Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tedy to je ksicht, to nějaký nový klon šimpanze s *12* ?? Asi,včera to ještě lezlo po stromě a dnes to chce poučovat. Již ten název " piráti" ti přepadali,zabíjeli,kradli.....to si asi založím stranu Jánošíkovci,boo Ondráš a Juráš, či Šuhajovci,ani Babinského sdružení by neznělo špatně,ale jít kandidovat jako zloději,či vrazi,loupežníci=stejné jako piráti .Tak nevím jestli je volili svéprávní občané bo hovězí ??!!!!
  • Piráty volil můj bratranec a ten nikdy ještě nepracoval,věk 38let. Tzn. strana netáhel,sluníček a věčných studentů co přeskočili od knížete.
  • A co budete dělat vy demokraté co tady pořád nekonstruktivně spekulujete s novými volbama, až nasr....te lidi natolik , že ano dostane více jak 50 procent a vy díky prázdným kasičkám se nezmůžete na víc než těch 5-8 procent . To budet zase vše bojkotovat??? Prostě pořád měnit pravidla až to vyjde. To vypadá jako ta losovačka na tom nejmenovaném úřadě.Jednou to musí vyjít.CO???? VYházet a do práce . *9*
  • 5 minut po volbách je nezajímáme
  • A ví pan primář, že jsi zase zdrhnul z lůžka Sajmone?
  • Až tě přebalí, popros personál, aby tě ještě propleskli, třeba se ti rozsvítí ...
  • To je dobrý, to se ujme!
  • .. myslím jako Schwarzenberg
  • Tak se už konečně nech přebalit...
  • Všichni havloidi jsou nesvéprávní voliči, tudíž blbci a smrděj chcánkama!
  • je tady 40 % nesvéprávných jedinců s volebním právem a z těch 60 % celá třetina dala svůj hlas (za koblihu?) hlasateli fašismu (řídit stát jako podnik), vlastizrádci Kanimůrovi (vystoupení z EU a z NATO a předhodit tak naši zem Putlerovi). A Piráti? Třeba to myslí dobře, ale jako toho chtějí dosáhnout v tom zdegenerovaném Čechystanu?
  • Slibovali že se za nás poperou, sliby chyby, nebo sliby se slibují, blázni se radují.
  • protože jsi blbec Simono?
  • Ještě jednou, pro méně chápající Simču - neber mi můj nick...

    Jo, a proč právě Simča...?
  • ..... 1/ ten vztek mě zničí, pa Simča
  • víme sajmon, zukus
  • 1/ zkus nějaký svůj nick...

    2/ jsem v naprostém klídku...
  • předčasné volby nechce nikdo z opozice protože se boji že by Babiš mněl víc procent
  • ..... 1/ se nevztekám, zuřím, pa Simča
  • 1/ o mé duše neměj péči - jsou v naprostém pořádku...
    2/ Já se vůbec nevztekám...
    3/ Tzv. buldozer = sexy mozek Jirka Paroubků...
    4/ Zeman je nemocný člověk a tak ho beru s hodně velkou rezervou = ona becherovka, hruškovice, slivovice a spol. udělají s mozkem a myšlením své...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit