Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak já to beru! Byl jsem 2 roky na vojně, z toho 1den zavřen ve Zdenkových lázních na nám. Republiky naproti Kotvě, 3x na cvičení! Dostatečná kvalifikace,vím, jak to chodí,ne?
    Takový Šašo ANI NEVÍ, co je život vojenský! V případě Píkové nemohu dopustit, aby přišla o život někde v tom Manganistanu, nebo Bantustanu, nyní si nemohu vzpomenouti, kde všude vedeme války ve jménu míru a demokracie!
  • ministr obrany by podle mě měl být chlap, co rozumí věci a ne nějaká slepice která jde po korytu,představa, že staří mazáci budou poslouchat tohle střevo je neuvěřitelná!
  • Zase to povede nějakej štátskripl !
  • Post obsadit třeba koněm, ale né tím po tvojí pravici na fotu, prééémiééére..
  • Ministr obrany--při této vládě to může dělat kdokoliv--např p. Krása by se mě tam líbil--byl by to takový symbol naší armády.

    kdo poradí co s tím???
    "Nebylo možné započítat. Chyba:empty id"
    nemohu hlasovat LÍBÍ-NELÍBÍ
  • Za to ty jsi úplně vyjádřil svůj cit, hovnohmyz, co žere zvratky.
  • Jsem rád, že mne podporuješ a stejně i já budu tebe podporovat a těm dvou superblbům tak zdevastujeme jejich úchylné psaní, přeji ti a celé rodině krásnou sobotu, neděli a brzy zas na:www.tiscali.cz, děkuji.
  • Jestli nebude frau Píkulinka ministryní, tak brzo se stanu buzíkem jako Vondra.
  • To, že jako pisatel jsi úplná mamomrdka a superkurva, vyblité prase, což máš po svých dege matce a fotrovi, tak to ještě neznamená, že tady můžeš psát, já si myslím, že jsi jako trepka.
  • Vážený, pokud tvoje matka a nebo manželka ze sebe dělá sexuální pracovnici a střídá jména více, než své prochcané kalhotky, tak ten krajinář je pořád stejný, jen ty, jako blb to nechápeš.
  • Ty blbe, ono poslouchat za dveřmi se nemá, a co jsi z toho pochopil,
  • Hernajs to je opravdu takový ústavní problém, aby president jako nejvyšší velitel ozbrojených sil zasáhl konečně jako chlap s koulema, třískl pořádně do stolu a dočasně do voleb prosadil a jmenoval jednoho z nejvyších generálů štábu armády ČR, aby se tohoto úkolu velitelsky zhostil ? Ta možnost totiž existuje, jen se jí běžně nevyužívá. V minulosti to bylo běžné, že armádě velel generál z oboru a autoritou. Gen.Ludvík Svoboda, Dzůr, Václavík. Vždyť tady jde stejně jen skutečně o období do "velkých" voleb . Však on by to nějaký generál určitě lépe zvládl, než ta mladičká odbornice na "politické záležitosti" Nebo se "páni" bojí skutečných vojensky vzdělaných generálů, že by to zvládli lépe než oni a nenechali by se sebou jen tak cloumat, jak oni budou pískat ?
  • Musíš mě polechtat, taky bych se rád zasmál!
  • přiběhl Tonda do hospody a už od dveří křičí "tak si představte, Frantu zavřeli. Vykřikoval "všechny je potřeba vykopat a dát na jejich místo komunisty."
    Soudruh Vladimír se diví:"No to je přece správné, že by měli být všude komunisti. Co je na tom špatného?"
    "No jo, povídá Tonda, on to vykřikoval na hřbitově."
  • Kozomrde zalez tvé voloviny jsou úchylné.!!
  • Neplácej kozomrde, už jsi někdy napsal něco rozumného? Odpovím ne!!!
  • Aha soudruh Krajinář už má zase jiný nick? To už je nejméně dvacátý, že? A to že jsi na VUMLu vyučoval marxistickou filosofii, za to by ses měl denně fackovat před zrcadlem. Taé jsem na VŠ musel poslouchat "přednášky" z marxistické filosofie a abych opravdu pochopil co to filosofie je, musel jsem si sehnat hodnotné knihy a prostudovat si je. Podle Tvého "vybraného" vyjadřování je vidět, že jsi byl "profesorem".
  • Poslanci LiDEM byli zvoleni legálně těmi občany, kteří přijali program VV. Vůbec nerozhoduje, že se část poslanců VV vydělila a přijala název LIDEM. Důležité je, zda zachovají program, pro který byly VV zvoleni.
  • Všechna ministerstva sloučit, pověsit tabulku kalouskovo. Trautumberka už máme,
    tak ještě řitolezcenečase piekče a hajného snadno zastane bendl.
  • Kuk na komouše: bu bu bu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit