Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je zajímavé, že motorkářské gangy v USA vám nevadí. Přes vraždění, teror ostatních. Ale vadí jakmile se objeví slovo Rusko v různých podobách. Je mi s této objektivity a´la Shapiro docela blijno. To máte z Rusů takový vítr, že rozséváte nenávist a fanatiku fašismu proti obyčejným lidem. Kde je vaše demokracie, svoboda, ekonomická soutěž podle pravidel? V ... však vy víte kde, že ano.
  • Přečetl jsem pár příspěvků a zjistil jsem, že jsem se dostžal na stránky psychiatrické léšebny, kde internet ovládli pacienti.
  • Docela bych rád viděl tu krasavici co napsala tento článek.K.Marx měl alespoň něco v hlavě.
    • Zřejmě také absolvovala výcvik a soutěž souložnic pro bohaté pány ( jinak Miss ), ale v hlavičce má VYMETENO.
  • Ta "pusinka" už neví jestli špinit Jůesej nebo Rusko zetej se Chocholouška ten ti dá rozhřešení buď kazajku nebo pár facek podle síly léčebné metody. *12*
    • sona.krenkova.3
      Pokud vám to ušlo tak zdejší rusofil krade nicky a jako vždy pomlouvá odpůrkyni.
  • Je zvláštní že zdejším cenzorům nevadí zdejší Rusofil který dny a týdbny krade jméno
    a pomlouvá názorovou odpůrkyni na debatě.

    On neporušuje kodex debatéra? pak je to zvláštní.

    Jsem holka.
    Proamerická demokratka
    SImča
    • Ťuňťo ty jsi nepochopil, že většina národa nesouhlasí s americkou filosofií teroru, rabování a válek mimo své hranice. A o porušování tvého kodexu bych raději nepsal.
    • Největším agresorem všech dob je Amerika. Proto je také nyní a teprve bude, problém s přistěhovalci. Ptá se někdo, proč utíkají? A my to máme platit, protože oni drancují suroviny. Hlavně je ale boj, zejména v budoucnosti - o vodu. Tak se lidi vzpamatujte a nebuďte povrchní. Nebo taky patříte ke stádu, které si nechá platit?
  • Zdejší trouba Amerikanofil se znovu zmohl jen na kradení nicků a textů která pak po
    CIAbácku překroutil.

    Každý den mnoho stránek špiní a pomlouvá názorovou odpůrkyni.
    Napsala jsem totiž pro jeho USA nepříjemnou pravdu.

    Jsem gay. KOmu se to nelíbí ten má smůlu.
    Simča
  • Zdejší Rusofil se znovu zmohl jen na kradení nicků a textů která pak po
    StBácku překroutil.

    Každý den několik stránek špiní a pomlouvá názorovou odpůrkyni.
    Napsala jsem totiž pro jeho Rusko nepříjemnou pravdu.

    Jsem holka. KOmu se to nelíbí ten má smůlu.
    Simča
  • tak zase pusssy smí diskutovat na několikla přezdívkách a sama se sebou? pravidla byla změněna? Téměř na čtyřech stránkách nám zpřístupnila svá moudra....
    • Nepomlouvej.

      Kdyby ti to uteklo byl tu váš proruský kolega který krade nicky a pomlouvá.
      Na nic jiného se nezmohl ale zase mu osobní napadání prošlo. Zvláštní.

      Simča
  • No nic jdu spát.

    Můžeš si tu Americký zloději nicků a notorický lháři kecat sám
    se sebou. Zloděje Obamu slušní lidé v EU nepodporují.

    Jsi Americký zloděj nicků takže jsi Americký Gay.
    Americká gay demokratka
    Simča
  • No nic jdu spát.

    Můžeš si tu Ruský zloději nicků a notorický lháři kecat sám
    se sebou. Zloděje Putina slušní lidé v EU nepodporují.

    Mladá holka
    Simča

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit