Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vlasta nebo Radka? Kdo bude vládnout v městských částech Prahy - mafie jako už několik let...
 • Stejně jako bohatého Baťu nemohli komunisti snést tak ho nejdřív o všechno obrali a vyštavli hon ze země, dělají i dnes vše možné proti Babišovi. Je to starý bolševický mindrák chudých (neúpěšných) proti bohatým (úspěšným). Co na to soudržka Dvořáková a jiní televizní povídálkové ?? Pane Babiš vidíte to taky tak ?
  • Naopak pane, za veškeré informace a peníze "do začátku" může Babiš děkovat právě komunistům za dob omnipolu. Omnipol se stal po revoluci tučným soustem pro různé firmy, např Zenit sro., jehož zajímavou zakázkou byla výměna MiG 29 za vrtulníky Sokol 1/1. Pokud nemáte informace, tak raději držte pysk! To že jste pojebali volbu neznamená, že jsou blbové jako vy všichni. To prostě neuhájíte.
 • hnutí mysli eštébáka nás přijde velice draho....
 • ANO, skončí
  ..stejně jako ODS a TOP09. Stačí se podívat do komunální politiky, kde je hnutí ANO plněno přeběhlíky z ODS a ostatních zkrachovalých stran. Stranu (i hnutí) dělají lidé. A ti jsou pořád stejní. Jsou to ti, kteří by šli za korýtkem do kterékoliv strany v kterékoliv době. Bohužel...
 • Nejlepší je když, neplatič privatizátor Babiš kritizuje svého chlebodárce Klause a Kalouska.Za Klause kupoval za pět prstů a Kalouskova vláda mu zařídila dotace bez kterých by Babiš byl zadlužený žebrák.
  Pokud by vše probíhalo standardně,tak bys milý Andreji seděl v kriminále,protože pokud někdo něco od státu koupí a nezaplatí je to zloděj.Pokud by revoluce v 89. byla tím,čím se tvářila být,tak bys milý Andreji nebyl tam kde jsi,ale docela někde jinde,prototže ta revoluce měla zatočit s minulým režimem i jeho prominenty jako jsi ty milý Andreji.Jenomže to by nesměla proběhnout v režii těch samých hajzlů proti kterým měla směřovat.
 • Tady se nic nezmění nikdy,přijdou nový političtí Jánošíci a bude se vesele krást,korumpovat dál.největším vítězstvím je - že jdou od válu modrý Foglové a Stopka a prohlášení lídra ODS Fialy že jeho partaj jde vzhúru je myšleno v poslední křeči. nevolil jsem a volit nebudu.
  Senát je odložiště politických budižkničemů (Gajdůšková ČSSD 3 volební období hrůza)2
 • Nemění to nic na situaci, že psi (spodina a lůza dle dyby) štěkají, ale karavana (korupce a zlodějiny) jede dál.
 • Vážení vy si stále myslíte, že volby něco změní? Jedná se o systém, který vyhovuje jen určité garnituře. Kdyby volby skutečně měly něco změnit, již dávno ta garnitura s tím něco udělala.
 • Je to úplně ale úplně jedno! I kdyby vyhrála třeba KSČM tak s tím nic neudělají! Vždy jde o systém !!! Kapitalismus se řídí známým heslem:
  "Krad starý Mates, krad jako straka,
  krad u bohatce, krad i u žebráka.
  Potom, nerozmýšleje se dvakrát
  dal do pokladny vše, co kdy nakrad
  a nápis zhotovil si na to:
  Soukromé vlasnictví je svato!"
 • Vítězem v Praze je ANO.Babiš má kolem se 17 estébáků a Kleslová byla v komunistické rozvědce.Je mně z toho jedině špatně.ODS vyhrála v Praze 2,9 a v Praze 17, to je plus.Pan Fiala zabodoval

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit