Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavní protikorupční organizací by měl být stát. 

    Ale ta naše vláda, kde v křesle šéfa spravedlnosti sedí Don Pablo to asi být nechce a nemůže. 

  • Takže - vláda bude chránit udavače...

    Všechny...?

  • Udával můj děda Gestapu. Můj táta udával STB a já budu rovněž udávat. Je to dobře placené řemeslo. Takže zítra jdu udat sebe.

  • Bolševici by se nestačili divit.

    • vanhorne
      Bolševici a nejen oni, se jeste dnes divi nad fenomenalnim uspechem jejich byvaleho agenta #25085 Burese. Dvakrat predsedou vlady, do tretice mozna i budouci president. To co dokazal mlady hosik z Pressburgu, nedokazal ani svetoznamy agent 007.😁

  • Já nevím, někde jsem četl, že my a Francouzi jsme vždycky patřili k nejochotnějším oznamovatelům (někdo tomu říká udavač, jiný konfident). 

    Je to těžké, když je někdo svědkem svinstva, tak by snad mlčet neměl. Horší je to, když jde o závist nebo snahu ublížit. 

    Podvody a fraudy u nás vyprodukovaly více boháčů, než práce. Máme to asi v krvi. To by se chudáci oznamovatelé museli přetrhnout. Jen řemeslníci a finanční úřad. To je situace, kdy stát raději zavře oči, nevidí a neslyší. Česko. 

  • dzixy

    Z pera Blažka nemůže vyjít nic dokonalého, zejména, pokud označení "brněnský mafián" má nějakou relevanci. A zdá se, že se Blažek prozradil tímto návrhem zákona, který nemá šanci naplnit to, co se od něj očekává.

    • 👍🛴...

  • gaheris

    Může být zvláště nebezpečná činnost a dezinformace taky po udání toho člověka trestná? Tedy pokud není cvok a psychopat, ten patří do Bohnic. Myslím tvrzení, že jsme ve válce a proto se zavede válečná daň!

  • Ochrana udavačů?

  • Právně i společensky polovičatá práce. Ale sami uvádějí, že se to bude udopřesňovat.

  • Nacisté taky chránili své informátory, kteří udávali. Třeba parašutista Čurda byl štědře odměněn....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit