit sami. Není proč, aby naši vojáci umírali a jejich možní vojáci byli v té době u nás v azylu, s nohama na stole a se štědrými sociálními dávkami si tady užívali na náš účet. Smrad se táhne z USA a Saudské Arábie.
    Já tady nechci muslimy, nemají tady co dělat. Naši předkové je vždy hnali meči pryč. A jistě to nebyli rasisti a xenofobové. Tak proč dnes jsme takto osočováni my, občané Evropy!
    • zlej trolle, vždyť můžeš mít muslimy na háku, minulý týden jsi psal, že se stěhuješ kamsi do Ruska a kupuješ vilu za půl mega s vnitřním bazénem, tak jak je to tedy ???
  • Si snad delaji kozy.Do veci muze mluvit kazdy.Ale tady ta zparchantela smecka je vsem pro srandu.Sice Zubata ples se moc nevyznamenala podstatne je ze vandraci se nam vyhybaji.Moc dobre vedi ze tady je ceka zotavovna za plotem a pri prevozu vyhradne zeleza.To uz je tady u nas takovy slusny zavedeny standart.Protoze tady nejsme na africani zvedavi.Parazit neni nikde vitan.A prideleny parazit tady nebude moc rad.Jeste s laskou bude vzpominat na zlatou Afriku.
    • ... nauc se psat, Africane :)))
  • ... jestli někdo v naší politice působí nekompetentně, tak to je hned po Sobotkovi Fiala :)))
    • posmolenče lopaty tobě podobné mají místo u popelnic.Tam je jejich WIP flek!
      • ... hlupáků jako ty zvládnu s úsměvem veletucet (ty asi nevíš, co to je, blbe) :)))
  • Je trochu smutné a příznačné zároveň,že asi nejvíc bojuje v zájmu obyvatel ČR pan Okamura.Kterému ukradli jeho stranu.Ostaní jen občas tlachnou něco pro média,aby se jako neřeklo...
    p.Okamuro cením si toho co děláte, jsem s Vámi a petici jsem už podepsala...
    https://www.youtube.com/watch?v=oeKTyKt0Z80
    http://spd.cz/wp-content/uploads/2015/06/PETICE-za-referendum-o-VYSTOUPEN%C3%8D-Z-EU.pdf
    • ... je tak na vytření konečníku, trubko :)))
      • a ty si trubkou vytíráš konečník viď:-))))
        • ... dvěma :)))
          • Tak si to užij dokud to jde :-)))))
  • Fiala je ODSácký hňup ale v tomto bodu s ním souhlasím.
  • Nechceme uprchlíky ani Fialu. Je to další pták z ptačí strany, která rozkradla tuto republiku. Další ptačí rozkradači: Klaus, Béééém, Janoušek.......
    • ... už jsi zapomněl jen na MS v rugby, trapný šašku :)))
  • Fiala at je v klidu,to je nejhorší politik kterého jsem,kdy viděl,
    je to takový skřet,jako byl Langer.6

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit