Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nevím,o čem je řeč??? Cigoše vyhodit z republiky a hotovo.Všude,kde jsou dělají jenom bordel a jejich přínos pro společnost je tak na -100%.Stejně tvrdí,že jsou specifické etnikum.Jenom když jde o sociálku,tak jsou Češi.
    Sakra - vykopejme je ven,ať se třeba celý svět postaví na hlavu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • To jsem velice zvědavý, co ten náš estrádní kroužek vyprodukuje ze svých mozkových závitů .Možná se i zasmějeme, nebo zapláčeme, jako většinou nad jejich moudrostí ! *4* *4* *4*
  • Chápu to jako vzkaz ..pomozte si sami... Tak jo v pohodě..až uvidím, že někdo mlátí cikána či kohokoliv za to ,že se každý den "splete" a beztrestně k němu leze tu na zelí tu na jahody či králíka s tím že jde "jen o přestupek", budu dělat jako bych nic neviděl a neslyšel a když to tak budeme dělat všichni vzájemně mezi sebou či dokonce přiložíme ruku k dílu, tak nevím, jak si budou "přestupkáři" někde stěžovat, že každý den několikrát narazí "nešikovně" obličejem na tvrdý předmět, či jinak náhodou "upadnou", když zrovna "něco letělo" vzduchem a nikde nikdo nic neviděl a neslyšel....Když lidem nepomohou ti co mají co se pak dá očekávat ? Bude to jak za války, kdy lidi na černo poráželi prase, což bylo cítit po celé dědině-jak říkával můj táta a nikdo nic necítil,neviděl ani neslyšel a pokud ano,tak zrovna spal,protože příště to zas dělal jiný soused.
  • ale blbost, vláda nebude nic dělat, protože na neposlušné řádné občany musí mít nějaký klacek. Když je potřeba pošle zepár provokatérů aby morgoše rozpálili a lidi se budou starat o svoje okolí a bezpečnost a NE O TO CO DĚLÁ VLÁDA. Fungovalo to tak od věků a funguje to furt dál....Proč si myslíte že tam dali Kocába a spol... je to úplně jasný
  • No je to asi tak, vláda sice zamítne co se dá, ale sama stejně asi nic nevymyslí, asi to neumí nebo nechce, už aby byly volby, ale je otázka, jestli nebudou zase zvoleni podobní neumětelé.
  • Vláďa bude mít problém. Pokud se bude se sirkama pořád patlat, tak to nedopadne dobře. Jak jsem již psal s vláďou to nejde podobrém, tak je třeba pár zmrdů zmrzačit a ostatní budou jednat, to mi věřte. Zatím jsou arogantní a vlastně se nemají čeho bát zmrdi *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit