Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pavliku Jégle(Kalosku) mně s tebe jebne...co není může být... stačí krize ,která může nastat...obchodní válka mezi Čínou a USA ji může nastartovat okamžitě a potom se Pavličku dočkáš...

 • V naší zemi je minimum příslušníků sebranky, co má žluté vesty na sobě - a zelený korán v ruce!

  To je skutečnost!

  V Paříži vyšli oni "demonstranti" v sobotu - anžto a protože pátek je v islámu tzv. "džumma" - muslimská obdoba naší neděle, kdy se oni provokatéři scházeli v mešitách i jiných muslimských modlitebnách a ctí zásadu že tento den se nepracuje! 

  Evokuje to hnutí studentů ve Francii v roce 1968, tehdy v bolševickém, letos zase v muslimském ladění. 

  Zástěrkou letos byl projekt zvýšení cen pohonných hmot!

  • A - světe div se - další vlna protestů je naplánována na sobotu...

   Že by to byla náhoda?

   Ne - zrůdný islám!

   V pátek mají totiž moslemíni obdobu křesťanské neděle a židovského Sabatu. A tak - podle Koránu - smějí ujít maximálně 1.000 kroků a mají odpočívat a věnovat se rodinám. Nějaké demonstrace...

   • A zrovna v noci na dnešek ve Strasbourg postřílel MUSLIM pár lidí. 

    A novináři z něj udělají určitě demonstranta proti Macronovi, jak je znám!

    • VÁLKA S NEPŘÁTELI KŘESŤANŮ TOTIŽ JEŠTĚ NESKONČILA - ani v Evropě! 

     Jen na sebe vzala jinou podobu a účastní se jí jiní aktéři! 

     Před chvílí policisté ve Strasbourg zlikvidovali muže jménem Chérif CHEKATT -  strůjce úterního útoku na vánočních trzích. 

     Informace je z Franceinfo, odvolávajícího se na policejní zdroje. 

     Smrt onoho muslimského radikála (jinak renomovaného zloděje a vraha) potvrdil i francouzský ministr vnitra Christophe CASTANER.

     • Smutnější je, že tento "pěšák" Islámského státu už nebude vypovídat o tom, kdo jej vyslal, kým byl podporován a odkuď byly peníze, za které byl on a jeho spolubandité živi.  

      Ze vzduchu určitě nežili.

      O podobných vazbách vypovídá i zpráva BIS a zpráva ÚZSI - které pan president Zeman pokládá za něco, čím nemá cenu se zabývat. Stejně, jako pan ministr zahraničí, později pan president, Beneš nepokládal za důležitou informaci o vazbách československých komunistů na Internacionálu i o vazbách německých "soudruhů" z Gottwaldovy partaje na NSDaP.


 • Ale zase nakonec - mohli by se pražští profesionální demonstranti něčemu přiučit.

  Mám dojem, že i u nás vzniká taková poloprofesionální skupina.

  Tak dávejte přes víkend pozor a potom to v kavárnách proberte.

 • Čest práci soudruhu škrabale, co ty si za zmetka?
 • senil666

  Situace ve Francie se může brzy vymknout spod kontroly! Macron povolává cizineckou legii. Může to skončit občanskou válkou. Uvidíme...

  https://www.epshark.cz/clanek/1378/francie-odpocitavani

 • My zatím nemáme takové důvody jako frantíci  - do ulic je žene i tradice ,možná v tom je i oplocení  La Tour Eiffel a pak to co se v jejich krásné zemi děje ...nechápal jsem na severním předměstí Paříže jak mohou černoši použít 200 litrový barel s velkými dírami po obvodu aby v něm lépe hořel oheň,který tam rozdělali na parkovišti před domem cca 13 pater - takový hezčí panelák .Z ohně se linul černý kouř stoupající po čelní zdi budovy vzhůru ,znemožňujíc tak každému větrat ,či otevřít okno,na řadovém parkovišti bylo každé auto v počtu asi 30 kusů,poničené ,- rozbité okna -jedno ,dvě,ulomená zrcátka apod...pak se nedivím frantíkům ,že jim nervy pracují ,dle mého měly už dříve ... 

 • Lidem v Česku chybí intuitivní obava z východních diktátorů - tu mají v krvi např. Poláci.

  Chybí tu i racionální model vztahu k sousedním státům, jaký od pádu berlínské zdi a hranic mezi DDR a BRD trpělivě buduje Německo - chybí nám systém, který tvoří základní pilíře mezilidských vztahů 

  1. památníky (místa paměti: věznice, železná opona) - historii je nutno si stále připomínat a vzdělávat se v ní! 

  2. s tím souvisí i budování vědeckovýzkumné instituce, věnující otázkám vzniku diktatury, dejin diktatury a jejího fungování i jejích dopadů na společenství 

  3. jakož i s bodem 2. souvisící centrála politického vzdělávání, přísně nadstranická a mimo vliv politických stran i jiných společenství, provozující vzdělávací činnost vycházející ze zákonů a zvyklostí země.

  Podpora - v souladu se zákony a zvyklostmi regionu - sbližování lidí, pocitu sounáležitosti s Českem, implementace rovného postavení žen a mužů, i péči o prostředí, ve kterém žijeme.

  • Ty jsi převtělený eu clement gottwald:-)))

  • KIMCID

   jen ne poláci z těch si příklad neberme

  • Jen detail: "centrála politického vzdělávání, přísně nadstranická a mimo vliv
   politických stran i jiných společenství, provozující vzdělávací činnost
   vycházející ze zákonů a zvyklostí země.", to je dobrý nápad s předvídatelným koncem. Nepřekvapilo mě zjištění, že výuka náboženství zavedená po roce 1989 byla výukou podivně ořezaného katolického katechismu.

   Pocit sounáležitosti s Českem bohudík nemám a doufám, že mě tato nemoc i v budoucnu mine, i když je mi jasné, že nedobrovolné podpoře podobných výmyslů z peněz mi uloupených nedokážu zabránit.

   Implementace rovného postavení žen a mužů, to bylo oblíbeným tématem za socialismu, jak si pamatuji. Se skvělými výsledky, což?

   • Proč se tedy - cizáku - vyjadřuješ k našim, českým, věcem.

    (Že jsi sem maximálně přivandroval se lze snadno dovtípit ze sentence - "Pocit sounáležitosti s Českem bohudík nemám..." )

    Je to naše věc - a Tvoje zbytečná starost!

    • Pokud se z věty: "Pocit sounáležitosti s Českem bohudík nemám..." dovtípíte mého národnostního původu, musíte být dost hloupý a netřeba s vámi diskutovat.

     Pro ostatní případné čtenáře:

     Nemohu mít pocit sounáležitosti s Českem, protože nic takového neznám/neuznávám.

     Pod označením:"...k našim, českým věcem." se obvykle rozumí: "...k fotbalu a smíchovské desítce".

     Zaplať Bůh, nejsem Čech. Kvůli poúrazové komplikaci nemohu nějakou dobu skákat a jako Nečech nemusím.

     Pocit sounáležitost s Českou republikou i jako Nečech samozřejmě mít mohu. Mohl bych ji mít dokonce i jako příslušník jiného státu.

     (Použití velkého písmene má svůj význam, i když to někomu třeba hned nedojde.)

  • A co jiného lze čekat od národa který je schopen zvolit si do čela takové bestie jako je vlastizrádná rusoficka komoušský konfident zeMAN a jeho přisluhovač - imigrantská zlodějská vtěrka a též komuoš-práskač Bureš/babiš.

   V každém civilizovaném státě by takováto kreaura v tom nejlepším případě obývala celu na Mírově v tom optimálnější by již dávno stála u zdi před popravčí četou.

   Pro oprátku zrádného vředa by již měl v každé alespoň částečně svépravné části světa stačit jeho vyblitek o práci a výsledku činnosti BIS. Pro tak zrůdnou obludnou hnídu jakou MAN bezpochyby je je i kulka škoda.

   • Neuděláš nic.

   • KIMCID

    ani nečtu opakuješ se a názor vlastní žádný

 • No já nevím kvůli pár centům to nebude jak se nám tu soudruh autor  snaží nakukat.Jestli oni tam náhodou už nemají dost toho liberálního fašismu.

 • Hitler přivandroval z Rakouska do Německa, zblnul Germány a dotáhl to až k rozpoutání světové války. Lidem namazal med kolem tlamy, zlikvidoval nezaměstnanost.

   Bureš přitáhl ze Slovenska, zblnul tlupy naivních blbů a bude krást tak, že to v dějinách nemá obdoby. Z veřejný prostředků by se urozdával, EET zavedl jenom kvůli tomu , aby prodal svoje pokladny, které  jsou převážně ze Slovenska. Nepřestane krást dokud ČR nepřivede ke krachu.


  • Takto jednoduché to neni...evidentně tomu vůbec nerozumíte.

  • KIMCID

   Babi (Bureše neznám) odnikud nepřitáhl.Je je jako  většina lid z Československa(které pracně TGM tvořil a Havel zbořil)A k zbytku dej důkazy, jinak jsi prolhaný lhář nic víc!

   • vanhorne

    "(které pracně TGM tvořil a Havel zbořil)"

    Nebyl to nahodou "Pact Klaus Meciar", ktery zboril Czechoslovakia?

    • Neabstrahoval bych skutečnost, že Václav Havel obdikoval těsně před rozpadem ČSFR a jako proklamativní odpůrce rozdělení kandidoval okamžitě po rozpadu státu na presidenta ČR, a to nejednou.

    • KIMCID

     kdo to asi podepsal a který senát schválil?

 • To zas padla převelíká  slova. To je to.Že u nás píše článečky každý kdo má v zadku díru. Třeba tady redaktorský otřel botku o každého. Ale každý z jmenovaných musel nejprve v životě něčeho dosáhnout a na základě toho se dorval k nějaké rozhodovací funkci. A někteří pisálci bleskově vklouzli kdysi do tehdejšího OF pak do nějaké podivné pidistrany a po serii průšvihů je už nechtěli nikde.A tak alespoň tady v tomto plátku  háží jedovaté sliny, aby bylo na chléb svůj vezdejší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit