Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je reakce na "opak privatizace", zvrhlý redakční systém mi to po vynuceném pětinásobném přihlášení hodil jako samostatný příspěvek!
    Já myslím, že nejsme v rozporu. *3* Znám spoustu "vyčůraných",ale blbých, kteří neumí používat např. ani malou násobilku. Také jsem toho od školních let hodně pozapomněl, ale základní věci jako pravoúhlý trojúhelník atp. - no to je o tom zažít to sám, občas si mezi většinou vrstevníků (nemluvě o těch mladších) připadám jako poloviční genius.
    Úroveň vzdělání většiny byla slabá vždy a s nynějšími klesajícími (např. maturitními) nároky klesá. Já jsem tedy u maturity neměl text, kam jsem měl doplňovat slova - to není maturita, to je test pro primitivy!
    A to nejsem žádný titulovaný V(e)Š. Na češtinu my stačí mít načteno (říkám tomu, že to mám v oku) - tedy v dřívější době, kdy spisovatelé a překladatelé uměli česky a také fungovala korektura. Dnes si pisálek na webu ani neumí zapnout kontrolu pravopisu a hrdě se nazývá novinář! *11*
  • Otírat si smradlavou hubu či genitálie o Čr nedáme a s vlastizradnymi sluníčkama,hovnařama,Kalouskem a spol zatočíme. Ředitel ND Brno se historicky znemožnil.!!!
    ČT žumpa opět vylejvá kejdu a vono knížecí prd platný.
  • Slabé, vstřícné, mírumilovné a poddajné může být uráženo. To je filosofie zvrhlíků a jejich přisluhovačů na poli uměleckém.
  • ...z ženského klína...pan prezident by to řekl direkt, bez zbytečného okecávání.
    • Pan prezident??? A kterého to máte na mysli???
      Tu zrůdnou rusofilckovou bestii co zasviňuje pražský hrad??? To je stejný prezident asi jako já indiánský kosmonaut.
      A proč tu zrůdnou kreaturu označujete pan - toto oslovení je přece určeno člověku - rozhodně ne něčemu takovému jako je zeman.
      • ty zparchantělý fracek, zparchantělých rodičů tady zas předvádíš výlevy svého chorého mozku? Matka když tě vrhla - mělo to být rovnou do WC mísy. Tam je tvoje místo. Přeci takový zhovadilec tady nemůže existovat.
        • Bohužel blbcům je dopřáváno sluchu a Ti co nejvíce řvou a jsou slyšet pak tu svoji blbost dávají na odiv. Jako ten exot V.I.L. Zemana také nesnáším, přesto jsem ho volil. Kdyby kandidoval p.Robejšek, volil jsem jeho....ale nebyl mezi kandidáty. A přesto M.Zemana akceptuji v rámci lidské slušnosti.
  • Docela čiperný dědek, ten Ježíš. Muselo mu být už min. přes 600 let a nádobíčko mu pořád sloužilo, dokonce tak dobře, že mohl znásilňovat. *8*
    Nebo je autor hry prostě jen blb, což bude pravděpodobnější vysvětlení!
    Jinak nechápu, proč je kolem toho tolik keců - nemají platit pisálky podle délky textu, ale za obsah! Jenže to by skončili pod mostem, protože nic neumí! Záměrně nepíši "nic jiného neumí", protože neumí ani psát. *2*
    • Autor není blbec, naopak je to vyčuraný "umělec ", který využil současnou nenormální společenskou situaci a morálku. Existuje totiž řada senzacechtivých lidí. Ti se totiž cítí tím in, čím :více chápou "moderni, netradiční kulturu a umění " Je to projev snobstvi a toho využívají obchodníci a podnikatelé.
      Morálka a náboženské cítění věřících kresťanů je jim jedno.Co je více, svoboda projevu nebo morálka. Jak je vidět, to první. Jsme povinni používat zdravý rozum, v opačném případě se dostaneme na úroveň biblického vyzváni zlatého telete. Lidé střežme si to nejcennější co máme!
  • ...to je zase bouře ve sklenici vody. Jenom by mne zajímalo, od čeho to má v této době odpoutávat pozornost? Třeba od Burešovy nové vlády???
  • Šušní lidé jsou agresivní, anaboliky impregnovaná brněnská spodina. Bohužel je mezi nimi spoustu brněnských strážníků - nezvladatelných vygumovaných mlátiček.
    • A ty jsi tlustá upocená 3,14ča z tichcalidohuby.ua
      • to jsi tady prsskunl velkou myšleku. A to vy tam v chlívku jste všichni takoví Eisteinové? To je tím co asi žerete, víš?
    • tak oni nám mezi ně nalezli četníci?Ale to snad ne?To by musel jejich četnický ředitel hned udělat pořádky.Přeci atamani a buřiči mají své místo . Je to na úřadu práce. Tam je jim nejlépe.Ale že by ve státní správě parazitovali nějací takoví pacholci?No to se bude pan četnický ředitel zlobit.Moc zlobit.
  • tam byli ti s těma transparentama.Jejda co jich špaciruje po Brně. Chtějí být pořád na očích. Tak tady se teda vyřádili. to byl nářez. a kolik komparzistů dorazilo.PČR, ti t té smečky Chcíplé Brno, nebo jak se nazývají. Celé roky budou vzpomínat na tuto show. Protože jinak jsou jen pro srandu. Nikomu takový transparent neprobíjí hlavou. A ti Žiťáci , ti musí mít z toho Vánoce. Protože v jejich jinak zpackaném životě se mohli ukázat ve své plné blbosti.
  • Divadlu sebrat všechny státní dotace a ať si hrají co chtějí ale za své. Byl bych zvědav, zda by se tito héééérečtí šmejdi uživili pouze ze vstupného.
    • Naprostý souhlas,chtěli totalitní demokracii tak ať jí mají s plnou parádou,když jim demokratická totalita nevoněla.Kdyby čt neopakovala dokola pořady tak nemá co vysílat,které natočila za demokratické totality.Je tady toho svinstva vrchovatě.
    • Všem tzv. sportovním klubům, hlavně anaboliky prolezlým feťákům a mlátičkám, co si založili spolek "Šušní lidé" a přepadají divadla a všude propagují ten svůj kult násilí a zastrašování.
      Do sportu tečou miliardy a výsledek - sportovci, kteří něčeho dosáhli si to většinou platili sami z rodinných rozpočtů (Ledecká, Kvitová). a ten zbytek, akorát dělá binec, učí už malá děcka agresivitě, nenávisti k druhým, soutěživosti a neschopnosti spolupracovat ne společném díle.
      STÁTEM PLACENÉ SPORTOVÁNÍ JE HNUS, ZLODĚJINA A MORÁLNÍ BAHNO.
      • Hejbej se špeku a nebudeš závidět,tuk ti tlačí už na mozek hňupe.
        • odpovídá jejímu celoživotnímu pobytu. Smrdíš chlívem až sem. Tvoje mama též smrdí. Budete smraďoši. Celá familie.
  • Nikdo z nás to divadlo neviděl nemá cenu tomu dělat ještě větší reklamu než to má.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit