Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je dobře,že ohledně elektronických občanek nemá vnitro na vyhazování.
  • Není na elektronické občanky? No to je neštěstí! A já se tolik těšila na to, jak kolem mě půjde nějaký tajný a díky jakési bezkontaktní čtečce o mě bude vědět úplně všechno. A taky bych si ráda takovou čtečku pořídila. Zatím si musím vystačit s facebookem, Lidé a podobnými sociálními sítěmi, kde každý o sobě vyžbrblá i jaké nosí spodní prádlo! *1*
  • jestli pak ti Kváku už někdo řekl že jsi normální modré neštěstí ? Jestli ne, tak ti to říkám JÁ A SPOL....
    • ...Kvák, ne-Kvák, jelito na něco tak je to na velké H, malé o, římská pětka V a n a o ... PIN-y nabouraný, katastr ukradený majetky, tunel v tunelu a Opencard jak výše uvedeno a i tady, opakovaně opište kéd z obrázku, nestačili jsme vás identifikovat UKL ... Y4X ...
  • jestli pak ti Kváku už někdo řekl že jsi normální modrý povokatér ? Jestli ne, tak ti to říkám JÁ A SPOL....
  • MODREJ UFONE, víš že jsi zakálené prase ??
  • Máte peněz jako sraček když rozdáváte zlaté padáky a výsluhy *12*
  • Čím větší daně, tím větší zlodějina a tím méně peněz v rozpočtu *10*
  • Žádná škoda, stejně to byl Langerův tunel.
  • Pane ministře vnitra, zajistěte trestní stíhání všech BUDOVATELŮ "ČESKÝCH TUNELŮ" a vrácení několika bilionů Kč a budete mít tolik peněz, že se z nich určitě zkazíte (peníze kazí člověka!) nebo zblázníte!
  • My máme signál že John je v ů l a vnitro po jeho zásahu vrhne.
    • Kváku, zvracej na služebně, nebo doma. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit