testovaci text

Diskuse pro Článek

Vláda vás podvádí. Utrácí za úředníky, které nemá

22. 2. 2018 – zpravy.tiscali.cz

Už jste si toho povšimli? Z komínů vládních úřadů vycházejí bílé obláčky. To není vodní pára, to lítají ven miliardy, které vám vláda sebrala na daních.

zpět na Článek

komentářů v diskuzi: 37

napsat komentář

Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Boží zjištění i s těmi co má fyzicky stát mnohdy okrádá též. Cvičená opice vyjde levněji a chování vyjde také nastejno.
23.2. (26 dnů) upraveno v 06:22
vlákno reagovat

TOM231 tiscali.cz

4 souhlasí, 4 nesouhlasí

Do osmi je času dost, a zatím co mnozí z nás už jsou na pracovišti, soudruzi z úřadů si dají budíček tak za hodinku. Pak kafčo a šup do "práce". V deset hodinová svačinka v podnikové kantýně, v poledne to samý oběd a protože je pátek, ve dvě domů. Tak proč by si neměli zasloužit xkrát násobný plat než nějaká šmíra od soustruhu ?
23.2. (26 dnů)
vlákno reagovat

doktor11 tiscali.cz

8 souhlasí, 2 nesouhlasí

Sobotka udělal v desítkách miliard kšeft a nic se neděje,novináři ani slovo ale na objednávku budou žvanit o sto-šest.U mně začínají srá-t.Veřejno právní rozhlas a televize by neměla být hrazena s poplatků diváků ale z rozpočtu a být pod přísnou kontrolou,tím myslím v oblasti hospodaření,jsou tam neobjektivní zadarmodrazí,někým placení žvanilové.Jedním slovem -ŠMEJDI- a to od ředitele a po...........
23.2. (26 dnů)
vlákno reagovat

kritik (inkognito)

15 souhlasí, 2 nesouhlasí

Ukažte mi vládu,která tady od roku 1989 nekradla?Dokud nebudou potrestáni tvrdou prací tak to tady bude stát za hauning.
22.2. (26 dnů)
vlákno reagovat

TOM231 tiscali.cz

4 souhlasí, 5 nesouhlasí

Takže Bureš a ta jeho parta kompliců v tom mohou zcela bezuzdně pokračovat . Bureš je jedinný politik, v dějinách této země od roku 1918, který vstupuje do vlády jako obviněný ze zlodějny.
23.2. (26 dnů)
vlákno reagovat

vidíš tomane (inkognito)

4 souhlasí, 2 nesouhlasí

a on to ustojí. Asi pro to, že objednávka od socanů drhne. A už je to stálo kompletní společenský vyhazov.To jen takoví naivní hlupáci tobě podobní v tom nemají jasno.
23.2. (26 dnů)
vlákno reagovat

vanhorne tiscali.cz

0 souhlasí, 7 nesouhlasí

"obviněný ze zlodějny."
Take je jediny politik, ktery se deli s narodem o koblihy a o sve sny, ktere sni kdyz nahodou spi. Takovy obetavy politik, pod nohama jenom klacky, mafie mu dycha na krk, krevni tlak jako pretopena parni lokomotiva v oku praskla zilka ale jede dal, neni to krasne?
23.2. (25 dnů)
vlákno reagovat

Obcan.Havel tiscali.cz

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Na koblihy nám nehrab troubo, u vás v Mongolsku si žer třeba syrový koňský voči, mektale!
23.2. (25 dnů)
vlákno reagovat

music123 facebook.com

16 souhlasí, 31 nesouhlasí

paradox největší, obviněný člověk, STBák - dělá čistky!!!!
22.2. (26 dnů)
vlákno reagovat

Dzixy (inkognito)

13 souhlasí, 6 nesouhlasí

Jak se Jégl vyčleňuje z naši společnosti vidět také na tom i dnes, když píše, že vláda "NÁM sebrala", v titulku "vláda VÁS podvádí" a další kecy. "NÁS" podvádí, jeho ne??? Je až zarážející, že majitel Tiscali a šéfredaktor webu umožňuje takové "férové" titulky a články uveřejňovat. Okamurovi se vytýká, že si myslel, že kolem ciganského tábora nebyl plot, nebo když, tak děravý, a přitom ve své redakci má mnohem větší lháře a mystifikátory typu Jégl. Domnívám se, že novinář, který chce psát pravdu musí mít mnohem více kladných vlastnosti než tu, která pána Jégla sžírá nenávisti vůči všemu a všem, kteří nesdílejí jeho "krevní skupinu". Škoda, že i on je ukázkou toho, jakouže pravdu má prezident Zeman, když si o některých novinářích myslí hodně nepěkné věci. A zdá se, že pán Jégl spadá také do takové kategorie novinářů. Sorry p. Jégle, ale je tomu tak.
22.2. (26 dnů)
vlákno reagovat

music123 facebook.com

18 souhlasí, 20 nesouhlasí

sice máte pravdu s vyčleňováním, ale co to mění na podstatě věci?? Že narůstá byrokracie je známá věc!!! Co nechápu jak může být ve státní správě větší průměrná mzda ( jsou placeni z daní ) než ve výrobní sféře!!! Ti to totiž platí. Platilo státní správa = hůře placená ale zato jistota!!!
22.2. (26 dnů)
vlákno reagovat

Dzixy (inkognito)

12 souhlasí, 0 nesouhlasí

V zaměstnání Tě platí Tvůj šéf, zaměstnavatel a pod. z toho, co firma, podnik vydělá, kdežto státní zaměstnanci, zejména ministerstev platí sice také jejich šéf, ale z toho, co si nalžou a následně ušetří, jasně, že z našich peněz. Kdyby byli na svých místech zodpovědní šéfové, kterým jde o to, aby mu zaměstnanci odvedli dobrou práci za dobrou odměnu, a kterému by šlo o to, neoškubávat stát, ale jej šetřit, vypadalo by to u nás jinak. A kdyby se zrušily nadbytečné úřednické místa, uměle vytvářeny, zrušil se Senát, Parlament na polovic, přestaly podporovat kdejaká smýšlená občanská sdružení, která jenom většinou vycucávají státní kasu. JOJ, to by teda bylo u nás fajn. Já vím, sci-fi.
22.2. (26 dnů)
vlákno reagovat

Noteda? (inkognito)

23 souhlasí, 4 nesouhlasí

Titulek mě opravdu šokoval- když si vzpomenu, že máme poslaneckou sněmovnu, kde poslanci v pracovní době chlastají dotovaný alkohol z kantýny za peníze těch, kteří leckdy nemají ani čtvrtinové platy a když nadýchají, tak jsou na hodinu vyhozeni! Poslanci chodí do ,,práce" kdy se jim zachce a místo zákonů schvalují zmetky, za něž nenesou jakoukoli odpovědnost! Parlament funguje tak, že takřka všichni zaměstnanci chodí do práce jen občas a to jen proto, aby pod vlivem alkoholu vyrobili pár zmetků a jsou za to královsky placeni! Je zcela zřejmé, že přínos parlamentu v porovnání s náklady je ubohý. A to si ti všiváci pro sebe vymysleli další megazašívarnu - senát. Senát je pro ČR stejně potřebný jako ponorkové námořnictvo a nikdo tuto megazlodějnu neřeší!
22.2. (26 dnů)
vlákno reagovat

music123 facebook.com

7 souhlasí, 16 nesouhlasí

díky za senát a parlament, protože jinak by si dneska velkouzenář dělal co chtěl
22.2. (26 dnů)
vlákno reagovat

SODOMAGOMORA (inkognito)

5 souhlasí, 4 nesouhlasí

..... SODOMAGOMORA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musíme do ulic, veřejně přiznat, že si dávají odměny z našich daní je svinstvo.....
22.2. (26 dnů)
vlákno reagovat

Kočičák (inkognito)

15 souhlasí, 6 nesouhlasí

Všici kradnů, jen voni berou dotace! *1* *1* *1* *1* *1*
22.2. (26 dnů)
vlákno reagovat

hrdina Putin (inkognito)

14 souhlasí, 0 nesouhlasí

Lůza tady není od toho, aby kritizovala vládu a pány úředníky. Té přísluší pouze mlčet a cálovat.
22.2. (26 dnů)
vlákno reagovat

Zan (inkognito)

14 souhlasí, 0 nesouhlasí

Jak to, že to někdo, následně i autor nedá k trestnímu stíhání? Vždyť ono je to vlastně povinností.....
22.2. (26 dnů)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.