Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co to mame v tomto state za vyštudovane odborniky kdeco rozkrast vy tunelovat a kdyz se nekdo postavi zlikvidovat moje demokracie vystoupit z eu vsechno vratit.... pozavirat od roku 1990 vsechny co v tom maji prsty a mame plyn- elektriku- vodu-potraviny v cenne jak ma byt
  • porad mate malo vy.......ku..... zlodejske
  • jj, kde jsou ty kecy že se nebude zdražovat a že nebude nezaměstnanost jak cancal Havel na venclplacu v 89, *16* *16*
  • Od příštího roku se bude platit penále za neodebranou vodu. *2*
  • V marketu stojí kubík vody 5000,- a stejně to lidi kupujou i když je to stejné jako ze želivky. Tak co by vodovody nezdražovali. Vždyť je to pořád ještě "zadarmo"! *6*
  • V podstatě se tímto zvyšováním platí hlavně dividendy cizím akcionářům-firmám v zahraničí, kde si náš stát neumí -nechce v tomto ochránit a ohlídat strategické komodity své vlastní země a lidi v ní žijící. Ty řeči o investicích jsou jen řeči...
  • Doufám že bude kubík vody stát minimálně 100,- Kč . Jinak se tady lidi neproberou *16*
  • ale pouze omezenec je stále opakuje. chápu, že proběhl samet, kupónovka, a další experimenty. čemu ale nerozumím, že když se lidé spálí ne jednou ale dvakrát třikrát pětkrát tak stále dělají stejné chyby u voleb. jen totální hlupák nebo masochista sahá na rozpálená kamna desetkrát za sebou. inteligentnímu člověku stačí jedna zkušenost
  • Veliká většina národa chtěla původní poměry změnit a také poměry změnila, tak proč se nyní nadává. Jistě si všichni uvědomili, co je to kapitalismus, měli s ním zkušenosti a znali jej mnoho let. Mě zaráží nynější údiv a znepokojení. Tak se může chovat pouze neinteligentní bytost.
  • Díky šlechto za kvalitní rozprodej, hlavně abyste chechtáky užili
  • Ten kdo prodal podíly ve vodárenství, by měl jít sedět !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Dnes jsou všichni nalezlí za pěkné peníze ve státní službě kradou dál, a vysmívají se lidem kteří jdou ráno do práce.
  • Jsou do vodárenský zloději. *1*
  • PS: Když budu prodávat za 2,- Kč, budu "za vodou" *2*
  • Já mám svůj vlastní vrt. Voda stojí jen elektriku do čerpadla. 1 m3 cca 1,- Kč. Cha!. *2*
  • Za "privatizaci" vodáren i jiných zdrojů můžeme poděkovat V. Klaunovi
    Ono je to stejně jedno, my cyklisti, budeme šlapat a držet hubu do nekonečna *12*
  • Chce to znovu obecní studny. A podle ústavy je voda snas ještě zadarmo....
  • Vážení, JMVaK -tedy vodárny v Brně byly vysoce ziskové i když kubík vody stál 60 haléřů. A to skutečně se budovaly nové sítě ,přivaděč do BRNA, pisárecká čistička byla dost finančně náročná.Proč se Policie nezajímá a nešetří prodeje těchto institucí.Nyní můžeme skutečně jen čučet jak nám zvyšují ceny a co dělá vláda??? Jen si povídá, kupují nefunkční letadla, lítají si dávat vrahům medaile.Na toto a za toto můžeme jezdit do světa, ale za co? Nezaměstnanost, ještě nejsme na tom jako ve Španělsku, ale Telefonika nám ukáže volání a .. jen tak dál.
  • voda opět zdraží, v čele státu stále dvacet let stejné korupční zjevy, benzín zdraží, nepoučitelní lidé volí pořád stejně, kriminalita stoupá, plyn zdraží, elektřina zdraží, exekuce................oddechl jsem si.....jó....je to dobrý probudil jsem se ve starém dobrém kocourkostánu jménem čezko
  • ... zisky do zahraničí, vodovodní přípojky za obecní, čističky za český a k tomu malý PRD z EU, holt kdo umí, umí, a Češi čumí a čumí a čumí *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit