Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stačí, aby si prof Nutella připravil mozek.

  • KIMCID

    ODSák vždycky bude lhát

  • "Nedovolím si Čechům vyčítat, že dodávají zbraně Ukrajině, říká Robert Fico"

    Přesně takto se jmenuje článek na denik.cz. Panečku to je jiné racionální kafe.To je jiný rozměr komunikace, něž jsme zvyklí slýchávat z Prahy.Vůbec žádné invaze proukrajinské blbosti.Žádné patolízalství ke Kyjevu.Reálný pohled na aktuální situaci.Je to obrovský nepoměr Pana Fica mající na prvním místě zájem o Slovensko. A pozérství a žvástáni našeho ubohého a trapného posluhovače Kyjeva. Žádná manifestace internacionalismu a bojových zásluh. Hrazených výhradně a nedobrovolně z našich společných peněz.

  • Copak může našeho skvělého a úžasného pana premiéra překvapit? Vždyť na tom se svou bandou usilovně pracuje. 

  • mun.go

    Řekl bych, že největší krizí je právě výskyt fialové vlády. 

    Na tento podraz nebyli důvěřiví občané připraveni (i když jistí dezoláti cosi nejasně naznačovali).

  • goyim

    I ten Husák byl proti této prolhané podržtašce pán...

  • "Česká republika i Evropa byla ve věci své obrany a bezpečnosti podle
    českého premiéra v minulosti bezstarostná a to je třeba napravit.  Stát
    pořizuje vojenskou techniku nejvyšší kvality jako stíhací letouny F-35
    nebo nová bojová vozidla pěchoty, řekl."

    To je zas koncert pražské blbosti! To mu zas vítr vyvanul oblak ODSácké blbosti z míst kde běžní lidé mají mozek.Jen se věří, že ten Fialový  s tou Černochovou budou co nevidět zpívat v soudní ohrádce. Jak nějaká Parkanová.Naše pidizemě s naším pidirozpočtem má na F-35? Na co nám budou? My s níkým neválčíme.Ani neplánujeme.Ale z Prahy dokola zaznívají pamflety pitomin a patolízalských výkřiků. Ona ta vynucovaná solidarita co nevidět skončí. A to pak bude fičák! O co?

    • Ty ses spletl! Nechtěl si napsat v soudní opr..ce?

    • josef.chmela

      Stále USA a jejich poskoci v EU a NATO budou vyhryzovat proti Rusku, stále budou vyzbrojovat Ukrajinu a podporovat tam válku, stále budou horečně budovat vojenské základny u hranic Ruska a zaplavovat Evropu zbraněmi všeho druhu, až se Rusko opravdu bude cítit ohrožené na životě, ruský medvěd vyleze celý ze své nory a pak teprve nastane fičák. Ale to už bude pozdě pro celou Evropu a snad i svět. Doufám, že se toho nedožiju.

  • Myšlenky předáka volského potahu ze Strakovky jsem nečetl. Přesto se mi chce zvracet.

    • Mně se z toho chce přímo blít, velebnosti.

    • Mně se z toho chce přímo blít, velebnosti.

  • ...bože , jak takového @V@O@L@A@, může ještě někdo poslouchat, ten člověk v sobě nemá ani špetku empatií ... jen kecá hloupé a pořád stejné fráze .. doufám, že karma dostihne .. hlupáka s černým prstenem

  • josef.chmela

    Ty fialové přiblblé kecy snad berou vážně pouze jejich mentálně opoždění voliči a to ještě ne všichni. Když vidím v TV žvanit nějakého představitele pětišmejdů, raději TV vypnu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit