Přejít na výpis diskuzí

Vláda od snížení platů ve veřejném sektoru neustoupí, potvrdil Nečas

9.11.2010 8:26
2 příspěvky

Vláda ani po oznámení odborů státní a veřejné sféry o stávce neustoupí od svého rozhodnutí snížit objem platů ve veřejné sféře o desetinu. Řekl to v pondělí premiér Petr Nečas (ODS).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To,že tato země se řítí ke státnímu bankrotu je jisté.Plánovaná stávka to určitě nezastaví.Rozčarování národa přijde rychle.Až lidé zjistí,že přes vládní škrty,dluh státu nadále roste,tak těm chytřejším dojde,že vládní opatření jsou neúčiná.A že je třeba zastavit tok peněz,těm,kteří tuto zemi rozkrádají ve velkém.
  • V článku se píše, že stávku podpoří i odboráři z podnikatelského sektoru. Nevím proč, přeci u soukromníků šly platy zaměstnanců dolů nebo stagnují už 2 roky. A o tom se nikde nemluví, nikdo se jich nezastane. Státní sféra předstihla v platech již dávno soukromý sektor, což nikdy nebývalo. Nemyslím si, že by to zaměstnanci u soukromníků nevěděli. Oni živí státní sektor, platí daně bez možnosti optimalizovat, neví dnes, zda zítra nepřijdou o práci. Vím dobře o čem mluvím. A vláda snižuje pouze objem peněz, tak jako všude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit