Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tibetská deka vytažená z Kaloskové řitě.
    Kníže tahal,pak zavolali Bendu a zase nic,tak zavolali Farského,tahal kníže,Benda,Farský a nic,tak zavolali Belobrátka s Fialou,tahal kníže,Benda,Farský,Bělobradek i Piráti,Kalda tlačil a tlačil a kdo nevěří ať tam běží,Kalouska tahají za kule dodnes,celý demokratický blok))
  • Nikdo z nás to divadlo neviděl nemá cenu tomu dělat ještě větší reklamu než to má.
  • Jestli pan režisér i autor stojí za pár písmen, pak v rámci vyváženosti prosím něco podobného o Mohamedovi. Třeba znásilňování malých dětí...to by bylo ze života Proroka jak dělané. K tomu možno přidat ještě ovci či kozu. A pak se chci dívat na reakce pisálků, muslimů a dalších "osobností" veřejného života. Protože bez toho jsou to jen "přizdisr@či"
  • Otírat si smradlavou hubu či genitálie o Čr nedáme a s vlastizradnymi sluníčkama,hovnařama,Kalouskem a spol zatočíme. Ředitel ND Brno se historicky znemožnil.!!!
    ČT žumpa opět vylejvá kejdu a vono knížecí prd platný.
  • Banda úchyláků a to samé co se jdou na to podívat.
  • Když srovnám tvůj komentář Václave Štefane a otevřený dopis Petra Osolsobě vím ke které skupině patřím... Ke skupině "no a co" to není!
  • https://aeronet.cz/news/video-husa-na-provazku-se-obesila-behem-znasilnovani-muslimske-zeny-jezisem-nuda-v-brne-to-asi-ne-ale-nuda-plaz-na-jevisti-brnenskeho-divadla-zcela-urcite-zdeseni-obcane-prerusili-predstaveni/

    *6*
    • Jestli sleduješ Aeronet, dobře víš, že to jsou rusácké bolševické lži a propaganda hodná akorát tak Kima korejského. *11*
  • Celý ton článku se nese v duchu, jakoby pisatel článku byl tím nejvýznamnějším znalcem divadelnictví - autorem, dramaturgem, prostě vším v divadle. Jeho naprostá ztráta sebereflexe a ztráta zodpovědnosti vůči divákům je šokující. Podle něj to byla hra moderní, světová / i když vše v ní bylo více než "béčkové" / a všechny ostatní hry a veškerý repertoár divadel jsou staré vykopávky. Chudák pisatel si sám nakreslil gloriolu. No a víme dobře, jak dopadají ti, co se sami chválí - "samochvála smrdí". Pominu-li dnes choulostivé téma - muslimství, muslimky, muslimové, pro autora je naprosto normální, když našinec znásilňuje muslimku, však muslimové znásilňuji naše holky. Je normální, že žena z klína vytahuje symbol státnosti - vlajku, prý to vytahuje z něčeho co je čisté. No co k tomu dodat. To klidně mohla vytahovat vlajku ze zadku, ten by u normálních lidi měl být také čistý. Jakápak urážka státnímu symbolu. Prostě nejenom autor hry, samotní herci a všichni kolem, ale i autor tohoto článku s názorem nemocného člověka o modernizmu se mi zdají více, než uhození. A kritizovat lidi, kterým se to nelíbí a na věc mají jiný, naprosto normální názor, je opravdu více, než opovážlivá drzost a pořádné buranství.
  • Tohle je reakce na "opak privatizace", zvrhlý redakční systém mi to po vynuceném pětinásobném přihlášení hodil jako samostatný příspěvek!
    Já myslím, že nejsme v rozporu. *3* Znám spoustu "vyčůraných",ale blbých, kteří neumí používat např. ani malou násobilku. Také jsem toho od školních let hodně pozapomněl, ale základní věci jako pravoúhlý trojúhelník atp. - no to je o tom zažít to sám, občas si mezi většinou vrstevníků (nemluvě o těch mladších) připadám jako poloviční genius.
    Úroveň vzdělání většiny byla slabá vždy a s nynějšími klesajícími (např. maturitními) nároky klesá. Já jsem tedy u maturity neměl text, kam jsem měl doplňovat slova - to není maturita, to je test pro primitivy!
    A to nejsem žádný titulovaný V(e)Š. Na češtinu my stačí mít načteno (říkám tomu, že to mám v oku) - tedy v dřívější době, kdy spisovatelé a překladatelé uměli česky a také fungovala korektura. Dnes si pisálek na webu ani neumí zapnout kontrolu pravopisu a hrdě se nazývá novinář! *11*
  • Intimní chvilky spojené se sexem odkládáme většinou na víkend, může za to únava, stres i pracovní vytížení. Jak by se v té souvislosti u nás ujal nápad ze Švédska, kde přemýšleli o zavedení pauzy na sex během pracovní doby?
    • Vy myslite na film sexmise? :D
    • To je pauza na onanii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit