Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsme bývalému SSSR ještě dlužni za osvobození,za vystrojení i vyzbrojení a výcvik čsl armádního sboru v SSSR, Anglie, vystavila účet hned a to naši vojáci bojovali přeevším za ni,,, kdy budeme platit státům SSSR (pro zajímabvost, jeho jediným právním následovníkem je Rusko)?
    • SSSR nám dluží peníze za ukradený uran a za ukradení kusu země ( Podkarpatská rus).

      Demokratka
      Simča
      • Opakuji Podkarpatskou rus mají Ukrajinci....tam musíte!!!

        A Uran? Mít nějakej doma tak Vám snad nějakej ten Uran pošlu:-) Samo že "chudej" ne jak ty naši politici, obohacenej.

        Myslím, že Moskva se k refundacím postavila čelem.
  • Jak nás SSSR okradl

    V červnu roku 1942 SSSR uznal předmnichovské hranice Československa.
    Tedy uznal že nám patří podkarpatská rus.

    Přesto nám ji po válce jednoduše ukradl.

    Simča
  • kde je ta kontrola Tiscali? jak je možné, že tady jeden člověk diskutuje sám se sebou po několika nicky?že jeho příspěvly jsou nevěcné a mnohdy rasistické?
    • máte v tom zmatek.

      Vy píšete mimo téma a napadáte názorovou odpůrkyni.
      Kromě toho často rasisticky urážíte Amerického prezidenta.

      Simča
  • tak ruské vojáky ani techniku jejich armády nikdo nechtil, jiní ale, zdá se, přichyceni při činu byli ....http://www.planes.cz/cs/video/419/ur-82060-ostrava-osr-lkmt
    • Najděte si vlastní nick. Třeba Ivan. Ten vám bude pasovat když milujete Rusko. *15*

      Simča
  • Zdejší agenti StB v akci.

    Pomlouvat a lhát. To jim šlo vždycky dobře.

    Mladá demokratka
    Simča
  • Měla jsem jiný než Obamovský názor.

    Na motorkáře se půjdu ráda podívat, jsou to hezcí chlapci a ráda bych je pozvala na párty. Chtěla bych se jich zeptat, jak se žije v nejlepší demokracii světa a zda by nám nepomohli zbavit se amerických diktátorů.

    Narodila jsem se v roce 1890: A možná se do mě nějaký krásný ruský motorkář zamiluje, vezmeme se a já s ním odjedu do země zaslíbené, do Ruska.
    Simča.
    • Jsi prostě přítel totalitního Ruska. Jen to laskavě řekni pod vlastním jménem.

      Proamerická demokratka
      Simča
      • a já mám pořád dojem, že diskuze sám se sebou je zapovězena? na pussy to neplatí? proč ne?
        • Reagovala jsem na jiné příspěvky. Pokud blouzníte možná to bude hladem. *5*

          Simča
  • Jinak mimo text v článku. Myslím si že "Pusinka" je chlap. Možná podle názorové shody rovnou Putna, *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Pane také se snižujete k zákeřným podpásovkám? Ubohé.

      Jsem holka. Pokud vám to vadí zřejmě vás přitahují spíše muži.

      Simča
      • Jsem "dost silně":-) dětný a nadšený heterosexuál.

        Orientace jak o ní píšete mi nevadí.
        Jen si nemyslím, že být gay/lesbička či snad bi... hned znamená, že jsem intelektuál,věřný, citlivý, umím se oblékat a stříhat vlasy.......atd.

        Jen dle posledních komentů. Slečna, dívka, žena nepíše v chatě/komentech stále dokola dokolečka, že je krásná... ba přímo, že není pod dekou sama. Je to jako kult (promiňte mi ten výraz) ZAPADU. Něco jako: "Miluji své nádherné tělo a myslím jenom na sex........" To chování je ostudné. Proto jsem to napsal.
        • Jsem hezká holka. Proč bych to tajila? *14*

          Simča
  • Měla jsem jiný než Putinovský názor.

    Proto nastupuje soudruh bez registrace a po StBácku se snaží pošpinit a odstřelit
    nepohodlnou názorovou odpůrkyni.

    Z holky dělá kluka. Pak zase ze svobodné holky udělá vdanou ženskou která se
    nestará o děti. a nakonec z ní udělá dávkařku i když dávky nikdy nebrala.

    Pane jste největší ubožák na debatě. Nikdo jiný se k tak hnusným podpásovkám nesnížil
    Simča
  • Zlý soudruhu!

    Kyby si věděl jak těžko se mi s tímto žije
    http://www.ordinace.cz/clanek/bipolarni-afektivni-porucha-cast-jak-se-pozna-jak-probiha-a-cim-je-zpusobena/

    Beru dávky a v tuhé diktatuře Ameriky bych na ně nedosáhla, nedovedeš si představit jaké to je, když mi v hlavě č. 4 hrabe.

    Tvoje Simča.
    • Pane vy jste ubožák který umí jenom špinit odpůrkyni na debatě.
      Podobné podlé metody používal bez registrace takže to budete vy

      Jsem holka. Lojzík je kamarád z Facebooku.


      Dávky jsem nikdy nebrala. V USA je svoboda. Totalita je ve vašem Rusku.

      Simona
      • Svoboda, demokracie a rovnost. Žádný policejní stát. Jak jsem již psal dokonce se jim tam demokraticky povedlo dostat dvakrát to samé jméno (jednou jako junior) na post prezidenta. A pak tam nemají žádný rasismus. A všichni tam mají práci a přístup k lékařské péči. To je ale idylka:-) Není to ten Americký sen?

        PS "Lžete"
        • Rozhodně vás v USA nestrčí do basy a nezavraždí jen proto že upozorníte
          na korupci ve vládě.

          V Rusku byl takto zavřen a zavražděn právník Magnitskij který jen vedl
          internetové stránky ukazující zlodějny Kremelských pánů.
          • Četla jste kolik lidí umřelo v Ukrajině. Umírají ve velkém.

            V tom Vašem USA( a vůbec nejhorší je, že ne jen ze států) Vás odvezou a to bez soudu na základnu Guantanamo. Co mi na to napíšete? Je to demokracie????? NE.
  • Zlý soudruhu!

    Nikoho nezajímá čím je hlava Ruského motorkářského gangu.
    Podporují Putina a krádež Krymu. Už to stačí k tomu že je slušní lidé odsoudí.

    Berou státní dotace a jsou miláčky Putina. V tuhé diktatuře jako je Rusko to znamená
    že to jsou VIP členové gangu kteří si mohou dělat co chtějí. Zákon je na ně krátký.

    Zde v EU jim však nic neprojde. Poruší zákon a končí v base.
    • U nás nemáme takové motorkáře:-) U nás miláčci státu mají rovnou terení čtyřkolky, sem tam někoho přejedou, vytlačí z dálnice....atd. U nás se nic špatného neděje. Hele počkete, až si třeba Babiš koupí motorku, pak bude určitě jen pro něj vyhrazenej jízdní pruh!!!! Povede z Práhy přes Waršavu, až do Bratislavy. Buďme lidi prosím soudný. Děkuji.
      • Narodila jsem se v roce 1990: Nevíte co jsem v té době dělala ale hodnotíte. *15*

        Motorkářské gangy jsou namočeny do prodeje drog krádeží vražd a jiných zločinů.
        Je tomu tak v USA i Kanadě. V Rusku to nebude jiné že.
        • Jste dítě "nové " doby to se hned pozná. Ta demokracie z Vás normálně čiší.
          V té době jste byla ještě někde na jahodách:-)

          S motorkáři to je složité, ale jsou i "slušné" gangy!!Mám jen Mustanga tak v žádném nejsem:-( Jsem rád, že píšete že je to všude. Děkuji.
    • Milá pussy riot. Nevím, co je u tebe větší, zda hloupost či arogance, že si dovoluješ vypouštět ze své pussy, že něco nikoho nezajímá a tudíž hovořit za všechny. A jelikož tohle dělají jen mentálové, nebudu se s tebou už dál zahazovat, škoda času. *1* *12*
      • Přijedou lidé kteří se považují za vlky tedy za zvířata.
        Podporují okradení sousedního státu.

        Hrstka zdejších kolaborantů je bude vítat. Slušní lidé budou dávat najevo opovržení.
        • Prosím zdržte se komentů, děkuji. Nevíte co píšete.Neurážejte zvířata!!! Navrch si pusťte nějaký dokument, kde bude aspoň jeden vlk, lepší bude rovnou smečka.


          Hrstka zdejších kolaborantů je bude vítat. Nejsem kolaborant. Jsem Čech křtěný Vltavou. Jen je škoda, že trasa povede mimo můj domov. Samozřejmě, že bych jím šel zamávat. Mám rád motorky, dokonce víc něž vojenskou techniku. Proč se nepodívat na motorky? Vím, dnes se podporuje, obdivuje jen ta vojenská technika navrch s ostrejma v zásobníku. :-(

          Ptám se tedy: "Kdo je zde tedy slušnej člověk, kolaborant?"
          • Ti co podporují Ruské napadání sousedních států.
            Totalitní říše jménem SSSR už tu byla a lidem nic dobrého nepřinesla.
            • Americké vojáky v převleku od modního návrháře jménem NATO, jste tu obdivovala..... Copak Američan neudělal za posledních pár let něco co bylo na hraně a já si troufám říci i mnohdy za hranou mezinárodních smluv,. zákona? Nelže te si do kapsy.

              Píšete stále SSSR, ale Amerika pro Vás již není ta, co měla otroky, vraždila a vraždí.....

              Jste v době okupace nežila, tedy možná jako kojenec a kupodivu bezplatný porod Vám asi nevadil, tak o ní prosím nepište. Děkuji.
        • To tě naučil šapitó špatně. Opovržení budou na příkaz dávat najevo jen ovce. *1* Těm, které to nezajímá, to je šumafuk. Njn. Odkopal ses. *1*
          • Vaše chování je jako vždy Východní tedy otřesné.

            Putin napadl sousední stát a ukradl mu území.
            Podobně jako Hitler nám ukradl Sudety.

            Proč bych se jako odkopala? Pod peřinou je dobře. Zvláště když pod ní nejsi sám. *3*

            Simča

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší