Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vanhorne

    Kdy ti pitomci konecne otevrou kadernictvi aspon na tyden? Jak to delaji, ze jsou porad ostrihani a nakadereni, darmozrouti.

    • KIMCID

      Takovej Feri

    • To jako, že vláda, poslanci a její pohůnci by neplnili nařízení, která vydávají?

      To ne, vždyť bojují v "první linii" za nás.... a jejich moudra nám spasily svět.

    • A to bez negativního testu...

  • Nevím, jak to kdo má, ale já dnes už vůbec nesleduju zprávy. Je to asi jediná možnost, jak si zachovat zdravý rozum.

    Ale když jsem dnes v rádiu v autě slyšel našeho pana ministra zdravotnictví, že od pondělka  "Umožníme dětem chodit do školky...." něco ve vzpěnilo a měl jsem neodolatelnou chuť někoho nakopnout do zadku s rozběhem....

    😇  

  • Náhubek z respirátoru na ksichtech evropských i amerických či kanadských politiků při každém jejich výstupu v médiích je poznávacím znamením, že jsou věrni agendě Great reset Klause Schwaba a plní ji. Se podívejte do Běloruska nebo Ruska, tam tu Schwabovu zvrhlou agendu nežerou, takže tam nejsou ani žádné lockdowny ničící střední třídu, děcka běžně chodí do školy a ani je netestují na covid, lidi můžou tam normálně žít a bavit se, chodit do restaurací a nemusí mít na ksichtu náhubek.  https://www.youtube.com/watch?v=uPSU9hx3NRQ&t=53s   https://www.youtube.com/watch?v=kyC4-kmFj1E

    • No jo, tam zakrslý Putler vzteky zadupe a Ko-Či-Vir (Komunistický čínský virus) před mocným CCCP strachy uteče.

  • Tato proklatá garnitura je imunní proti všemu, hlavně voličům. Ještě stále čekám, kdy nám vše přijede vše vysvětlit ten jezevec z Lán.

    • Ten jezevec má ani virózu nebo už vůbec nechápe kdo je, kde je a co se děje.

  • Jenom bych chtěl věřit tomu, že to nebude zase jeden velký průšvih. Když vidím tu ignoranci jakýchkoli nařízení a zásad, tak se divím.

    Asi ten prašivec Covid nějak ztrácí na síle. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit